Лобчук Микола Іванович

Народився 29.09.1980р., освіта вища, безпартійний. Громадська організація "Взаємодія", юрист-консультант, місце проживання: м.Рівне.

Обраний по виборчому округу №16 від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"».

Секретар постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики і соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей

Прийом громадян: друга середа місяця з 10-00 до 17-00 год., обідня перерва з 13-00 до 14-00 год. за адресою м.Рівне, вул.Пересопницька, 146, каб.7, поверх 2

Помічники-консультанти на громадських засадах:

Мозоль Леонід Іванович

Паліюк Микола Григорович

Голяка Володимир Романович

Галайдик Руслан Валерійович

Баньковська Валентина Тихонівна

Звіт за 2016 рік

Подані депутатські запити

№ ріш дата прийняття Назва рішення   короткий зміст запиту короткий зміст відповіді
561 02.06.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Лобчука М.І. щодо вирішення питання виділення коштів для лікування хворих на ювенільний ревматоїдний артрит у Рівненській області, у тому числі на лікування Аврамишина Максима Руслановича, 2012 року народження Відповідно до інформації управління охорони здоров"я  ОДА від 22.06.2017 №вих-1832/01-10/17 на даний час проводяться тендерні процедури (відкриті торги) для можливості закупівлі препаратів на лікування даного захворювання. Також, Рівненською обласною членською благодійною організацією "Серце дітям України" планується придбати лікарський засіб на лікування Аврамишина М.Р. на червень п.р. Крім того, допомогу на лікування хворої дитини можливо надати за рахунок коштів місцевих програм матеріальної підтримки найбільш незахищених веств населення, за зверненням батьків хворої дитини до органів місцевої влади в установленому порядку.
829 22.12.2017 Про депутатський запит депутатів обласної ради Бірука Б.І., Воронко Т.Д., Лобчука М.І. щодо забезпечення житлом учасника антитерористичної операції Савчука Романа Григоровича Оскільки Савчук Р.Г. на обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов, не обліковується, розглянути питання щодо надання йому житла у виконавчого комітету немає законних підстав. Для отримання консультації щодо квартирного обліку, Савчук Р.Г. може звернутися у відділ обліку та розподілу житла виконавчого комітету, що знаходиться за адресою: м.Рівне, вул.Шевченка, 45 (4 поверх), тел.63-37-96, 63-37-34.
835 22.12.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Лобчука М.І. щодо виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення ремонту автомобільної дороги Дубровиця - Володимирець - Суховоля Споживчі можливості автомобільної дороги будуть підтримуватися за рахунок коштів, які виділяються для експлуатаційного утримання.
836 22.12.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Лобчука М.І.

 
щодо виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення ремонту автомобільної дороги Дубровиця - Трипутня Даний об"єкт буде включено до Програми розвитку дорожнього господарства Рівненської області на 2018 рік. Питання виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації та ремонт зазначеної дороги буде розглянуте після доведення обсягів фінансування на 2018 рік за погодженням Дубровицької районної ради.     
837 22.12.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Лобчука М.І.

 
щодо виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення ремонту автомобільної дороги Зелень - Сварицевичі - /Р-76 КПП «Прикладники» - Зарічне - Дубровиця/ Даний об"єкт буде включено до Програми розвитку дорожнього господарства Рівненської області на 2018 рік. Питання виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації та ремонт зазначеної дороги буде розглянуте після доведення обсягів фінансування на 2018 рік за погодженням Дубровицької районної ради.     
838 22.12.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Лобчука М.І. щодо вжиття заходів з метою припинення незаконного видобутку бурштину в Зарічненському районі Рівненської області Запит зареєстрований 10.01.2018 р. в Журналі Єдиного Обліку Зарічненського ВП Варашського ВП ГУ НП в Рівненській області під номером №59. В подаьшому слідчим слідчого відділення Зарічненського ВП Варашського ВП ГУ НП в Рівненській області вказаний запит було розглянуто і прилучено до кримінального провадження №42017181200000207 від 06.11.2017 р. Також  подальшому планується виконання ряду слідчих дій направлених на розкриття та запобігання даної категорії злочинів.
839 22.12.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Лобчука М.І. щодо вжиття заходів з метою припинення незаконного видобутку бурштину на території Державного підприємства «Дубровицьке лісове господарство» Звернення від депутата Рівненської обласної ради Лобчука М.І. скеровано до Дубровицького відділення поліції Сарненського ВП ГУ НП в Рівненській області  та зареєстровано в журналі єдиного обліку за номером №120 від 11 січня 2018 року. Слідчим Дубровицького відділення поліції  Сарненського ВП ГУ НП в Рівненській області, Ваше звернення 11 січня 2018 року приєднано до матеріалів кримінального правопорушення внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань №12017180110000391 за попередньою кваліфікацією ч.2 ст.240 КК України. Про результати розслідування Вас буде поінформовано додатково.  
915 16.03.2018 Про депутатські запити депутата обласної ради Лобчука М.І. щодо вжиття заходів з метою припинення незаконного видобутку бурштину на території Державного підприємства «Дубровицьке лісове господарство» Утворено спеціалізований оперативний штаб, до складу якого включені додаткові сили поліції області, придатні сили Національної поліції України та військовослужбовці Національної гвардії України. КМУ підтримано ініціативу ОДА щодо впровадження "Пілотного проекту рекультивації земель лісогосподарського призначення,  порушених внаслідок незаконного видобутку бурштину". Відповідно до заходів його реалізації в області проведено інвентаризацію порушених незаконним видобутком площ (всього 4,2 тис.га). За ініціативи прокуратури області створено міжвідомчу робочу групу з вказаних питань. Аналогічні групи створено на території Сарненського, Рокитнівського, Володимирецького, Дубровицького, Зарічненського та Березнівського районів. 
916 16.03.2018 Про депутатський запит депутата обласної ради Лобчука М.І. щодо проведення капітального ремонту дороги по вул. Алея Героїв в с. Орв’яниця Дубровицького району (у тому числі виготовлення проектно-кошторисної документації) Питання виділення коштів на ремонт даного об"єкту буде розглядатися при формуванні Переліку об"єктів, що фінансуватимуться за рахунок коштів субвенці з державного бюджету обласному бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання доріг загального користування місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.
917 16.03.2018 Про депутатські запити депутата обласної ради Лобчука М.І.

