Обласна рада шостого скликання

Депутати Рівненської обласної ради шостого скликання

 

Номер

 

Прізвище, ім’я та по батькові

Партійність

1.          

Андришин Юрій Остапович

ВО «Батьківщина»

2.          

Андріюк Олександр Мойсейович

Політична Партія «Сильна Україна»

3.          

Башмат Олександр Павлович

Політична Партія «Наша Україна»

4.          

Берташ Василь Михайлович

Партія Регіонів

5.          

Благодир Юрій Анатолійович

Народна  Партія

6.          

Богданович Юрій Адамович

ВО «Батьківщина»

7.          

Бойко Віталій Ярославович

Позапартійний,  від Партії Регіонів

8.          

Бондаренко Володимир Миколайович

Позапартійний,  від Партії Регіонів

9.          

Брошук Ігор Сергійович

ВО «Батьківщина»

10.       

Вакуліч Петро Сергійович

Позапартійний, від Партії Регіонів

11.       

Василишин Роман Данилович

Позапартійний, від Політичної Партії “Всеукраїнський патріотичний союз”

12.       

Ващук Олег Володимирович

Політична Партія «Сильна Україна»

13.       

Веляник Василь Васильович

Позапартійний, від Політичної Партії
“Всеукраїнський патріотичний союз”

14.       

Вервега Михайло Степанович

ВО «Батьківщина»

15.       

Гаврищак Йосип Володимирович

Партія Відродження

16.       

Головайчук Петро Миколайович

Позапартійний, від «Єдиний центр»

17.       

Грицайчук Володимир Пилипович

Народна Партія

18.       

Грицак Віталій Миколайович

Партія Регіонів

19.       

Данильчук Олександр Юрійович

ВО «Батьківщина»

20.       

Дубас Петро Андрійович

Позапартійний, від Політичної Партії
“Всеукраїнський патріотичний союз”

21.       

Дума Василь Іванович

Партія Регіонів

22.       

Єфіменко Юрій Анатолійович

Партія Регіонів

23.       

Желєзняк  Віктор Миколайович

Позапартійний, від Народної партії

24.       

Іванісов Роман Валерійович

Позапартійний, від  ВО «Батьківщина»

25.       

Івашинюта Олександр Михайлович

ВО «Батьківщина»

26.       

Качановський Сергій Миколайович

Партія Регіонів

27.       

Кириллов Михайло Михайлович

Політична Партія «Фронт Змін»

28.       

Кисіль Володимир Миколайович

Партія Регіонів

29.       

Кічатий Юрій Святославович

Партія Регіонів

30.       

Кльоп Василь Федорович

Народна Партія

31.       

Колісниченко Михайло Ілліч

Позапартійний, від Партії Регіонів

32.       

Колодич Петро Данилович

Партія Регіонів

33.       

Корилкевич Данило Михайлович

Позапартійний, від Партії Регіонів

34.       

Кособуцький Олексій Миколайович

Політична Партія «Наша Україна»

35.       

Котельник Андрій Миколайович

Позапартійний, від ВО «Свобода»

36.       

Красько Микола Вікторович

Партія Регіонів

37.       

Кривко Михайло Петрович

Народна Партія

38.       

Кривун Віктор Григорович

ВО «Свобода»

39.       

Крока Валентин Іванович

ВО «Батьківщина»

40.       

Кружайло Микола Володимирович

Партія Регіонів

41.       

Кульчинська Галина Григорівна

ВО «Батьківщина»

42.       

Кучерук Микола Герасимович

ВО «Батьківщина»

43.       

Лебедюк Георгій Михайлович

Українська Народна Партія

44.       

Левицька Світлана Олексіївна

Партія Регіонів

45.       

Лустюк Микола Григорович

ВО «Батьківщина»

46.       

Лучанін Сергій Миколайович

Позапартійний, від ВО «Свобода»

47.       

Мазяр Тамара Петрівна

Партія Регіонів

48.       

