Сухович Віталій Миколайович

Народився 01.06.1979р., освіта вища, безпартійний. Рівненське обласне управління лісового та мисливського господарства, начальник, місце проживання: м.Сарни, Сарненський р-н., Рівненська обл.

Обраний по виборчому округу №14 від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

Перший заступник голови постійної комісії обласної ради з питань будівництва та розвитку інфраструктури.

Прийом громадян: перший та третій вівторок місяця з 10-00 до 12-00 год. приймальня начальника Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства вул. Пушкіна, 26, м.Рівне.

Помічники-консультанти на громадських засадах:

Сєдова Ірина Миколаївна

Опанасик Ігор Павлович

Деревенко Алла Федорівна

Звіт за 2016 рік

Подані депутатські запити

№ ріш дата прийняття Назва рішення   короткий зміст запиту короткий зміст відповіді
922 16.03.2018 Про депутатський запит депутатів обласної ради Лобчука М.І., Суховича В.М. щодо порушення Селецьким сільським головою Дубровицького району Закону України «Про звернення громадян»  
999 18.05.2018 Про депутатський запит депутата обласної ради Суховича В.М. щодо виділення коштів для проведення ремонту даху навчального корпусу № 2 Дубровицької ЗОШ I-III ступенів № 1  
1078 27.07.2018 Про депутатський запит депутатів обласної ради Лобчука М.І. та Суховича В.М.

 
щодо виділення з обласного бюджету додаткових коштів на оплату праці працівників бюджетної сфери Дубровицького району Одним із шляхів виходу з ситуації незабезпеченості у коштах на утримання закладів охорони здоров"я є використання керівниками закладів охорони здоров"я та їх власниками автономії у формуванні та затвердженні штатних розписів закладів охорони здоров"я. Крім того, в рамках медичної реформи, необхідно активізувати роботу щодо укладання комунальними некомерційними закладами охорони здоров"я первинної ланки договорів з Національною службою здоров"я України з метою переходу на пряме фінансування за надані послуги з державного бюджету. Одночасно, питання збільшення видатків на заробітну плату з нарахуванням працівникам бюджетної сфери району може бути розглянуте при надходженні додаткового траесферу з державного бюджету. 
1434 19.06.2019 Про депутатський запит депутатів обласної ради Лобчука М.І., Суховича В.М., Шевченка Г.М.

 
щодо придбання електрокардіографа для Дубровицької підстанції Сарненської станції комунального закладу «Обласний центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф» Рівненської обласної ради При умові виділення необхідного фінансування, всі підрозділи Центру будуть забезпечені медичним обладнанням, зокрема електрокардіографами та дефібриляторами в повному обсязі. 
1435 19.06.2019 Про депутатський запит депутатів обласної ради Лобчука М.І., Суховича В.М., Шевченка Г.М. щодо розробки програми соціально-економічного розвитку поліських територій В області розпочато розроблення проекту Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2027 року та середньострокового плану заходів з її реалізації…Конкретний перелік таких програм і проектів буде розглянуто після схвалення та затвердження Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2027 року з врахуванням результатів реформи децентралізації.
1436 19.06.2019 Про депутатський запит депутатів обласної ради Лобчука М.І., Суховича В.М., Шевченка Г.М. щодо фінансування ремонту дорожнього покриття автомобільної дороги Озерськ - Золоте Для прийняття рішення необхідно забезпечити надання департаменту будівництва та архітектури для розгляду та погодження проектно-кошторисну документацію, обгрунтування, карту-схему розміщення обєкту та фотографії.
1674 17.03.2020 Про депутатський запит депутатів обласної ради Миколи ЛОБЧУКА, Віталія СУХОВИЧА, Геннадія ШЕВЧЕНКА щодо включення об’єктів «Капітальний ремонт проїзної частини вул. Колодязьна в м. Дубровиця (від перехрестя з вул. Макарівська до будинку № 30)» та «Капітальний ремонт проїзної частини вул. Миру на ділянці від будинку №153 до будинку № 169 в м. Дубровиця» до переліку об’єктів, видатки на які будуть проводитись у2020 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Внаслідок обмеженості відповідних фінансових ресурсів в 2020 році, можливість капітального ремонту проїзної частини вул. Миру на ділянці від будтнку №153 до будинку №169 в м.Дубровиця буде розглянуто при формуванні планів виконання ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Рівненської області в 2021 році.