 
щодо вжиття заходів з метою припинення незаконного видобування бурштину в Зарічненському районі Рівненської області Ваш запит зареєстрований 06.04.2018 р. в Журналі Єдиного Обліку Зарічненського ВП Варашського ВП ГУ НП в Рівненській області під номером №531 і приєднано до матеріалів ЄРДР №12018180120000046 від 16.03.2018 р. за ч.2 ст. 240 ККУ. На даний час проводиться ряд слідчих дій направлених на розкриття та запобігання даної категорії злочинів, про що Ви будете поінформовані додатково. Державна екологічна інспекція у Рівненській області направила депутатський запит депутата обласної ради Лобчука М.І. до Зарічненського відділення поліції для встановлення винних осіб. Про результати розгляду Вас буде проінформовано додатково.               
918 16.03.2018 Про депутатський запит депутата обласної ради Лобчука М.І. щодо виконання робіт з рекультивації земель лісогосподарського призначення, порушених внаслідок незаконного видобування бурштину в Рівненській області Станом на квітень 2018 року, ДП "Бурштин України" отримало клопотання від наступних державних лісових господарств Рівненської області: ДП "Березнівський лісгосп", ДП "Володимирецький лісгосп", ДП "Дубровицький лісгосп", ДП "Зарічненський лісгосп", ДП "Клесівський лісгосп", ДП "Остківський лісгосп", ДП "Рокитнівський лісгосп", ДП "Сарненський лісгосп".
919 16.03.2018 Про депутатський запит депутата обласної ради Лобчука М.І. щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам закладів загальної середньої та дошкільної освіти Дубровицького району На початок 2018 року заборгованості або затримки з виплати заробітної плати у закладах освіти, які фінансуються з бюджетів отг с.Миляч та ОТГ с.Висоцьк не було. У інших закладах затримка із виплати заробітної плати складала 1109 тис.грн., з яких обслуговуючому персоналу закладів загальної середньої освіти 872 тис.грн., працівникам закладів дошкільної освіти 237 тис.грн., яка у поточному році виплачена. Проте, за інформацією управління освіти, молоді та спорту Дубровицької РДА, на заробітну плату з нарахуваннями до кінця 2018 року недостатньо коштів в сумі 6060,1 тис.грн.
920 16.03.2018 Про депутатський запит депутата обласної ради Лобчука М.І. щодо виконання робіт з рекультивації земель лісогосподарського призначення, порушених внаслідок незаконного видобування бурштину в Рівненській області КМУ підтримано ініціативу ОДА щодо впровадження "Пілотного проекту рекультивації земель лісогосподарського призначення,  порушених внаслідок незаконного видобутку бурштину". Відповідно до заходів його реалізації в області проведено інвентаризацію порушених незаконним видобутком площ (всього 4,2 тис.га).                                                                                        
921 16.03.2018 Про депутатський запит депутата обласної ради Лобчука М.І. щодо виконання робіт з рекультивації земель лісогосподарського призначення, порушених внаслідок незаконного видобування бурштину в Рівненській області  
922 16.03.2018 Про депутатський запит депутатів обласної ради Лобчука М.І., Суховича В.М. щодо порушення Селецьким сільським головою Дубровицького району Закону України «Про звернення громадян»  
998 18.05.2018 Про депутатський запит депутата обласної ради Лобчука М.І. щодо виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт автомобільної дороги Мочулище - Дубровиця Департамент з питань будівництва та архітектури ОДА розгляне можливість фінансування виготовлення проектно-кошторисної документації на капремонт автомобільної дороги Мочулище - Дубровиця в поточному році при умові виникнення залишку коштів за результатами проведення тендерних процедур, здійснень виконань робіт по передбачених об"єктах.
1076 27.07.2018 Про депутатський запит депутата обласної ради Лобчука М.І.