Мініч Григорій Іванович

Політична Партія «Наша Україна»

49.       

Молчан Степан Петрович

ВО «Свобода»

50.       

Нестеренко Олександр Леонтійович

ВО «Батьківщина»

51.       

Ольховик Віктор Георгійович

Політична Партія «Фронт Змін»

52.       

Остапчук Анатолій Миколайович

Позапартійний, від Партії Регіонів

53.       

Осуховський Олег Іванович

ВО «Свобода»

54.       

Павлюк Степан Іванович

Політична Партія «Наша Україна»

55.       

Пасічник Ігор Демидович

Позапартійний, від Політичної Партії
“Всеукраїнський патріотичний союз”

56.       

Пахалюк Василь Сергійович

Позапартійний, від Партії Регіонів

57.       

Поліщук Микола Миколайович

Позапартійний, від Партії Регіонів

58.       

Путіліна Ніна Сергіївна

ВО «Батьківщина»

59.       

Сад Світлана Іванівна

Позапартійна, від Партії Регіонів

60.       

Семенюк Юрій Степанович

Позапартійний, від Політичної Партії
“Всеукраїнський патріотичний союз”

61.       

Сивий Руслан Петрович

Політична Партія «Наша Україна»

62.       

Сидорчук Вадим Васильович

Політична Партія «Фронт Змін»

63.       

Скороход Олег Іполітович

ВО «Батьківщина»

64.       

Солодчук Іван Зіновійович

Позапартійний,  від Партії Регіонів

65.       

Сорока Микола Петрович

Партія Регіонів

66.       

Сосюк Юрій Павлович

Політична Партія «Сильна Україна»

67.       

Супрунюк Юрій Павлович

Політична Партія «Сильна Україна»

68.       

Ткачук Олеся Леонідівна

Партія Регіонів

69.       

Файфура Богдан Михайлович

ВО «Батьківщина»

70.       

Філімонюк Андрій Андрійович

Політична Партія «Наша Україна»

71.       

Хомич Олег Володимирович

ВО «Батьківщина»

72.       

Черній Алла Леонідівна

ВО «Батьківщина»

73.       

Чуприна Олександр Петрович

Партія Регіонів

74.       

Шатов Олександр Володимирович

Політична партія «Сильна Україна»

75.       

Штурхецький Сергій Володимирович

Позапартійний, від  ВО «Батьківщина»

76.       

Шумейко Григорій Миколайович

ВО «Батьківщина»

77.       

Юхименко Анатолій Олексійович

Партія Регіонів

78.       

Ясиновський Григорій Іванович

Позапартійний, від Партії Регіонів

 

Участь депутатів у засіданнях постійних комісій та сесій обласної ради VI скликання (упродовж 2010-2015рр.)

 

СКЛАД ДЕПУТАТСЬКИХ ФРАКЦІЙ ТА ГРУП РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

СТАНОМ НА 09 червня 2015 року

Депутатська фракція ВО «Батьківщина»

Депутати, обрані по одномандатних мажоритарних виборчих округах

1.

Богданович Юрій Адамович – керівник фракції - в/о № 14 (Зарічненський район)

2.

Вервега Михайло Степанович – в/о № 27 (Рівненський район)

3.

Кульчинська Галина Григорівна – в/о № 39 (м.Рівне)

4.

Черній Алла Леонідівна - в/о № 22 (Млинівський район)

Депутати, обрані по багатомандатному виборчому округу

5.

Андришин Юрій Остапович

6.

Брошук Ігор Сергійович

7.

Івашинюта Олександр Михайлович

8.

Нестеренко Олександр Леонтійович

9.

Путіліна Ніна Сергіївна

10.

Скороход Олег Іполітович

11.

Штурхецький Сергій Володимирович

12.

Шумейко Григорій Миколайович

Депутатська фракція «Народна партія»

Депутати, обрані по одномандатних мажоритарних виборчих округах

1.

Вінічук Володимир Дмитрович – в/о № 8 (Демидівський район)

2.

