ПЕХОТІН Андрій Васильович

Громадянин України, народився 23.12.1987р., освіта вища, безпартійний, директор комунального підприємства "Управління майновим комплексом" Рівненської обласної ради. Місце проживання: Рівненська область, Сарненський район, смт.Клесів.

Обраний по єдиному багатомандатному виборчому округу від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА МАЙБУТНЄ"

Голова постійної комісії Рівненської обласної ради з економічних питань та комунальної власності

Прийом громадян: кожна друга середа місяця з 13-00 год м.Сарни, вул.Варшавська, буд. 2Є.

Звіт депутата за 2022 рік

Помічники-консультанти на громадських засадах:

Коток Мирослава Юріївна;

Холодович Олександра Василівна

Депутатські запити

№ ріш. Дата прийняття Назва рішення Зміст запиту Зміст відповіді

138

11.03.2021

Про депутатський запит депутата обласної ради Андрія ПЕХОТІНА

щодо підготовки проєкту рішення обласної ради про звернення Рівненської обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо покращення організації безплатного харчування учнів закладів освіти

Процедури закупівель послуг з харчування здійснюють структурні підрозділи з питань соціального захисту населення РДА, як розпорядники коштів нижчого рівня в межах кошторисних призначень на бюджетний рік. Враховуючи вказане вище внесення змін до процедури закупівель послуг з харчування спричинить необхідність внесення змін до проведення інших закупівель за бюджетні кошти. Разом з тим, враховуючи актуальність порушеного питання підтримуємо пропозицію депутата обласної ради Андрія ПЕХОТІНА щодо врегулювання порушеного вище питання. 

Інформація.

 

Рішення, підготовлені депутатом

ДАТА ПРИЙНЯТТЯ НАЗВА РIШЕННЯ
217 02-06-2021 №217 Про звернення Рівненської обласної ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо внесення змін до чинного законодавства України з метою дотримання права на безплатне харчування учнів закладів середньої освіти, розташованих на територіях радіоактивного забруднення
513 12-08-2022 №513 Про звернення Рівненської обласної ради щодо діяльності Української православної церкви (Московський патріархат)
624 23-12-2022 №624 Про вивчення курсів духовно-морального спрямування у закладах освіти Рівненської області