 
щодо вжиття заходів з метою припинення незаконного видобутку бурштину на території Володимирецького району В порядку ст.214 КПК України, 14.08.2018 СВ Володимирецького ВП ГУНП в області внесено відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато дсудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 240 КК України. Стан розслідування та процесуального керівництва у провадженні перебуває на контролі керівництва Сарненської місцевої прокуратури. Поновлено роботу оперативного штабу з протидії незаконному видобуванню бурштину та створено постійнодіючі мобільні групи, до складу яких входять військовослужбовці Національної гвардії України. ОДА напрвлено звернення (вих.№3585/0/01-05/18 від 29.05.2018) до КМУ щодо ініцювання внесення змін до чинного законодавства з метою посилення відповідальності за незаконний видобуток, скупку, транспортування, збут та контрабанду бурштину.
1077 27.07.2018 Про депутатський запит депутата обласної ради Лобчука М.І. щодо придбання медичного обладнання для Рівненського обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення Питання додаткового виділення коштів з обласного бюджету даному закладу включене до реєстру звернень для розгляду в установленому порядку при внесенні змін до обласного бюджету за рахунок перевиконання доходної частини обласного бюджету в наступних звітних періодах з врахуванням пріоритетності спрямування видатків. 
1078 27.07.2018 Про депутатський запит депутатів обласної ради Лобчука М.І. та Суховича В.М.

 
щодо виділення з обласного бюджету додаткових коштів на оплату праці працівників бюджетної сфери Дубровицького району Одним із шляхів виходу з ситуації незабезпеченості у коштах на утримання закладів охорони здоров"я є використання керівниками закладів охорони здоров"я та їх власниками автономії у формуванні та затвердженні штатних розписів закладів охорони здоров"я. Крім того, в рамках медичної реформи, необхідно активізувати роботу щодо укладання комунальними некомерційними закладами охорони здоров"я первинної ланки договорів з Національною службою здоров"я України з метою переходу на пряме фінансування за надані послуги з державного бюджету. Одночасно, питання збільшення видатків на заробітну плату з нарахуванням працівникам бюджетної сфери району може бути розглянуте при надходженні додаткового траесферу з державного бюджету. 
1251 07.12.2018 Про депутатський запит депутата обласної ради Лобчука М.І.

 
щодо питання збільшення вартості проїзду на окремих автобусних маршрутах у Дубровицькому районі 7 грудня 2018 року було проведено нараду з перевізниками пасажирів автомобільним транспортом загального користування. За резуьтатами обговорення буо домовлено, що вартість проїзду буе коштувати на приміських маршрутах не більше 1 грн за 1 пасажирокілометр. Перевізниками внесено відповідні зміни до Паспорту маршруту згідно чинного законодавства. ОДА й надалі моніторитиме ситуацію щодо підняття тарифів та буде вести переговори з перевізниками стосовно можливого зниження вартості проїзду.
1434 19.06.2019 Про депутатський запит депутатів обласної ради Лобчука М.І., Суховича В.М., Шевченка Г.М.

 
щодо придбання електрокардіографа для Дубровицької підстанції Сарненської станції комунального закладу «Обласний центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф» Рівненської обласної ради При умові виділення необхідного фінансування, всі підрозділи Центру будуть забезпечені медичним обладнанням, зокрема електрокардіографами та дефібриляторами в повному обсязі. 
1435 19.06.2019 Про депутатський запит депутатів обласної ради Лобчука М.І., Суховича В.М., Шевченка Г.М. щодо розробки програми соціально-економічного розвитку поліських територій В області розпочато розроблення проекту Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2027 року та середньострокового плану заходів з її реалізації…Конкретний перелік таких програм і проектів буде розглянуто після схвалення та затвердження Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2027 року з врахуванням результатів реформи децентралізації.
1436 19.06.2019 Про депутатський запит депутатів обласної ради Лобчука М.І., Суховича В.М., Шевченка Г.М. щодо фінансування ремонту дорожнього покриття автомобільної дороги Озерськ - Золоте Для прийняття рішення необхідно забезпечити надання департаменту будівництва та архітектури для розгляду та погодження проектно-кошторисну документацію, обгрунтування, карту-схему розміщення обєкту та фотографії.
1492 30.08.2019 Про депутатський запит депутата обласної ради Лобчука М.І. щодо дотримання перевізником розкладу руху на міжміському автобусному маршруті Крупове – Рівне Організації перевезень пасажирів на автобусному маршруті Рівне-Дубровиця (Дубровиця-Рівне) покладається на ОДА, а на автобусному маршруті Дубровиця-Крупове (Крупове-Дубровиця)  - на Дубровицьку РДА. Питання забезпечення функціонування автобусного маршруту Крупове-Рівне (Рівне-Крупове) може бути розглянуте після завершення дії договору від 11.09.2016 №1297.
1493 30.08.2019 Про депутатський запит депутата обласної ради Лобчука М.І.