Железняк Віктор Миколайович – в/о № 25 (Радивилівський район)

3.

Кривко Михайло Петрович – в/о № 19 (Костопільський район)

4.

Ткачук Іван Федорович – керівник фракції – в/о № 5 (Гощанський район)

Депутати, обрані по багатомандатному виборчому округу

5.

Бараш Петро Федорович

6.

Грицайчук Володимир Пилипович

7.

Кльоп Василь Федорович

 

Депутатська фракція «Всеукраїнський патріотичний союз»

Депутати, обрані по одномандатних мажоритарних виборчих округах

1.

Василишин Роман Данилович – керівник фракції – в/о № 38 (м.Острог)

2.

Веляник Василь Васильович – в/о № 23 (Острозький район)

3.

Гаврищак Йосип Володимирович – в/о №15 (Здолбунівський район) від партії «Відродження»

4.

Дубас Петро Андрійович – в/о № 18 (Корецький район)

5.

Пасічник Ігор Демидович – в/о № 37 (м.Острог)

 

Депутатська фракція «Наша Україна»

Депутати, обрані по одномандатних мажоритарних виборчих округах

1.

Мініч Григорій Іванович – в/о № 29 (Рокитніський район)

Депутати, обрані по багатомандатному виборчому округу

2.

Башмат Олександр Павлович

3.

Кособуцький Олексій Миколайович – керівник фракції

4.

Павлюк Степан Іванович

5.

Сивий Руслан Петрович

6.

Філімонюк Андрій Андрійович

 

Депутатська фракція Всеукраїнського об‘єднання «Свобода»

Депутати, обрані по одномандатних мажоритарних виборчих округах

1.

Бучинський Олексій Андрійович – в/о № 40 (м.Рівне) – керівник фракції

Депутати, обрані по багатомандатному виборчому округу

2.

Котельник Андрій Миколайович

3.

Лучанін Сергій Миколайович

 

Депутатська фракція «Сильна Україна»

Депутати, обрані по одномандатних мажоритарних виборчих округах

1.

Андріюк Олександр Мойсейович – в/о № 16 (Здолбунівський район)

2.

Ващук Олег Володимирович – в/о № 26 (Радивилівський район)

Депутати, обрані по багатомандатному виборчому округу

3.

Супрунюк Юрій Павлович – керівник фракції

4.

Сосюк Юрій Павлович

 

ПОЗАФРАКЦІЙНІ ДЕПУТАТИ

Депутати, обрані по одномандатному мажоритарному виборчому округу

1.

Берташ Василь Михайлович – в/о № 30 (Рокитнівський район)

2.

Бойко Віталій Ярославович – в/о №13 (Зарічненський район)

3.

Бондаренко Володимир Миколайович – в/о №35 (м.Кузнецовськ)

4.

Вакуліч Петро Сергіійович – в/о № 4 (Володимирецький район)

5.

Головайчук Петро Миколайович –в/о № 6 (Гощанський район) від партії Єдиний центр

6.

Грицак Віталій Миколайович – в/о № 28 (Рівненський район)

7.

Данильчук Олександр Юрійович – в/о № 1 (Березнівський район)

8.

Дума Василь Іванович – в/о № 24 (Острозький район)

9.

Кічатий Юрій Святославович – в/о № 7 (Демидівський район)

10.

Корилкевич Данило Михайлович – в/о № 34 (м.Дубно)

11.

Крока Валентин Іванович – в/о № 2 (Березнівський район)

12.

Кружайло Микола Володимирович – в/о № 9 (Дубенський район)

13.

Лебедюк Георгій Михайлович – в/о № 3 (Володимирецький район) від Української народної партії

14.

Осадчук Василь Дмитрович – в/о № 20 (Костопільський район)

15.

Павлишин Павло Яремович - в/о № 36 (м. Кузнецовськ)

16.

Пахалюк Василь Сергійович – в/о № 10 (Дубенський район)

17.

