Свисталюк Сергій Анатолійович

Народився 01.02.1971р., освіта вища, член Радикальної партії Олега Ляшка, пенсіонер, місце проживання: с.Велика Омеляна, Рівненський р-н., Рівненська обл.

Обраний по виборчому округу №35 від РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА.
Перший заступник голови обласної ради.

Прийом громадян: другий понеділок місяця з10-00 до 13-00 год. за адресою м.Рівне, майдан Просвіти, 1, приміщення Рівненської обласної ради, каб.301.

Помічники-консультанти на громадських засадах:

Білий Олександр Олександрович

Пікарська Оксана Миколаївна

Древецький Василь Миколайович

Єрьомкін Ігор Володимирович

Погорілий Павло Миколайович

Звіт за 2016 рік.

Звіт за 2017 рік.

Звіт за 2018 рік.

Звіт за 2019 рік

Подані депутатські запити

№ ріш дата прийняття Назва рішення   короткий зміст запиту короткий зміст відповіді
474 17.03.2017 Про депутатський запит депутатів обласної ради Свисталюка С.А. та Муляра В.С. щодо виділення коштів на будівництво мережі водопостачання с. Вишеньки Острозького району Відповідно до рішення обласної ради від 23.12.2016 року №410 "Про обласний бюджет на 2017 рік" із змінами в бюджеті розвитку обласного бюджету на 2017 рік затверджені асигнування на реалізацію заходів щодо інвестиційного розвитку території в обсязі 55,7 млн.грн., які на даний час повністю розподілені. Враховуючи викладене, спрямувати з бюджету розвитку обласного бюджету кошти на будівництво мережі водопостачання с.Вишеньки Острозького району немає фінансової можливості. При додатковому надходженні коштів питання фінансування даних робіт буде розглянуто у порядку, визначеному чинним законодавством.
842 22.12.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Свисталюка С.А. щодо розробки та встановлення на території Рівненської області вказівників воєнних округів УПА (територіального краю УПА-Північ: «Заграва», «Турів», «Волинь-Південь»), ОУН-Б, ОУН-М та відповідних знаків на місцях, де були більшовиками спалені українські села у      ХХ столітті При ОДА створюється робоча група, до якої увійдуть історики, фахівці галузевих науково-дослідних інститутів, представники місцевих органів виконавчої влади, організацій громадянського суспільства, депутати обласної ради з метою формування об"єктивного та фахового висновку щодо питання розробки та встановлення на території Рівненської області вказівників воєнних округів УПА.
1361 15.03.2019 Про депутатський запит депутата обласної ради Свисталюка С.А. щодо вжиття заходів із забезпечення безпеки дорожнього руху та розширення автомобільної дороги М-06 Київ - Чоп на ділянці 347 кілометра Буде розглянутий варіант влаштування спрямлення на вказаній ділянці автомобільної дороги. Так як дані роботи потребують значних коштів, у поточному році виконати їх немає можливості. Крім того, забезпечення чергування екіпажу патрульної поліції у вказаному місці дасть змогу суттєво покращити контроль за дотриманням водіями ПДР та зменшити кількість дорожньо-транспортних пригод.