Бортнік Андрій Анатолійович

Народився 04.01.1975р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода". КЗ "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Рівненської обласної ради, головний лікар, місце проживання: м.Рівне. Обраний по виборчому округу №64 від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА».

Член постійної комісії обласної ради з питань бюджету. фінансів та податків

Прийом громадян: остання середа місяця з 15-00 до 18-00 год за адресою м.Рівне, вул.С.Петлюри, 1 офіс 1.

Помічники-консультанти на громадських засадах:

Савчук Віталій Олегович

Сульжик Ігор Миколайович

Якобчук Юрій Борисович

Рудик Олександрович Володимирович

Рябушко Владислав Сергійович

Звіт за 2017 рік

Подані депутатські запити

№ ріш дата прийняття Назва рішення   короткий зміст запиту короткий зміст відповіді  
108 11.03.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Бортніка А.А. щодо виділення з обласного бюджету на 2016 рік коштів на проведення капітального ремонту приміщень комунального закладу «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Рівненської обласної ради, розташованих за адресою: м. Рівне, вул. Котляревського, 5 Для здійснення заходів, вказаних в депутатському запиті, необхідно провести коригування проектно-кошторисної документації, з врахуванням всього переліку робіт. З метою визначення конкретного переліку робіт, на 13.04.2016 призначено спільну нараду з представниками КЗ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» та департаменту з питань будівництва та рхітектури Рівненської облдержадміністрації. Після виділення бюджетних призначень на реконструкцію об'єкта буде заключено угоду на проектування, а згодом на виконання передбачених проектом робіт.  
1130 07.09.2018 Про депутатський запит депутатів обласної ради Алексейчука А.А., Бортніка А.А., Бучинського О.А., Валявки В.Я., Гомона О.О., Муляра В.С., Савчук І.Г., Савчука О.І. щодо розслідування злочинів проти депутатів Рівненської міської ради Анни Іванової та Святослава Стельмащука Слідчим відділом Рівненського відділу поліції ГУНП в Рівненській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за № 12015180010006329 за фактом заподіяння тяжких тілесних ушкоджень Івановій А.Г., за ознаками злочинів, передбачених ч.1 ст.121, ч.4 ст.296 КК України, та у кримінальному провадженні за № 12018180010005307 за фактом підпалу автомобіля Стельмащука С.В., за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.194 КК України. На даний час у вказаних кримінальних провадженнях триває досудове розслідування та проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії та інші процесуальні дії, необхідні для встановлення всіх обставин подій.