Поліщук Микола Миколайович – в/о № 33 (м.Дубно)

18.

Сад Світлана Іванівна – в/о № 32 (Сарненський район)

19.

Чуприна Олександр Петрович – в/о № 12 (Дубровицький район)

20.

Шатов Олександр Володимирович – в/о № 11 (Дубровицький район)

21.

Юхименко Анатолій Олексійович - в/о № 17 (Корецький район)

Депутати, обрані по багатомандатному виборчому округу

22.

Богородицький Валерій Анатолійович

23.

Іванісов Роман Валерійович

24.

Качановський Сергій Миколайович.

25.

Кириллов Михайло Михайлович

26.

Кисіль Володимир Миколайович

27.

Колодич Петро Данилович

28.

Красько Микола Вікторович

29.

Кривун Віктор Григорович

30.

Левицька Світлана Олексіївна

31.

Мазяр Тамара Петрівна

32.

Молчан Степан Петрович

33.

34.

Ольховик Віктор Георгійович

Осіпчук Юрій Юрійович

35.

Солодчук Іван Зіновійович

36.

Сухович Віталій Миколайович

37.

Ткачук Олеся Леонідівна

38.

Файфура Богдан Михайлович

39.

Хомич Олег Володимирович

40.

Ясиновський Григорій Іванович

41

Бакульський Сергій Миколайович

 

Депутатська група «Рівненщина»

Депутати, обрані по одномандатних мажоритарних виборчих округах

1.

Андріюк Олександр Мойсейович – в/о № 16 (Здолбунівський район)

2.

Ващук Олег Володимирович - в/о № 26 (Радивилівський район)

3.

Крока Валентин Іванович – в/о № 2 (Березнівський район)

Депутати, обрані по багатомандатному виборчому округу

4.

Башмат Олександр Павлович

5.

Богородицький Валерій Анатолійович

6.

Павлюк Степан Іванович

7.

Сивий Руслан Петрович

8.

Сосюк Юрій Павлович – керівник групи

9.

Супрунюк Юрій Павлович

 

Депутатська група «Розвиток громад»:

1.

Файфура Б.М. - обраний по багатомандатному виборчому округу - керівник групи

2.

Іванісов Роман Валерійович

3.

Поліщук Микола Миколайович – в/о № 33 (м.Дубно)

4.

Пахалюк Василь Сергійович – в/о № 10 (Дубенський район)

5.

Кружайло М.В. – в/о № 9 (Дубенський район)

 

Депутатська група «Міжфракційне об'єднання депутатів обласної ради «Європейський вибір»:

 

1.                  

Берташ В.М. – в/о № 30 (Рокитнівський район)- керівник групи

 

2.                  

Бакульський С.М. - обраний по багатомандатному виборчому округу

 

3.                  

Вакуліч П.С. – в/о № 4 (Володимирецький район)

 

4.                  

Вінічук В.Д. - в/о № 8 (Демидівський район)

 

5.                  

Дума В.І. – в/о № 24 (Острозький район)

 

6.                  

Качановський С.М. - обраний по багатомандатному виборчому округу

 

7.                  

Кисіль В.М. - обраний по багатомандатному виборчому округу

 

8.                  

Кічатий Ю.С. – в/о № 7 (Демидівський район)

 

9.              

Колодич П.Д. - обраний по багатомандатному виборчому округу

 

10.              

Красько М.В. - обраний по багатомандатному виборчому округу

 

11.              

Кривко М.П. – в/о № 19 (Костопільський район)

 

12.              

Левицька С.О. - обраний по багатомандатному виборчому округу

 

13.              

Мазяр Т.П. - обраний по багатомандатному виборчому округу

 

14.              

Мініч Г.І. - в/о № 29 (Рокитнівський район)

 

15.              

Сад С.І. – в/о № 32 (Сарненський район)

 

16.              

Солодчук І.З. - обраний по багатомандатному виборчому округу

 

17.              

Філімонюк А.А. - обраний по багатомандатному виборчому округу

 

18.              

