Порядок доступу громадян на пленарні засідання сесій та постійних комісій обласної ради
Відовідно до ст.1,5. Регламенту обласної ради на засіданнях обласної ради можуть бути присутніми громадяни, для яких визначаються відповідні місця в сесійній залі обласної ради, за попереднім записом, який проводиться у виконавчому апараті обласної ради до закінчення робочого дня, що передує засіданню.
Відповідно до ст.4,22. Регламенту обласної ради на засіданні постійної комісії обласної ради можуть бути присутніми громадяни, для яких визначаються відповідні місця з урахуванням технічних можливостей приміщення, де проводиться засідання, за попереднім записом у виконавчому апараті обласної ради до початку засідання постійної комісії обласної ради.
Останні новини
![](/upload/content/preview/2024/July/HSWkqmbG.jpeg)
26-07-2024
"Янголи війни": в обласному госпіталі ветеранів війни до Дня медика погасили благодійну маркуНапередодні Дня медика керівники області завітали до Рівненського обласного госпіталю...
![На Рівненщині підняли Олімпійський прапор](/upload/content/preview/2024/July/lfaA6L3D.jpeg)
26-07-2024
На Рівненщині підняли Олімпійський прапорСвято Олімпійського прапора – це традиційна акція, присвячена старту чергових...
![У Рівному з’явилася ресурсна кімната для емоційного розвантаження](/upload/content/preview/2024/July/GnxLvRgS.jpeg)
26-07-2024
У Рівному з’явилася ресурсна кімната для емоційного розвантаженняВідпочити, перезавантажитися, зняти психологічний стрес. Такі послуги зможуть отримати відвідувачі...