Рішення обласної ради 7 скликання
Оприлюднено 24-06-2019
У К Р А Ї Н А
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме скликання
(Двадцять шоста сесія)
Р І Ш Е Н Н Я
від 19 червня 2019 року № 1407
Про передачу матеріальних цінностей у власність територіальної громади Острожецької сільської ради Млинівського району
Враховуючи звернення Острожецької сільської ради Млинівського району та Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, рекомендації постійної комісії обласної ради з економічних питань та комунальної власності від 05.06.2019 №43, керуючись Законом України «Про передачу об’єктів державної та комунальної власності», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з президією обласної ради, обласна рада
вирішила:
1.Передати із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області у власність територіальної громади Острожецької сільської ради Млинівського району Рівненської області матеріальні цінності, що обліковуються на балансі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за адресою: м. Рівне, вул. В. Чорновола,74, згідно з додатком.
2.Звернутися до Острожецької сільської ради Млинівського району з пропозицією розглянути на сесії сільської ради питання про прийняття матеріальних цінностей, зазначених у додатку до рішення, у власність територіальної громади Острожецької сільської ради Млинівського району.
3.Після прийняття відповідного рішення Острожецькою сільською радою Млинівського району доручити голові Рівненської обласної ради подати кандидатури до складу комісії з приймання-передачі матеріальних цінностей, зазначених у додатку до рішення.
4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з економічних питань та комунальної власності.
Голова ради О.Ю. Данильчук
Додаток
до рішення Рівненської обласної ради
від 19 червня 2019 року № 1407
Перелік
матеріальних цінностей, що обліковуються на балансі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за адресою: м. Рівне, вул. В. Чорновола, 74, та передаються із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області у власність територіальної громади Острожецької сільської ради
Млинівського району Рівненської області
№ з/п |
Назва матеріальних цінностей |
Кількість, шт. |
1 |
Плита електрична ПЕД-4 4-ти камфорна з духовкою |
1 |
2 |
Шафа холодильна SCM-1400 з перегородкою 2-х дверна |
1 |
3 |
Картоплечистка МОК |
1 |
4 |
Сковорода електрична СЕ-30 |
1 |
5 |
Ліжко |
2 |
6 |
Ліжко |
14 |
7 |
Ліжко |
4 |
8 |
Матрац |
6 |
9 |
Матрац |
14 |
Перший заступник голови ради С.А. Свисталюк