Шевченко Геннадій Миколайович

Народився 24.11.1949р., освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: м.Рівне.

Обраний по виборчому округу №15 від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП».

Позафракційний.

Секретар постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства.

Прийом громадян: третій четвер місяця з 10-00 до 13-00 год. в приміщенні Дубровицької  райдержадміністрації, м.Дубровиця, вул.Воробинська, 16.

Помічник-консультант на громадських засадах: Шевченко Андрій Геннадійович.

Звіт за 2017 рік.

Звіт за 2018 рік.

Подані депутатські запити

№ ріш дата прийняття Назва рішення   короткий зміст запиту короткий зміст відповіді
738 01.12.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Шевченка Г.М. щодо проведення ремонту автомобільної дороги Городище - Рівне - Старокостянтинів та моста в с. Бродець Дубровицького району Обсяг фінансування капітального та поточного середнього ремонту доріг державного значення для Рівненської області на 2018 рік Державним агентством автомобільних доріг України попередньо визначений в обсязі 280 млн.грн. Визначені кошти спрямовуються тільки на ремонт ділянок доріг, мостів на міжнародних дорогах Доманове (на м.Брест) - Ковель-Чернівці-Тереблече (на м.Бухарест), Київ-Ковель-Яготин (на м.Люблін) та національних дорогах Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне, Н-25 Городище-Рівне-Старокостянтинів (ремонт мосту на км 50+589, ремонт двох шляхопроводів у м.Сарни, закінчення розпочатих у 2017 році робіт на ділянках у Здолбунівському та Острозькому районах). Щодо ремонту прямокутної труби в с.Бродець, повідомляємо, що вказана споруда перебуває на балансі Рівненського обласного управління водних ресурсів. У 2016 році ремонт споруди був проведений з півої сторони дороги, у 2017 році роботи не проводились. Споживчі можливості автомобільної дороги Городище - Рівне - Старокостянтинів, яка проходить територією Дубровицького району, будуть підтримуватися за рахунок коштів, які виділяються для експлуатаційного утримання.
739 01.12.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Шевченка Г.М. щодо проведення ремонту автомобільного моста через річку Горинь на ділянці дороги Городище - Рівне - Старокостянтинів на межі Дубровицького та Сарненського районів Міст на дорозі національного значення Городище-Рівне-Старокостянтинів між селами Бережниця і Ремчиці розташований км 50+589. З метою забезпечення належних умов для руху транспорту та пішоходів по вказаній штучній споруді, у 2017 році Службою замовлено і виготовлено проектно-кошторисну документацію на проведення ремонтних робіт. Кошторисна вартість ремонту становить 13,1 млн.грн. Ремонт мосту включений до переліку об"єктів ремонту доріг державного значення у 2018 році і попередньо узгоджений Державним агентством автомобільних доріг України. Відповідно, даний об"єкт буде включено до Програми розвитку дорожнього господарства Рівненської області на 2018 рік.            
740 01.12.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Шевченка Г.М. щодо проведення ремонту автомобільної дороги Залужжя - Великі Озера в Дубровицькому районі та включення даного об’єкта до Програми розвитку дорожнього господарства Рівненської області на 2018 рік Даний об"єкт буде включено до Програми розвитку дорожнього господарства Рівненської області на 2018 рік. Питання виділення коштів на ремонт зазначеної дороги буде розглянуте після доведення обсягів фінансування на 2018 рік за погодженням Дубровицької районної ради у разі наявності проектно-кошторисної документації.                                                                                                             З 01 січня 2018 року, в рамках децентралізації, дороги загального користування місцевого значення передаються до сфери управління Рівненської ОДА (розпорядження голови Рівненської ОДА від 11 грудня 2017 року № 744), до повноважень якої входить питання організації ремонтів.
741 01.12.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Шевченка Г.М. щодо виділення коштів у сумі 130 тис. грн. на проведення ремонту системи опалення дошкільного навчального закладу в с. Колки Дубровицького району Враховуючи завершення фінансового року, питання виділення іншої субвенції з бюджету розвитку обласного бюджету районному бюджету Дубровицькому району на  ремонт системи опалення дошкільного навчального закладу в с. Колки Дубровицького району буде розглянуте та винесене на погодження відповідними постійними комісіями обласної ради у 2018 році при формуванні переліку об"єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету.  
742 01.12.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Шевченка Г.М. щодо виділення коштів у сумі 867,9 тис. грн. на проведення капітального ремонту приміщення комунального закладу «Дубровицька дитяча музична школа» Враховуючи завершення фінансового року, питання виділення іншої субвенції з бюджету розвитку обласного бюджету районному бюджету Дубровицькому району на  капітальний ремонт приміщення комунального закладу «Дубровицька дитяча музична школа» буде розглянуте та винесене на погодження відповідними постійними комісіями обласної ради у 2018 році при формуванні переліку об"єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету. 
743 01.12.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Шевченка Г.М. щодо проведення реконструкції мереж водопостачання по вул. Володимирській та будівництва мереж міської каналізації по вул. Шевченка в м. Дубровиця За інформацією департаменту з питань будівництва та архітектури ОДА, зазначені проекти можуть бути розглянуті при формуванні переліку об"єктів, які планується фінансувати у 2018 році за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету. 
744 01.12.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Шевченка Г.М. щодо будівництва фізкультурно-спортивного комплексу в м. Дубровиця Питання продовження фінансування будівництва даного об"єкта за рахунок бюджету розвитку обласного бюджету букде розглянуте та винесене на розгляд відповідних комісій обласної ради при формуванні переліку об"єктів, видатки на які будуть проводитися у 2018 році за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету. Крім того, повідомляємо, що даний проект заявлений для участі у конкурсному відборі інвестиційних проектів (програм) регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2018 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.
745 01.12.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Шевченка Г.М. щодо виділення коштів у сумі 218,623 тис. грн. на проведення ремонту даху будівлі ДНЗ № 1 у м. Дубровиця Враховуючи завершення фінансового року, питання виділення іншої субвенції з бюджету розвитку обласного бюджету районному бюджету Дубровицькому району на  ремонт даху будівлі ДНЗ № 1 у м. Дубровиця буде розглянуте та винесене на погодження відповідними постійними комісіями обласної ради у 2018 році при формуванні переліку об"єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету. г.
1086 27.07.2018 Про депутатський запит депутата обласної ради Шевченка Г.М. щодо проведення капітального ремонту покрівлі Великоозерянського НВК «ЗОШ I-III ст. - ДНЗ» в с. Великі Озера Дубровицького району Видатки на утримання закладів загальної середньої освіти здійснюються з районних бюджетів або бюджетів ОТГ. Капітальні видатки, які пов"язані з утриманням бюджетних установ передбачаються в кошторисах за рахунок спеціального фонду бюджету, з якого утримується зазначена установа. Одночасно повідомляємо, що станом на 01 серпня п.р. виконання плану власних доходів місцевих бюджетів Дубровицького району забезпечено на 107,1 відсотка або понад план одержано 2386,7 тис.грн., з них районного бюджету  - на 104,7 відсотка або 951,5 тис.грн. Враховуючи вищенаведене, пропонуємо вирішувати підняте питання в першу чергу за рахунок коштів районного бюджету Дубровицького району. Також повідомляємо, що питання виділення коштів з обласного бюджету на зазначений об"єкт може бути розглянуте та винесене на погодження відповідними постійними комісіями облради при розподілі нерозподіленого резерву бюджету розвитку обласного бюджету та при внесенні змін до переліку об"єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету.
1434 19.06.2019 Про депутатський запит депутатів обласної ради Лобчука М.І., Суховича В.М., Шевченка Г.М.

