Розробникам проєктів рішень

До уваги розробників проєктів рішень обласної ради. 

Регламентом Рівненської обласної ради восьмого скликання встановлені вимоги щодо оформлення проєктів рішень обласної ради.

Пропозиції до проєкту порядку денного сесії разом з проєктами рішень із зазначенням доповідачів вносяться не пізніше як за 15 робочих днів до відкриття чергової сесії, тобто до дня пленарного засідання.

Проєкти рішень, що готуються Рівненською обласною державною адміністрацією та її структурними підрозділами, вносяться на розгляд ради головою обласної державної адміністрації.

Розробники проєктів рішень подають до виконавчого апарату обласної ради проєкти рішень в електронному вигляді для оприлюднення їх на офіційному сайті обласної ради. Інформація записується в текстовому редакторі Word з вибором шрифту Times New Roman (розмір шрифту – 12-14) та формату запису RTF.

Одночасно до виконавчого апарату надається відповідний проєкт рішення на паперовому носії інформації з відповідними візами.

У разі необхідності разом з проєктом рішення готуються додаткові інформаційні матеріали: довідки, пояснювальні записки, статистичні дані, що підписуються ініціаторами звернення (залежно від того, хто готує проєкт рішення).

При цьому пояснювальна записка до програм, змін до них та до проєкту рішення про обласний бюджет та змін до нього є обов’язковою.

Проєкти рішень з питань, що внесені до проєкту порядку денного сесії (за винятком проєктів рішень, що подаються депутатами обласної ради), попередньо погоджуються з відповідними структурними підрозділами обласної державної адміністрації та з відповідними начальниками відділів виконавчого апарату обласної ради, посадовими особами виконавчого апарату обласної ради, які згідно з посадовою інструкцією відповідають за редагування документів, а також за запобігання та виявлення корупції.

Проєкти рішень з фінансових питань обов'язково візуються директором департаменту фінансів облдержадміністрації; рішень з питань, пов'язаних з програмами соціально-економічного та культурного розвитку, – директором департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації; рішень, пов'язаних з фінансуванням виконавчого апарату обласної ради, а також з питань щодо відчуження майна, що є об’єктом спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області, – начальником фінансово-господарського відділу виконавчого апарату обласної ради.

Першочергову відповідальність за зміст проєкту рішення, в тому числі і на електронному носії, несе його розробник.

На допомогу розробникам надаємо зразки проєктів рішень обласної ради:

Зразок проєкту рішення про звернення Рівненської обласної ради;

Зразок проєкту рішення про затвердження обласної програми; 

Зразок проєкту рішення про внесення змін до обласної програми; 

Зразок проєкту рішення про внесення змін до Статуту комунального підприємства; 

Зразок проєкту рішення про внесення змін до Положення комунального закладу; 

Зразок проєкту рішення про списання основних засобів;

Зразок проєкту рішення про списання транспортних засобів.

 
Останні новини
Сьогодні День Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України

25-05-2024

Сьогодні День Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України

Щорічно 25 травня в Україні відзначають День Державної служби спеціального...

Депутати медичної комісії провели засідання

24-05-2024

Депутати медичної комісії провели засідання

Сьогодні депутати постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та...

Рівненська академія патрульної поліції відзначила свою 5-ту річницю

24-05-2024

Рівненська академія патрульної поліції відзначила свою 5-ту річницю

5 років тому, наказом Національної поліції України створена  Рівненська академія...