Кравчук Павло Григорович

Народився 12.07.1976р., освіта вища, безпартійний. Приватний підприємець, місце проживання: с.Антопіль, Рівненській р-н., Рівненська обл.

Обраний по виборчому округу № 9 від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА».
Секретар постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села.

Прийом громадян: третій четвер місяця з 9-00 до 14-00 год. за адресою смт Гоща, вул. Незалежності, 37

Помічник-консультант на громадських засадах: Клочко Валерій Миколайович

Звіт за 2016 рік

Звіт за 2017 рік

Звіт за 2018 рік

Подані депутатські запити

№ ріш дата прийняття Назва рішення   короткий зміст запиту короткий зміст відповіді
93 11.03.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Кравчука П.Г. щодо проведення ремонту автомобільної дороги між селами Посягва та Бугрин Гощанського району, автомобільних мостів, облаштування зупинок для маршрутних транспортних засобів, проведення благоустрою придорожніх смуг та включення даного об’єкта до відповідного переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг Рівненської області на 2016 рік Зазначена автомобільна дорога обласного значення не увійшла до переліку об'єктів поточного середнього ремонту у 2016 році, затвердженого розпорядженням КМУ від 16.03.2016 № 176-р. Враховуючи вкрай обмежене фінансування дорожньої галузі, Службою автодоріг у поточному році, по мірі можливості, буде включений в набори робіт ямковий ремонт вищезазначеної ділянки дороги за рахунок коштів на експлуатаційне утримання. У разі прийняття такого рішення Служба автомобільних доріг у Рівненській області, як балансоутримувач зазначеної дороги, може виступати замовником цих робіт, або здійснювати функції технічного нагляду за їх виконанням на договірних засадах з іншим замовником, визначеним місцевими органами виконавчої влади.
94 11.03.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Кравчука П.Г. щодо проведення почергових богослужінь у
Свято-Покровському храмі с. Рясники Гощанського району

