Драганчук Микола Миколайович

Народився 19.12.1966р., освіта вища, безпартійний, місце проживання: м.Сарни, Сарненський р-н., Рівненська обл.

Обраний по виборчому округу №44 від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА».
Член постійної комісії обласної ради з питань Регламенту, діяльності правоохоронних органів та боротьби з корупцією

Прийом громадян: перша декада місяця, м.Сарни, приміщ. Сарненської міськради, І поверх.

Помічники-консультанти на громадських засадах:

Мартинюк Сергій Анатолійович

Корженко Юліан Петрович

Декларація за 2014 рік       
Декларація за 2016 рік

Звіт за 2016 рік

Звіт за 2017 рік

Подані депутатські запити

№ ріш дата прийняття Назва рішення   короткий зміст запиту короткий зміст відповіді
177 17.06.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Драганчука М.М. щодо вирішення питання розміщення Сарненської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги в приміщенні, яке б відповідало вимогам Закону України «Про екстрену медичну допомогу», державним будівельним нормам «Будинки і споруди. Заклади охорони здоров’я», вимогам протипожежної безпеки, санітарно-гігієнічним нормам У відповідь на вказане звернення отримано лист від Сарненської районної ради від 12.05.2016 № 01/29-481, додатком до якого є лист комунального закладу «Сарненська районна лікарня» Сарненської районної ради, згідно якого повідомили, що вільних приміщень для надання в оренду в лікарні немає.
375 23.12.2016 Про депутатський запит депутатів обласної ради Драганчука М.М. та Мариніної Л.В.

