Постійні комісії

Склад та голови постійних комісій 

Рівненської обласної ради VII скликання

 

Положення про постійні комісії

Порядок доступу громадян на пленарні засідання сесій та постійних комісій обласної ради визначений Регламентом обласної ради. 

     Відовідно до ст.1,5. Регламенту обласної ради на засіданнях обласної ради можуть бути присутніми громадяни, для яких визначаються відповідні місця в сесійній залі обласної ради, за попереднім записом, який проводиться у виконавчому апараті обласної ради до закінчення робочого дня, що передує засіданню.  
   Відповідно до ст.4,22. Регламенту обласної ради на засіданні постійної комісії обласної радиможуть бути присутніми громадяни, для яких визначаються відповідні місця з урахуванням технічних можливостей приміщення, де проводиться засідання, за попереднім записом у виконавчому апараті обласної ради до початку засідання постійної комісії обласної ради. 

Станом на 20/12/2019

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та податків

Благодир

Юрій Анатолійович

Фракція Політичної партії «Європейська Солідарність»

Голова

Гордійчук

Діана Юріївна

Фракція Політичної Партії «Українське об’єднання Патріотів – УКРОП»

І заступник голови

Павловська

Ксенія Сергіївна

Фракція Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

Заступник голови

Кльоп

Василь Федорович

Фракція політичної партії "Конкретних справ"

Секретар

Білик

Юрій Романович

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка

Член

Бортнік

Андрій Анатолійович

Фракція Всеукраїнського об’єднання "Свобода"

Член

Корнійчук

Олександр Васильвич

Фракція Політичної партії «Європейська Солідарність»

Член

Мариніна

Людмила Василівна

Фракція Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

Член

Потапчук

Руслан Васильович

Фракція Політичної партії «Європейська Солідарність»

Член

Савчук

Олександр Іванович

Фракція Всеукраїнського об’єднання "Свобода"

Член

Сухляк

Владислав Олегович

позафракційний

Член

Ундір

Віталій Олександрович

Фракція Політичної партії «Європейська Солідарність»

Член

 

Постійна комісія з економічних питань та комунальної власності

Бойко

Віталій Ярославович

Фракція Політичної партії «Європейська Солідарність»

Голова

Назарчук

Леонід Михайлович

позафракційний

Заступник голови

Ширяєв

Олександр Сергійович

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка

Секретар

Грисюк

Анатолій Іванович

Фракція політичної партії "Конкретних справ"

Член

Караїмчук

Іван Васильович

Фракція Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

Член

Кириллов

Михайло Михайлович

позафракційний

Член

Мартинюк

Петро Степанович

Фракція Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

Член

Стецюк

Василь Григорович

Фракція політичної партії "Конкретних справ"

Член

Шарманський

Юрій Ярославович

позафракційний

Член

 

Постійна комісія з питань будівництва та розвитку інфраструктури

Кучерук

Микола Герасимович

Фракція Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

Голова

Сухович

Віталій Миколайович

Фракція Політичної партії «Європейська Солідарність»

І заступник голови

Муляр

Володимир Степанович

Фракція Всеукраїнського об’єднання "Свобода"

Заступник голови

Файфура

Богдан Михайлович

Фракція політичної партії "Конкретних справ"

Секретар

Гусарук

Валерій Миколайович

Фракція Політичної Партії «Українське об’єднання Патріотів – УКРОП»

Член

Женевський

Сергій Юрійович

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка

Член

Охремчук

Віктор Павлович

Фракція Політичної партії «Європейська Солідарність»

Член

 

Постійна комісія з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села

Богатирчук-Кривко Світлана Кирилівна

Фракція політичної партії "Конкретних справ"

Голова

Мельник

Микола Петрович

Фракція Політичної партії «Європейська Солідарність»

Заступник голови

Кравчук

Павло Григорович

Фракція Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

Секретар

Гомон Олександр Олександрович

Фракція Всеукраїнського об’єднання "Свобода"

Член

Петрук

Анатолій Васильович

Фракція Політичної партії «Європейська Солідарність»

Член

 

Постійна комісія з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

Валявка Володимир Ярославович

Фракція Всеукраїнського об’єднання "Свобода"

Голова

Крук

Михайло Адамович

Фракція Політичної партії «Європейська Солідарність»

Заступник голови

Васильєв Олександр Анатолійович

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка

Секретар

Марчук Микола Мелетійович

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка

Член

Мисько

Олександр Степанович

Фракція Політичної партії «Європейська Солідарність»

Член

Ткач Олександр Олександрович

Фракція Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

Член

 

Постійна комісія з питань соціальної політики і соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей

Бірук

Борис Іванович

Фракція Політичної Партії «Українське об’єднання Патріотів – УКРОП»

Голова

Бузян

Степан Степанович

Фракція Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

Заступник голови

Лобчук

Микола Іванович

Фракція Політичної партії «Європейська Солідарність»

Секретар

Прядун Михайло Петрович

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка

Член

 

Постійна комісія з питань гуманітарної політики

Черній

Алла Леонідівна

Фракція Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

Голова

Редько

Валерій Ярославович

Фракція Політичної партії «Європейська Солідарність»

Заступник голови

Алексейчук

Анатолій Антонович

Позафракційний

Секретар

Воронко

Тетяна Данилівна

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка

Член

Козак

Олександр Борисович

Фракція Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

Член

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства

Вервега

Михайло Степанович

Фракція Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

Голова

Шевченко

Геннадій Миколайович

позафракційний

Секретар

Нестеренко

Олександр Леонтійович

Фракція Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

Член

Савчук

Ірина Григорівна

Фракція Всеукраїнського об’єднання "Свобода"

Член

Юзепчук

Віктор Іванович

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка

Член

 

Постійна комісія з питань місцевого самоврядування, 
розвитку територій та європейської інтеграції

Крока

Валентин Іванович

Фракція Політичної партії «Європейська Солідарність»

Голова

Королюк

Валентин Анатолійович

Фракція Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

Член

Лозова

Оксана Василівна

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка

Секретар

Чугунніков

Віталій Семенович

Фракція Політичної партії «Європейська Солідарність»

Член

 

Постійна комісія з питань Регламенту, діяльн ості правоохоронних органів та боротьби з корупцією

Фізик

Ігор Васильович

Фракція Політичної партії «Європейська Солідарність»

Голова

Руцький

Микола Миколайович

Фракція Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

Секретар

Драганчук

Микола Миколайович

Фракція Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

Член

Романюк

Ярослав Романович

Фракція політичної партії "Конкретних справ"

Член

 




Останні новини
Фахівці обласного госпіталю ВВ поїдуть на навчання до Польщі

22-01-2020

Фахівці обласного госпіталю ВВ поїдуть на навчання до Польщі

Вже на початку лютого фахівці Рівненського обласного госпіталю ветеранів війни...

  Громади Рівненщини продовжать співпрацю з програмою «U-LEAD з Європою»

22-01-2020

Громади Рівненщини продовжать співпрацю з програмою «U-LEAD з Європою»

Після підписання угоди на саміті ЄС-Україна 8 липня 2019 року...

У Рівному відзначають День соборності України

22-01-2020

У Рівному відзначають День соборності України

Сьогодні у Рівному на майдані Магдебурзького права зібралося близько сотні...