Відповідно до частини третьої статті 17 Закону України „Про свободу совісті та релігійні організації", культова будівля і майно, що є державною власністю, можуть передаватися у почергове користування двом або більше релігійним громадам за їх взаємною згодою. За відсутності такої згоди державний орган визначає порядок користування культовою будівлею і майном шляхом укладення з кожною громадою окремого договору. Постанова Рівненського окружного адміністративного суду від 6 квітня 2016 року у справі 817/3235/15  не надійшла. У випадку її надходження Рівненська обласна державна адміністрація прийме відповідне рішення.  Повідомляємо, що проект розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації про проведення почергових богослужінь у Свято-Покровському храмі с. Рясники Гощанського району підготовлено. Релігійна ситуація у с. Рясники Гощанського району знаходиться на постійному контролі у керівництва Рівненської обласної державної адміністрації, і у випадку досягнення консенсусу між усіма сторонами, відповідне розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації буде прийнято згідно з чинним законодавством.
178 17.06.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Кравчука П.Г щодо придбання шкільного автобуса для підвезення учнів та дітей дошкільного віку до комунальних закладів «Бабинська загальноосвітня школа I-III ступенів» та «Бабинський дитячий ясла-садок «Казковий світ» Гощанського району На даний час управлінням освіти і науки облдержадміністрації проводяться процедури тендерних торгів з метою придбання 19 шкільних автобусів. Проте, новоутвореною об'єднаною територіальною громадою Бабинської сільської ради Гощанського району не вжиті заходи щодо оптимізації навчальних закладів громади: Дмитрівськсто навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дитячий навчальний заклад» з кількістю учнів 48, Рясницького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І - III ступенів - дитячий навчальний заклад» з кількістю учнів 103, а відтак і щодо придбання шкільного автобусу.
310 04.11.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Кравчука П.Г. про вжиття термінових заходів щодо зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод та забезпечення безпечного руху транспортних засобів на перехресті дороги Київ - Чоп з другорядними вулицями в с. Колоденка Рівненського району біля готельного комплексу «4×4»  У вересні поточного року поліцейськими УПД ГУНП в Рівненській області прийнято участь у комісійному обстеженні зазначеної ділянки автодороги, яке проводилось Службою автомобільних доріг у Рівненській області за участю представників УПП в місті Рівному ДПП НПУ та наукової установи ДП «ДерждорНДІ». У ході обстеження комісією призначені заходи спрямовані на попередження скоєння дорожньо-транспортних пригод.
468 17.03.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Кравчука П.Г. щодо проведення капітального ремонту мережі водопостачання с. Витків Гощанського району Розпорядженням голови ОДА від 25.01.2017 року №26 "Про внесення змін до переліку об"єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету" за погодженням постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків, затверджена інша субвенція Гощанському районному бюджету на об"єкт "Капітальний ремонт мережі водопостачання в с.Витків Гощанського району Рівненської області" в обсязі 1000,0 тис.грн.
469 17.03.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Кравчука П.Г. щодо встановлення додаткових дорожніх знаків біля транспортної розв’язки міжнародної автомобільної дороги М-06 Київ-Чоп та регіональної автомобільної дороги Р-05 Городище-Рівне-Старокостянтинів на ділянці Біла Криниця - Рівне Завчасно встановити дорожні знаки , які попереджають про поворот на "Рівненську об"їзну" не має можливості, тому що на автомобільній дорозі Київ-Чоп км 322 не поворот а транспортна розв"язка,на якій   розходяться маршрути на Сарни, Львів, Луцьк, Чоп, Остріг, Рівне. Уважно читаючи вказівні знаки 5.51, 5.53, 5.54, всі водії роз"їжджаються по своїх напрямках, лише неуважні водії потрапляють в неприємності.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  
470 17.03.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Кравчука П.Г. щодо будівництва мережі водопостачання в с. Башине Гощанського району Розпорядженням голови ОДА від 22.03.2017 року №152 "Про внесення змін до переліку об"єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету" за погодженням постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків, затверджені видатки бюджету розвитку обласного бюджету на об"єкт "Будівництво мережі водопостачання с.Башине Гощанського району Рівненської області (у т.ч. проектно-кошторисна документація)" в обсязі 548,6 тис.грн.
559 02.06.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Кравчука П.Г. щодо виділення коштів у сумі 1 (один) млн. грн. на проведення реконструкції мережі водопостачання в с. Малятин Гощанського району В бюджеті розвитку обласного бюджету на 2017 рік затверджені капітальні  видатки головному розпоряднику коштів - департаменту з питань будівництва та архітектури ОДА в сумі 62,5 млн.грн., з яких на даний час розподілено за об"єктами 58,0 млн.грн. Питання виділення коштів на зазначений об"єкт буде розглянуте в установленому порядку при внесенні змін до переліку об"єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету, в межах наявного фінансового ресурсу.   
560 02.06.2017 Про депутатський запит депутатів обласної ради Кравчука П.Г. та Муляра В.С.

 
щодо електрифікації вулиць Січових Стрільців, Володимира Великого та Серпневої у с. Біла Криниця Рівненського району Згідно із інформацією, отриманою від голови Білокриницької сільської ради Гончарук Т.В., виділити кошти на співфінансування новозбудованих масивів з бюджету сільської ради на даний час немає можливості.  
640 06.09.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Кравчука П.Г. щодо проведення капітального ремонту будинку культури в с. Корнин Рівненського району При додатковому надходженні коштів до бюджету розвитку обласного бюджету, питання фінансування даного об"єкту буде розглянуто у порядку, визначеному чинним законодавством.                                                      Районна державна адміністрація повідомляє, що у звязку з обмеженістю коштів районного бюджету, необхідністю забезпечення виплати заробітної плати та розрахунків за спожиті енергоносії по бюджетних установах району виділити кошти на капітальний ремонт будинку культури в даний час немає можливості.
997 18.05.2018 Про депутатський запит депутата обласної ради Кравчука П.Г. щодо виділення коштів на проведення реконструкції будівлі бібліотеки під житловий будинок в с. Симонів Гощанського району Симонівська с/рада гарантує фінансування в сумі 50 тис.грн., що становить майже 1% від загальної кошторисної вартості об"єкта. Гощанська РДА готовавиділити фінансування в сумі 300 тис.грн. - 5,7 %. Разом з тим, Рівненська ОДА, врахорвуючи вагоме соціальне значення такого будівництва, готова прийнячти участь у його реалізації га умовах співфінансування при підтвердженні його фінансування з сільського та районного бюджетів на рівні не менше 50% від його вартості. 
1126 07.09.2018 Про депутатський запит депутата обласної ради Кравчука П.Г.