 
щодо проведення реконструкції приміщення дитячого садка в селищі Чемерне Сарненського району За інформацією відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації до проекту районного бюджету на 2017 рік подана пропозиція щодо виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію приміщення дитячого садочка під школу-садок в с.Чемерне Сарненського району. Враховуючи викладене, питання виділення коштів з обласного бюджету на проведення реконструкції приміщення дитячого садочка, в частині адмінприміщення (контора), яке знаходиться на балансі відділу освіти, під щколу-садок в с.Чемерне Сарненського району може бути розглянуто при формуванні будівельної програми на 2017 рік та винесено на розгляд відповідних комісій обласної ради лише після виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення даних робіт та отримання висновку комплексної державної експертизи проекту.
575 02.06.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Драганчука М.М. щодо будівництва нової школи в с. Слобідка Острозького району Рішення обласної ради від 02 червня 2017 року №584 "Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік" в бюджеті розвитку обласного бюджету на 2017 рік затверджена інша субвенція Острозькому районному бюджету в сумі 1500,0 тис.грн. на об"єкт "Капітальний ремонт будівлі клубу на вул. Велика Слобідка, 68 в с.Слобідка Острозького району Рівненської області (заміна покрівлі, внутрішніх інженерних мереж, вікон та дверей)".
576 02.06.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Драганчука М.М. щодо виділення коштів у сумі 818,088 тис. грн. на проведення ремонту автомобільної дороги Любиковичі - Мар’янівка в Сарненському районі При надходженні коштів на ремонт доріг в області питання фінансування згаданого у листі об"єкта буде винесене на розгляд профільних комісій обласної ради для прийняття відповідних рішень. 
995 18.05.2018 Про депутатський запит депутата обласної ради Драганчука М.М. щодо відновлення функціонування залізничного переїзду, який розміщений біля ПАТ «Сарненський завод мостових технологічних конструкцій», у зв’язку з проведенням ремонту шляхопроводу на ділянці автомобільної дороги Городище - Рівне - Старокостянтинів в м. Сарни Для забезпечення безпеки орожнього руху на вказаному залізничному переїзді та на підходах до нього при влаштуванні тимчасового об"їзду необхідно розробити проект(схему) організації дорожнього руху з дотриманням відповідних правил, норм та стандартів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху та узгодити у встановленому порядку з уповноваженим підрозділом НП.Водночас на сьогодні заяв від Сарненської МР чи від власника залізничного переїзду не надходило.
996 18.05.2018 Про депутатський запит депутата обласної ради Драганчука М.М. щодо функціонування обладнання для очищення газопилового потоку від речовин біологічного походження, встановленого за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, на філії ДП «Укрветсанзавод» Проект "Реконструкція з обладнанням для очищення газопилового потоку від речовин біологічного походження на території с.Лісопіль" розроблено ДП УДНДІПМ "Діпромісто" Рівненська філія на основі європейських розробок біологічного очищення на споріднених підприємствах. Відпрацьоване повітря з неприємним запазом, яке раніше викидалося в атмосферне повітря, заведено у біологічний фільтр, де неприємні запахи поглинаються та нейтралізуються.
1001 18.05.2018 Про депутатський запит депутата обласної ради Драганчука М.М. щодо вжиття заходів з метою припинення незаконного видобування бурштину біля Білого Озера в Володимирецькому районі Рівненської області Питанню врегулювання ситуації із незаконним видобутком бурштину, в тому числі в межах об"єктів природно-заповідного фонду, приділяється особлива увага ОДА. За період з 10 квітня 2017 по 3 червня 2018 рр. від Березнівської, Володимирецької, Дубровицької, Зарічненської, Рокитнівської та Сарненської РДА всього поступило 2083 повідомлення про виявлені факти незаконного видобутку бурштину-сирцю. На даний час в держлісфонді області рахується близько 5,2 тис.га пошкоджених земель внаслідок незаконного видобутку бурштину.  Державною лісовою охороною проведено у 2018 році 1274 рейди, затримано та притягнуто до адмінвідповідальності за незаконний видобуток бурштину 56 осіб, вилучено 45 мотопомп. З 30 серпня 2017 по 31 грудня 2017 р. на території заповідника вдалося загорнути 860 м погонних викопних канав, які використовувалися для забору води старателями. Площа порушених земель на території Рівненського природного заповідника становить близько 30 га, розмір завданої державі шкоди - понад 5 млн.грн., шкода заподіяна заповіднику внаслідок незаконної рубки дерев - понад 740 тис.грн. За даними ГУНП в Рівненській області за І кв. вилучено 800 кг бурштину-сирцю, 19 мотопомп, 9 транспортних засобів, затримано 20 осіб причетних до зазначеної незаконної діяльності. Робота щодо врегулювання ситуації із незаконним видобутком бурштину продовжується.                                                         Упродовж 5 місяців 2018 року розпочато 103 провадження за ст.240 КК України.
1002 18.05.2018 Про депутатський запит депутата обласної ради Драганчука М.М. щодо проведення незаконних рубок лісів навколо
м. Костопіль
За матеріалами інспекції судами прийнято 5 рішень про тимчасову заборону (зупинення робіт), пов"язаних з вирубкою лісу на території області. Для відшкодування збитків, завданих державі, в результаті проведення незаконних рубок лісу ДП "Костопільське лісове господарство" пред"явлено претензію на суму 288,254 тис.грн. Матеріали перевірки направлені до Військової прокуратури Західного регіону України.    Інформація щодо масової вирубки соснового молодняку свого підтвердження не знайшла, оскільки будь-яких заяв, повідомлень за вказаними фактами до Костопільського ВП ГУНП не надходило.
1249 07.12.2018 Про депутатський запит депутата обласної ради Драганчука М.М. щодо притягнення до відповідальності осіб, винних у незаконних виробництві та торгівлі алкогольними напоями та самогоном, продажі алкогольних напоїв особам, які не досягли 18 років  
1355 15.03.2019 Про депутатський запит депутатів обласної ради Драганчука М.М. та Караїмчука І.В. щодо забезпечення комп’ютерною та оргтехнікою, проведення капітального ремонту Антонівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Володимирецької районної ради Питання може бути розглянуте після надходження додаткових коштів до бюджету розвитку обласного бюджету. Крім того, повідомляємо, що серед імовірних джерел придбання комп"ютерної та оргтехніки є кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. 
1363 15.03.2019 Про депутатський запит депутата обласної ради Драганчука М.М. щодо виділення коштів на проведення ремонту моста на автомобільній дорозі між селами Луко та Великі Телковичі, Володимирецького району Станом на 03.04.2019 перелік об"єктів, що фінансуватимуться у 2019 році за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Рівненської області не затверджено. Водночас при формуванні вказаного вище переліку депутатський запит буде прийнято до уваги з врахуванням обсягу бюджетних  коштів відповідного спрямування.
1491 30.08.2019 Про депутатський запит депутата обласної ради Драганчука М.М. щодо проведення ремонту дорожнього покриття автомобільної дороги від с. Яринівка Сарненського району до м. Дубровиця Прийняття рішення про проведення ремонту автодороги Н-25 Городище-Рівне-Старокостянтинів на ділянці с.Яринівка (Сарненського району) - м.Дубровиця є виключною компетенцією Служби автомобільних доріг у Рівненській області. При формуванні планів ремонтів на 2020 рік Службою автомобільних доріг буде включено до пропозицій вищевказана ділянка.
1576 29.11.2019 Про депутатський запит депутата обласної ради Драганчука М.М. щодо проведення ремонту дорожнього покриття автомобільної дороги Немовичі - Тинне Виконання капітального чи поточного ремонтів на зазначеній ділянці у 2020-2022 роках не передбачається. Зазначена ділянка автодороги є складовою частиною автодороги загального користування державного значення та є компетенцією Служби автомобільних доріг у Рівненській області.
1577 29.11.2019 Про депутатський запит депутата обласної ради Драганчука М.М. щодо виділення коштів для проведення реконструкції будівлі початкових класів Немовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Сарненського району Вищезазначене питання буде розглянуте при формуванні переліку об"єктів будівництва та реконструкції, фінансування яких буде здійснюватися у 2020 році за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету.
1598 20.12.2019 Про депутатський запит депутатів обласної ради
Степана БУЗЯНА,
Миколи ДРАГАНЧУКА,
Людмили МАРИНІНОЇ
щодо відкриття (відновлення) автобусних маршрутів загального користування Рівне - Тинне та Тинне - Рівне На даний час управлінням інфраструктури та промисловості ОДА розробляється відповідний проєкт розкладу руху.

1736

05.06.2020

Про депутатський запит депутата обласної ради Миколи ДРАГАНЧУКА

щодо проведення ремонту шляхопроводу по вул.Суворова в м.Сарни, у тому числі влаштування освітлення