 
щодо придбання електрокардіографа для Дубровицької підстанції Сарненської станції комунального закладу «Обласний центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф» Рівненської обласної ради При умові виділення необхідного фінансування, всі підрозділи Центру будуть забезпечені медичним обладнанням, зокрема електрокардіографами та дефібриляторами в повному обсязі. 
1435 19.06.2019 Про депутатський запит депутатів обласної ради Лобчука М.І., Суховича В.М., Шевченка Г.М. щодо розробки програми соціально-економічного розвитку поліських територій В області розпочато розроблення проекту Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2027 року та середньострокового плану заходів з її реалізації…Конкретний перелік таких програм і проектів буде розглянуто після схвалення та затвердження Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2027 року з врахуванням результатів реформи децентралізації.
1436 19.06.2019 Про депутатський запит депутатів обласної ради Лобчука М.І., Суховича В.М., Шевченка Г.М. щодо фінансування ремонту дорожнього покриття автомобільної дороги Озерськ - Золоте Для прийняття рішення щодо включення в Перелік об"єктів, що фінансуватимуться у 2020 році за рахунок субвенції з   державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Рівненської області необхідно забезпечити надання департаменту будівництва та архітектури для розгляду та погодження проектно-кошторисну документацію, обгрунтування, карту-схему розміщення обєкту та фотографії.
1497 30.08.2019 Про депутатський запит депутата обласної ради Шевченка Г.М. щодо звернення голови Рівненської обласної ради, в.о. голови Рівненської обласної державної адміністрації до Міністерства інфраструктури України та регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця» стосовно оновлення парку дизель-поїздів приміського сполучення Здолбунів - Удрицьк Мінінфраструктури направляє за належністю АТ "Укрзалізниця" лист Рівненської обласної ради для розгляду та надання відповіді автору в установлений законодавством строк. Відповідно до ст.10 ЗУ "Про залізничний транспорт" придбання дизель-поїздів для приміського сполучення здійснюється за рахунок коштів АТ "Укрзалізниця" із залученням коштів місцевих бюджетів, а також інших не заборонених законодавством коштів. На цей час фінансування на закупівлю рухомого складу від Рівненської області до залізниці не надходило. Відповідно до перспективних планів розвитку по АТ "Українська залізниця" передбачено в найближчі роки провести оновлення рухомого складу та замінити дизель-потяги серії Д1 та ДР1А на більш сучасні.     
1674 17.03.2020 Про депутатський запит депутатів обласної ради Миколи ЛОБЧУКА, Віталія СУХОВИЧА, Геннадія ШЕВЧЕНКА щодо включення об’єктів «Капітальний ремонт проїзної частини вул. Колодязьна в м. Дубровиця (від перехрестя з вул. Макарівська до будинку № 30)» та «Капітальний ремонт проїзної частини вул. Миру на ділянці від будинку №153 до будинку № 169 в м. Дубровиця» до переліку об’єктів, видатки на які будуть проводитись у2020 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Внаслідок обмеженості відповідних фінансових ресурсів в 2020 році, можливість капітального ремонту проїзної частини вул. Миру на ділянці від будтнку №153 до будинку №169 в м.Дубровиця буде розглянуто при формуванні планів виконання ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення та вулицб і доріг комунальної власності у населених пунктах Рівненської області в 2021 році.
1735 05.06.2020 Про депутатський запит депутата обласної ради Геннадія ШЕВЧЕНКА щодо забезпечення фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Дубровицька центральна районна лікарня» Дубровицької районної ради, у тому числі виплати заробітної плати лікарям-інтернам