 
щодо співфінансування капітального ремонту комунального закладу «Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I-II ступенів
– агротехнічний ліцей» Бугринської сільської ради Гощанського район
Питання буде розглянуте та винесене на погодження відповідними постійними комісіями облради при надходженні додаткових коштів до обласного бюджету та внесенні змін до переліку об"єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету. 
1127 07.09.2018 Про депутатський запит депутата обласної ради Кравчука П.Г. щодо виділення коштів на умовах співфінансування для реконструкції системи опалення Тучинської загальноосвітньої школи I-III ступенів Гощанської  районної ради Гощанського району Рекомендуємо Гощанській РДА та Тучинській сільській раді розглянути можливість подачі вказаного проекту для участі у обласному конкурсі проектів енергоефективності у відповідності до зазначених вимог рішення обласної ради та розпорядження голови ОДА. Крім того, ... питання в може бути розглянуте та винесене на погодження постійною комісією облради з питань бюджету, фінансів та податків при надходженні додаткових коштів до  бюджету розвитку та внесенні змін до переліку об"єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету. 
1128 07.09.2018 Про депутатський запит депутата обласної ради Кравчука П.Г.

 
щодо виділення коштів на придбання дитячого майданчика та його розміщення на території Бугринської сільської ради Гощанського району Станом на 01.09.2018 року перевиконання доходної частини загального фонду бюджету ОТГ с.Бугрин становить 401,3 тис.грн. або 110,2 відс. До планових призначень на січень-серпень цього року. Враховуючм вищенаведене, а також обмеженість фінансового ресурсу обласного бюджету, пропонуємо вирішувати підняте питання за рахунок коштів бюджету Бугринської ОТГ.
1250 07.12.2018 Про депутатський запит депутата обласної ради Кравчука П.Г. щодо підвищення вартості проїзду на приміському автобусному маршруті загального користування Рівне - Бугрин перевізником ТОВ «СВ ЛАЙФ» Вартість проїзду пасажирів автобусами приміських маршрутів, яка до недавно регулювалася ОДА шляхом встановлення граничного тарифу, на даний час встановлюється перевізниками самостійно, відповідно до Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту...ОДА й надалі моніторитиме ситуацію щодо підняття тарифів та буде вести переговори з перевізниками стосовно можливого зниження вартості проїзду.
1578 29.11.2019 Про депутатський запит депутата обласної ради Кравчука П.Г.  щодо виділення коштів із обласного бюджету на 2020 рік для проведення капітального ремонту приміщення Угілецької філії комунального закладу «Бугринський навчально-виховний комплекс: ДНЗ – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – агротехнічний ліцей» Бугринської сільської ради Гощанського району ЗУ "Про Державний бюджет України на 2020 рік", затверджена субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яка на сьогодні не розподілена між місцевими бюджетами.
1579 29.11.2019 Про депутатський запит депутата обласної ради Кравчука П.Г. щодо виділення коштів із обласного бюджету на 2020 рік для проведення капітального ремонту будівлі клубу в с. Посягва Гощанського району Питання може бути розглянуте та винесене на погодження відповідних постійних комісій обласної ради при формуванні переліку об"єктів, фінансування яких буде здійснюватися у 2020 році за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету. Крім того, можливими джерелами фінансування можуть бути субвенців з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об"єднаних територіальних громад та субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.