Чуприна О.П. – в/о № 12 (Дубровицький район)

 

19.              

Шатов О.В. – в/о № 11 (Дубровицький район)

 

20.              

Юхименко А.О. - в/о № 17 (Корецький район)

 

21.              

Ясиновський Г.І. - обраний по багатомандатному виборчому округу

 

 

Міжфракційне депутатське об'єднання обласної ради «Народна рада Рівненської області»:

1.              

Андришин Ю.О. - обраний по багатомандатному виборчому округу

2.              

Андріюк О.М. - в/о № 16 (Здолбунівський район)

3.              

Башмат О.П. - обраний по багатомандатному виборчому округу

4.              

Богданович Ю.А. – в/о № 14 (Зарічненський район)

5.              

Богородицький В.А. - обраний по багатомандатному виборчому округу

6.              

Брошук І.С. - обраний по багатомандатному виборчому округу

7.              

Бучинський О.А. - в/о № 40 (м.Рівне)

8.              

Василишин Р.Д. - в/о № 38 (м.Острог)

9.              

Ващук О.В. - в/о № 26 (Радивилівський район)

10.         

Вервега М.С. - в/о № 27 (Рівненський район)

11.         

Іванісов Р.В. - обраний по багатомандатному виборчому округу

12.         

Івашинюта О.М. - обраний по багатомандатному виборчому округу

13.         

Кириллов М.М. - обраний по багатомандатному виборчому округу

14.         

Корилкевич Д.М. – в/о № 34 (м.Дубно)

15.         

Кособуцький О.М. - обраний по багатомандатному виборчому округу

16.         

Котельник А.М. - обраний по багатомандатному виборчому округу

17.         

Кривун В.Г. - обраний по багатомандатному виборчому округу

18.         

Крока В.І. – в/о № 2 (Березнівський район)

19.         

Кружайло М.В. – в/о № 9 (Дубенський район)

20.         

Кульчинська Г.Г. - в/о № 39 (м.Рівне)

21.         

Лебедюк Г.М. – в/о № 3 (Володимирецький район)

22.         

Лучанін С.М. - обраний по багатомандатному виборчому округу

23.         

Молчан С.П. - обраний по багатомандатному виборчому округу

24.         

Нестеренко О.Л. - обраний по багатомандатному виборчому округу

25.         

Ольховик В.Г. - обраний по багатомандатному виборчому округу

26.         

Павлюк С.І. - обраний по багатомандатному виборчому округу

27.         

Путіліна Н.С. - обраний по багатомандатному виборчому округу

28.         

Скороход О.І. - обраний по багатомандатному виборчому округу

29.         

Сосюк Ю.П. - обраний по багатомандатному виборчому округу

30.         

Супрунюк Ю.П. - обраний по багатомандатному виборчому округу

31.         

Файфура Б.М. - обраний по багатомандатному виборчому округу

32.         

Хомич О.В. - обраний по багатомандатному виборчому округу

33.         

Черній А.Л. - в/о № 22 (Млинівський район)

34.         

Штурхецький С.В. - обраний по багатомандатному виборчому округу

35.         

Шумейко Г.М. - обраний по багатомандатному виборчому округу

 

Депутатська група "Єдність"

 

Мініч Григорій Іванович

 

Левицька Світлана Олексіївна

 

Бойко Віталій Ярославович

 

Ткачук Олеся Леонідівна - керівник групи

 

Кисіль Володимир Миколайович

 

 

 

СКЛАД

постійних комісій Рівненської обласної ради VI скликання

станом на 06 березня 2015 року

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та податків

Постійна комісія з економічних питань та комунальної власності

Постійна комісія з питань архітектури, будівництва, благоустрою та залучення інвестицій

Постійна комісія з питань аграрної політики, земельних відносин  та розвитку села

Постійна комісія з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища

Постійна комісія з питань соціальної політики та захисту населення від наслідків Чорнобиль-ської катастрофи

