Рішення обласної ради 6 скликання
Оприлюднено 28-05-2012
У К Р А Ї Н А
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Шосте скликання
(Одинадцята сесія)
Р І Ш Е Н Н Я
від 25 травня 2012 року № 656
Про Обласну програму поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2012-2016 роки
З метою забезпечення конституційного права громадян на охорону їх життя і здоров’я в процесі трудової діяльності, реалізації заходів, спрямованих на створення безпечних і здорових умов праці, попередження виробничого травматизму в установах й організаціях, на підприємствах усіх форм власності і господарювання, керуючись статтями 4 і 35 Закону України „Про охорону праці”, пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, за погодженням з постійними комісіями обласної ради, обласна рада
в и р і ш и л а:
1. Затвердити схвалену розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 28.03.2012 №154 Обласну програму поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2012-2016 роки (далі – Програма), що додається.
2. Обласній державній адміністрації спільно з районними державними адміністраціями та виконавчими комітетами рад міст обласного значення:
- забезпечити організацію та виконання заходів Програми;
- при формуванні обласного та місцевих бюджетів у межах наявних фінансових ресурсів передбачати бюджетні асигнування на реалізацію заходів Програми;
- про хід виконання Програми інформувати обласну раду щороку до 15 січня.
3. Взяти до уваги, що фінансування заходів Програми здійснюється в установленому законодавством порядку за рахунок коштів обласного та місцевих бюджетів, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, підприємств, установ та організацій, а також інших джерел, не заборонених чинним законодавством.
4. Рекомендувати районним радами спільно з районними державними адміністраціями та міським радам міст обласного значення спільно з виконавчими комітетами рад розробити програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2012-2016 роки та передбачати у межах наявних фінансових ресурсів бюджетні асигнування на їх виконання.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з економічних питань та комунальної власності (Мініч Г.І.), з питань бюджету, фінансів та податків (Кособуцький О.М.).
Голова ради Ю.С.Кічатий
С Х В А Л Е Н О З А Т В Е Р Д Ж Е Н О
Розпорядження голови
Рівненської Рішення Рівненської
облдержадміністрації обласної ради
від 28 березня 2012 року №154 від 25 травня 2012 року № 656
ОБЛАСНА ПРОГРАМА
поліпшення стану безпеки, гігієни праці та
виробничого середовищана 2012 – 2016 роки
1. Загальні положення
Програма поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища (далі – Програма) розроблена у відповідності із Законами України «Про охорону праці», «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності», Кодексу законів про працю України, з урахуванням завдань і положень розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.08.2011 № 889-р «Про схвалення Концепції Загальнодержавної цільової програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2012 – 2016 роки».
Головною метою Програми є реалізація комплексу заходів щодо зниження рівня виробничого травматизму і професійної захворюваності працівників, створення належних, безпечних і здорових умов праці на підприємствах, в установах та організаціях усіх форм власності. Виконання конкретних завдань організаційного, матеріально-технічного, наукового та нормативно-правового характеру у сфері охорони праці, подальше вдосконалення системи управління охороною праці, передусім, покладається на суб’єктів господарювання.
На підприємствах області у 2011 році травмувалась 141 особа, з них 13 – із смертельними наслідками (у 2010 році із 142 травмованих осіб 10 – зі смертельними наслідками). Найбільшу кількість потерпілих працівників зареєстровано в соціально-культурній сфері, лісовому господарстві, на автодорожньому транспорті, у харчовій промисловості, на підприємствах з виробництва деревини та виробів з дерева, в сільському господарстві та будівельній галузі.
У 2011 році у порівнянні з 2010 роком збільшилась кількість нещасних випадків із смертельними наслідками в автодорожньому транспорті - 5 (3), лісовому господарстві - 2 (1), соціально-культурній сфері – 2 (0).
Згідно із класифікацією Міжнародної організації праці (МОП) стан виробничого травматизму в Рівненській області у 2001 – 2011 роках вважається задовільним.
Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Рівненській області у 2011 році потерпілим від нещасних випадків на виробництві та членам їх сімей виплачено 18 млн. 224 тис. 118 гривень,на медико-соціальну реабілітацію потерпілих – 3 млн. 675 тис. гривень.
Щороку під час перевірок стану охорони праці на підприємствах, в установах, організаціях області виявляється близько 40 тис. порушень нормативно-правових актів з охорони праці.
Фактори, які негативно впливають на стан охорони праці суб’єктів господарювання:
недостатнє фінансування заходів з охорони праці;
відсутність служб охорони праці на багатьох підприємствах;
зношеність основних засобів виробництва;
незадовільні умови праці;
недостатнє забезпечення працюючих засобами індивідуального та колективного захисту;
недостатній рівень фахової підготовки працівників робітничих професій та фахівців з питань охорони праці;
недостатня організація роботи з інформаційного забезпечення охорони праці;
низький рівень контролю за станом охорони праці на підприємствах.
Це, значною мірою, обумовлено структурними змінами в економіці, розвитком процесів роздержавлення, суттєвим збільшенням кількості суб’єктів господарської діяльності різних форм власності, зокрема фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності, які використовують найману працю. Характерною ознакою діяльності малих приватних підприємств, фермерських господарств в період трансформації суспільства, переходу до ринкових відносин в економіці є відсутність офіційних стосунків роботодавця та найманого працівника, видача зарплати без відрахувань, зокрема до Пенсійного фонду та Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, що робить людину соціально незахищеною.
В умовах лібералізації підприємницької діяльності та бізнесу старі форми і методи, які базувалися здебільшого на жорсткому адмініструванні, себе вичерпали, а спроби досягати зниження виробничих ризиків в такий спосіб викликають невдоволення, породжуючи нові суспільні конфлікти. Необхідно вести пошук ефективної методології державного управління працеохоронною діяльністю, в основуякої буде закладено економічні важелі.
Головними завданнями профілактики в економічному напрямі є: мінімізація негативних соціально-економічних втрат від наслідків травматизму та професійних захворювань працівників, їх соціальний захист, створення належних, безпечних і здорових умов праці на виробництві, а саме:
сприяння створенню дієвих систем управління охороною праці на підприємствах області, визначених чинним законодавством України про охорону праці;
забезпечення належних, безпечних і здорових умов праці внаслідок запровадження ефективного багаторівневого контролю за станом охорони праці на суб’єктах господарювання;
максимальне використання досягнень вітчизняної та світової науки, передового досвіду, результатів міжнародного науково-технічного співробітництва з питань поліпшення охорони праці та її нормативно-правової, матеріальної бази.
Вирішальну роль в організації належних умов праці відіграють процеси налагодження та розвитку ділового партнерства у відносинах між гілками влади, органами державного управління та органами місцевого самоврядування, владою та підприємництвом, працівниками та роботодавцями. Існує нагальна потреба в забезпеченні партнерів якісними, сучасними знаннями для прийняття управлінських рішень. З цією метою необхідне налагодження системного соціально-економічного моніторингу та аудиту, тобто всебічної і незалежної експертизи, особливо на виробничому та регіональному рівнях.
З іншого боку, як суб’єктивний фактор, слід враховувати психологію людей у ставленні до питань охорони праці. Стан психолого-фізіологічних особливостей працівника має значний вплив на безпеку ведення робіт. Згідно зі статистикою, від 30 до 90 відсотків випадків травматизму обумовлені помилками людини.
Перша група помилок пов’язана з нездатністю людини вирішувати виробничі завдання через обмеженість її психолого-фізіологічних особливостей; друга – з неповним використанням свого потенціалу, що обумовлено недостатньою мотивацією діяльності; третя – з виробничими факторами (режим роботи, рівень навантаження, умови праці тощо), які впливають на психіку працівника, призводячи до втоми, стресів, виникнення помилок.
