Руцький Микола Миколайович

Народився 04.02.1957 р., освіта вища, безпартійний. КЗ "Радивилівська центральна районна лікарня", лікар, місце проживання: м. Радивилів, Радивилівський р-н., Рівненська обл.

Обраний по виборчому округу №32 від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА».

Секретар постійної комісії обласної ради з питань Регламенту, діяльності правоохоронних органів та боротьби з корупцією.

Прийом громадян: останній четвер місяця з 15-00 до 16-00 год.  в м.Радивилів, приміщення Радивилівської районної лікарні (інформаційно-аналітичний відділ)

Звіт за 2016 рік.

Звіт за 2018 рік

Подані депутатські запити

№ ріш дата прийняття Назва рішення   короткий зміст запиту короткий зміст відповіді
13 25.12.2015 Про депутатський запит депутата обласної ради Руцького М.М. щодо проведення ремонту автомобільної дороги від с. Дружба до с. Новоукраїнське Дружбівської сільської ради Радивилівського району У січні поточного року до Укравтодору були надіслані пропозиції по включенню вищезазначеної ділянки дороги до переліку об'єктів поточного середнього ремонту влаштування тонкошарового покриття з асфальтобетонної суміші по бруківці вартістю 6000,0 тис. грн.), проте пропозиції Служби автодоріг не були підтримані. Нові законодавчі норми дають можливість органам місцевого самоврядування в разі потреби самостійно прийняти рішення щодо фінансування об'єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг місцевого значення. У разі прийняття такого рішення Служба автомобільних доріг у Рівненській області, як балансоутримувач зазначених доріг, може виступати замовником цих робіт, або здійснювати функції технічного нагляду за їх виконанням на договірних засадах з іншим замовником, визначеним місцевими органами виконавчої влади. 
1359 15.03.2019 Про депутатський запит депутата обласної ради Руцького М.М. щодо проведення ремонту автомобільної дороги Дружба - Новоукраїнське у Радивилівському районі, Станом на 04.04.2019 перелік об"єктів, що фінансуватимуться у 2019 році за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Рівненської області не затверджено. Водночас при формуванні вказаного вище переліку депутатський запит буде прийнято до уваги з врахуванням обсягу бюджетних  коштів відповідного спрямування.
1360 15.03.2019 Про депутатський запит депутата обласної ради Руцького М.М. щодо проведення ремонту автомобільної дороги
Н-02 /М-06/ - Кременець - Біла Церква - Ржищів - Канів - Софіївка на ділянці Радивилів - Підзамче
Зазначена дорога класифікується як автодорога загального користування державного значення. Розгляд Вашого звернення не відноситься до компетенції Рівненської ОДА.
1678 17.03.2020 Про депутатський запит депутата обласної ради Миколи РУЦЬКОГО щодо проведення ремонту автомобільної дороги Дружба - Новоукраїнське Ремонт зазначеної автомобільної дороги не передбачений внаслідок обмеженості відповідних фінансових ресурсів. Водночас підтримання споживчих властивостей автомобільної дороги буде здійснюватися в рамках експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування Радивилівського району.  
1679 17.03.2020 Про депутатський запит депутата обласної ради Миколи РУЦЬКОГО щодо проведення ремонту автомобільної дороги Н-02 /М-06/ - Кременець - Біла Церква - Ржищів - Канів - Софіївка на ділянці Радивилів - Підзамче Покращення споживчих власивостей автомобільної дороги Н-02 /М-06/ - Кременець - Біла Церква - Ржищів - Канів - Софіївка на ділянці Радивилів - Підзамче є компетенцією Служби автомобільних доріг у Рівненській області.                                                               Службою автомобільних доріг  до Укравтодору  внесені пропозиції щодо проведення на маршруті поточного середнього ремонту орієнтовною вартістю більше 200 млн.грн.