 
щодо звернення голови Рівненської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України стосовно сприяння у звільненні громадянина України Миколи Карпюка з полону у Російській Федерації За результатами вжитих державою Україна заходів громадянин Карпюк М.А. був звільнений з місць несвободи на території РФ та 07.09.2019 повернутий на територію України.
1494 30.08.2019 Про депутатський запит депутата обласної ради Лобчука М.І. щодо вирішення питання виділення земельних ділянок для учасників АТО на території Мочулищенської сільської ради Дубровицького району Звернення матерів воїнів АТО М.Ютовець та Г.Денека неодноразово були розглянуті в Головному управлінні Держгеокадастру у Рівненській області та тадані мотивовані відповіді. Зокрема, рекомендовано подати клопотання до відповідного органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування в порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що вони не скористалися своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки. 
1674 17.03.2020 Про депутатський запит депутатів обласної ради Миколи ЛОБЧУКА, Віталія СУХОВИЧА, Геннадія ШЕВЧЕНКА щодо включення об’єктів «Капітальний ремонт проїзної частини вул. Колодязьна в м. Дубровиця (від перехрестя з вул. Макарівська до будинку № 30)» та «Капітальний ремонт проїзної частини вул. Миру на ділянці від будинку №153 до будинку № 169 в м. Дубровиця» до переліку об’єктів, видатки на які будуть проводитись у2020 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Внаслідок обмеженості відповідних фінансових ресурсів в 2020 році, можливість капітального ремонту проїзної частини вул. Миру на ділянці від будтнку №153 до будинку №169 в м.Дубровиця буде розглянуто при формуванні планів виконання ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Рівненської області в 2021 році.
1732 05.06.2020 Про депутатський запит депутата обласної ради Миколи ЛОБЧУКА щодо проведення у 2020 році ремонту автомобільної дороги О 180703 Соломир - Вовчиці - Дібрівськ - Сварицевичі Перелік об'єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг …сформовано та затверджено розпорядженням Рівненської ОДА від 16.04.2020 №234 та погоджено Державним агентством автомобільних доріг України. Включення автомобільної дороги О 180703 Соломир - Вовчиці - Дібрівськ - Сварицевичі до переліку об'єктів будівництва, реконструкції та ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, за умови виділення достатнього фінансового забезпечення, буде розглядатися при формуванні планів виконання ремонтно-будівельних робіт на 2021 рік.
1733 05.06.2020 Про депутатський запит депутата обласної ради Миколи ЛОБЧУКА щодо виділення коштів на завершення будівництва спортивно-оздоровчого комплексу в м. Дубровиця та реконструкції будівель Дубровицького НВК «Ліцей - ЗОШ І-ІІ ступенів» (влаштування шатрового даху, зовнішнє опорядження фасадів, заміна вікон та зовнішніх дверей, реконструкція системи опалення) Рішенням Рівненської обласної ради …виділено з бюджету розвитку обласного бюджету фінансування в сумі 7120 тис.грн. та на об'єкт "Будівництво спортивно-оздоровчого комплексу по вул. Червоного Хреста, 25 в м.Дубровиця Рівненської області" - 1000,00 тис.грн.
1734 05.06.2020 Про депутатський запит депутата обласної ради Миколи ЛОБЧУКА щодо проведення у 2020 році ремонту автомобільних доріг Острівці - Дубровиця, Мочулище - Дубровиця та Мочулище - Крупове Включення автомобільних доріг Щ180610 Дубровиця-Мочулище-Острівці та Щ180611 Мочулище-Крупове до переліку об'єктів будівництва, реконструкції та ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, може бути розглянуте при формуванні планів виконання ремонтно-будівельних робіт на 2021 рік, за умови виділення достатнього фінансового забезпечення, наявності виготовленої проектно-кошторисної документації та наданням відповідних обгрунтовуючих документів Дубровицькою РДА.