Дубас

Петро Андрійович

Мініч

Григорій Іванович

Файфура Богдан Михайлович

Брошук

Ігор Сергійович

Грицайчук Володимир Пилипович

Ольховик Віктор Георгійович

Андришин Юрій Остапович

Бакульський Сергій Миколайович

Берташ

Василь Михайлович

Башмат Олександр Павлович

Бараш

Петро Федорович

Мазяр

Тамара Петрівна

Андріюк Олександр Мойсейович

Вакуліч

Петро Сергійович

Богданович Юрій Адамович

Ващук

Олег Володимирович

Іванісов

Роман Валерійович

Осіпчук

Юрій Юрійович

Бойко Віталій Ярославович

Гаврищак Йосип Володимирович

Бондаренко Володимир Миколайович

Железняк Віктор Миколайович

Колодич

Петро Данилович

Путіліна

Ніна Сергіївна

Кльоп Василь Федорович

Грицак

 Віталій Миколайович

Бучинський Олексій Андрійович

Корилкевич Данило Михайлович

Павлишин

Павло Яремович

Сад

Світлана Іванівна

Кособуцький Олексій Миколайович

Лучанін

Сергій Миколайович

Вінічук Володимир Дмитрович

Солодчук

Іван Зіновійович

Пахалюк

Василь Сергійович

Сивий

 Руслан Петрович

Кривун Віктор Григорович

Скороход

Олег Іполітович

Головайчук Петро Миколайович

 

Сухович

Віталій Миколайович

Ясиновський Григорій Іванович

Ткачук Олеся Леонідівна

Сосюк

Юрій Павлович

Шатов Олександр Володимирович

 

 

 

Шумейко Григорій Миколайович

Ткачук

Іван Федорович

 

 

 

 

Юхименко Анатолій Олексійович

Філімонюк Андрій Андрійович

 

 

 

 

 

Чуприна Олександр Петрович

 

 

 

 

10 депутатів

11 депутатів

8 депутатів

6 депутатів

7 депутатів

7 депутатів

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я,

 материнства та дитинства

Постійна комісія з питань  молодіжної політики,

фізичної культури і спорту

Постійна комісія з питань науки, освіти, культури і духовності

Постійна комісія з правових питань, гласності,депутатської діяльності, етики  та Регламенту

Постійна комісія з питань місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції

Веляник Василь Васильович

Хомич

Олег Володимирович

Левицька Світлана Олексіївна 

Молчан

Степан Петрович

Крока

Валентин Іванович

Вервега Михайло Степанович

Дума

Василь Іванович

Івашинюта Олександр Михайлович

Качановський Сергій Миколайович

Василишин Роман Данилович

Кисіль Володимир Миколайович

Богородицький Валерій Анатолійович

Кульчинська Галина Григорівна

Красько Микола Вікторович

Черній

Алла Леонідівна

Кружайло Микола Володимирович

Осадчук Василь Дмитрович

Пасічник

 Ігор Демидович

Супрунюк

Юрій Павлович

 

Лебедюк Георгій Михайлович

Котельник Андрій Миколайович

Поліщук Микола Миколайович

Штурхецький Сергій Володимирович

 

Нестеренко Олександр Леонтійович

Кривко

Михайло Петрович

 

 

 

6 депутатів

6 депутатів

5 депутатів

5 депутатів

3 депутати

 




Останні новини

30-11-2020

"DO like OLYMPIANS" - у Рівному

За ініціативи Відділення НОК України в Рівненській області, підтримки обласного...

У Рівному вшанували пам‘ять жертв Голодоморів

28-11-2020

У Рівному вшанували пам‘ять жертв Голодоморів

На території Покровського собору зібралися небайдужі рівняни аби вшанувати пам‘ять жертв Голодомору 1932-1933...

Обдаровані та особливі отримають стипендії

26-11-2020

Обдаровані та особливі отримають стипендії

15 жителів Рівненщини отримають стипендії голови Рівненської обласної ради та...