Бойко Віталій Ярославович

Народився 13.10.1968р., освіта вища, безпартійний.  Комунальний заклад "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради, Головний лікар, місце проживання: м.Рівне.

Обраний по виборчому округу №17 від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"».

Голова постійної комісії з економічних питань та комунальної власності

Звіт за 2017 рік

Прийом громадян: Згідно окремого графіку смт Зарічне та селах Зарічненського району з повідомленням в сільських радах.

Помічники-консультанти на громадських засадах:

Мітітюк Олег Дмитрович

Конопліцький Валентин Анатолійович

Подані депутатські запити

№ ріш дата прийняття Назва рішення   короткий зміст запиту короткий зміст відповіді
14 25.12.2015 Про депутатський запит депутата обласної ради Бойка В.Я. щодо виділення з обласного бюджету на 2016 рік коштів у сумі 263,3 тис. грн. на проведення ремонту дороги по вул. Центральна в с. Локниця Зарічненського району При формуванні переліків об'єктів, що фінансуватимуться у 2016 році за рахунок коштів обласного дорожнього фонду, ремонт  дороги комунальної власності по вул.Центральна в с.Локниця Зарічненського району буде включено в план на 2016 рік. Питання виділення коштів на ремонт зазначених доріг буде розглянуто у порядку, визначеному чинним законодавством. 
551 02.06.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Бойка В.Я.

 
щодо виділення коштів із бюджету розвитку обласного бюджету на 2017 рік на проведення капітального ремонту клубу в с. Морочне Зарічненського району та покрівель стаціонарного відділення і поліклініки комунального закладу «Зарічненська центральна районна лікарня» Питання виділення коштів на капітальні ремонти об"єктів соціально-культурної сфери Зарічненського району буде розглянуте в установленому порядку при внесенні змін до переліку об"єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету, в межах наявного фінансового ресурсу.   
993 18.05.2018 Про депутатський запит депутатів обласної ради Бойка В.Я. та Ткача О.О.

 
щодо виділення коштів на співфінансування будівництва спортивного ядра (стадіону) в
с. Серники Зарічненського району
Питання виділення коштів на вказаний об"єкт буде розглянуте при внесені змін до переліку об"єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету.