20-11-2020

Оголошено конкурс на посаду керівника Обласного центру екстреної медичної допомоги

Від сьогодні у Рівненській обласній раді розпочався прийом документів від претендентів на посаду керівника комунального підприємства «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Рівненської обласної ради, який триватиме до 4 грудня. Нагадаємо, що конкурс оголосили через те, що в попереднього очільника «екстренки» Андрія Бортніка ще 2 жовтня закінчився термін дії контракту. Наразі він виконує обов’язки керівника цього підприємства.  

Претендент на цю посаду повинен мати вищу освіту ІІ рівня за ступенем магістра. Щодо спеціальності, то це може бути диплом магістра з «Управління та адміністрування», «Публічного управління та адміністрування», «Права», «Соціальних та поведінкових наук»,  «Гуманітарних наук», «Охорони здоров’я» та за спеціалізацією «Організація і управління охороною здоров’я». При цьому стаж роботи на керівних посадах повинен бути не меншим за 7 років.

Щодо конкурсної пропозиції, то вона має містити проєкт плану розвитку підприємства на найближчі три-п’ять років. 

Документи необхідно подати до обласної ради в запечатаному вигляді – окрім заяви на участь у конкурсі.

За рішенням конкурсної комісії, документи від претендентів члени комісії розглядатимуть 8 грудня. І в разі допущення когось із учасників до конкурсу, того ж дня заслухають їхні пропозиції та бачення плану розвитку Обласного центру екстреної медичної допомоги.

Переможця конкурсу на посаду керівника «екстренки» обиратимуть шляхом голосування.

З повним текстом оголошення, вимогами до претендентів та до документів можна ознайомитися за посиланням