28-06-2022

Як у Рівному продовжують відзначати День Конституції України

Сьогодні від самого ранку у Рівному відбуваються урочистості з нагоди відзначення 26-ої річниці ухвалення Конституції України. Керівники міста та області поклали квіти до Стели Героям Небесної Сотні та Героям АТО. 

Після цього, відбулися урочистості на Майдані незалежності.

Далі відзначення державного свята відбулося у КЗ «Рівненська обласна філармонія» 

Тут представники влади вручили державні та обласні нагороди кращим мешканцям області. 

З вітальним словом звернувся до присутніх перший заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк. Першочергово він щиро подякував ЗСУ, територіальній обороні і партизанам, які наближають велику українську перемогу.

- Сьогодні ми маємо велику кількість в кожній територіальній громаді наших братів і посестер, які воюють у сучасній війні. Чи не щотижня ми віддаємо шану полеглим на полях битви. Але я впевнений, ця кров буде недаремною. Вона буде побачена Богом. І нарешті, весь світ побачив, що ми – нація нездоланна. Я свято вірю у велику українську перемогу, і що ми нарешті за всі тисячоліття здолаємо нашого ворога. Нас не здолає ніхто! А після перемоги, наші державні свята ми будемо відзначати втричі більше. З Днем Конституції України, - сказав Сергій Свисталюк.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок розвитку Рівненщини та з нагоди Дня Конституції України Сергій Свисталюк нагородив Почесною грамотою та пам‘ятним знаком обласної ради директора КЗ «Рівненська обласна бібліотека для молоді» Світлану Патрикей;

лейтенанта внутрішньої служби, оперуповноваженого оперативного відділу державної установи «Городищенська виправна колонія (№96)»;

Андрія Самкова та капітана служби цивільного захисту, фахівця відділу агітаційної та пропагандитської  роботи центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС у Рівненській області Вадима Парфьонова. 

Також голова обласної ради Сергій Кондрачук разом зі своїм заступником Олексієм Бучинським з нагоди Дня Конституції України вручили грамоту за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Рівненщини депутату Зарічненської селищної ради Вірі Полюхович.