2. Концептуальні положення, основні завдання та заходи
Досягти головної мети у сфері охорони праці – забезпечення охорони життя і здоров’я працівників у процесі трудової діяльності – можливо за умов цілеспрямованої і скоординованої діяльності соціальних партнерів на усіх організаційних рівнях із розв’язання основних завдань у сфері охорони праці:
реалізація заходів у здійсненні державної політики з охорони праці в області;
забезпечення ефективного організаційно-методичного управління охороною праці на регіональному рівні;
об’єднання управління охороною праці в єдину систему загального соціально-економічного розвитку області та її адміністративно-територіальних одиниць;
широке впровадження у практичну діяльність позитивного досвіду у сфері охорони праці.
Формування заходів Програми здійснювалось із врахуванням ризиків промислової безпеки в окремих галузях, характерних для області в цілому. Реалізація заходів зорієнтована на такі основні напрями:
вивчення потреб області щодо забезпечення охорони праці та промислової безпеки на підприємствах, в установах, організаціях;
формування та реалізація регіональної політики охорони праці;
забезпечення функціонування об’єктових, галузевих та регіональної систем управління охороною праці;
створення цілісної системи регіональних соціальних гарантій охорони праці, життя та здоров’я працівників;
забезпечення реалізації прав робітників на пільги та компенсації за роботу у важких і шкідливих умовах праці, удосконалення системи пільг та компенсацій, забезпечення їх профілактичного характеру;
становлення та розвиток соціального партнерства у діяльності щодо забезпечення умов та безпеки праці.
3. Основні завдання Програми
Основними завданнями Програми є:
забезпечення дотримання суб’єктами господарювання нормативно-правових актів з охорони праці;
налагодження дієвого контролю за охороною праці на всіх організаційних рівнях;
забезпечення функціонування систем управління охороною праці на кожному підприємстві, в установі та організації;
започаткування розвитку аудиту охорони праці на виробництві;
приведення до нормативних (обмеження впливу) шкідливих і небезпечних факторів на робочих місцях шляхом упровадження новітніх безпечних технологій, нових видів засобів індивідуального та колективного захисту;
зниження рівня виробничих ризиків, безпека виробничих об’єктів, устаткування та запобігання аваріям на об’єктах підвищеної небезпеки;
удосконалення системи навчання з охорони праці.
Виконання зазначених завдань сприятиме поліпшенню стану охорони праці, його контрольованості та прогнозованості, зменшенню кількості аварій, нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.
4. Очікувані результати, ефективність Програми
Реалізація Програми передбачає вирішення таких питань у сфері охорони праці:
розв’язання існуючих проблем у сфері охорони праці;
формування сучасного безпечного та здорового виробничого середовища;
мінімізація професійних та промислових ризиків травмування та загибелі працівників, професійних захворювань та аварійності на виробництві;
зменшення видатків на ліквідацію наслідків промислових аварій, відшкодування шкоди потерпілим від нещасних випадків на виробництві;
збереження та розвиток трудового потенціалу області.
Ефективність виконання Програми полягатиме в оптимізації матеріально-технічних, фінансових, трудових витрат, спрямованих на поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища для забезпечення реалізації конституційного права громадян на належні, безпечні та здорові умови праці, збереження, підвищення та відновлення працездатності і функціональних можливостей працівників Рівненської області.
5. Фінансове забезпечення
Фінансування заходів Програми здійснюється в передбаченому законодавством порядку за рахунок коштів обласного та місцевих бюджетів, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, підприємств, установ та організацій, а також інших джерел, не заборонених чинним законодавством.
Виконання окремих заходів забезпечує юридична особа, вказана в графі ”відповідальні виконавці”. Щороку відповідальний виконавець подає у встановленому порядку бюджетні запити щодо включення до бюджетів цільових видатків, призначених для фінансування заходів Програми.
6. Організаційне забезпечення
Організаційно-методичне забезпечення виконання Програми здійснює територіальне управління Держгірпромнагляду у Рівненській області.
7. Заходи щодо виконання Програми
№ |
Найменування заходу |
Відповідальні виконавці
|
Термін вико- нання, роки |
Обсяги фінансування, тис. гривень (за рахунок Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань/ |
Очікуваний результат
|
||||||
за рахунок коштів бюджетних установ) |
|||||||||||
усього |
у тому числі за роками |
||||||||||
2012 |
2013 |
2014 |
2015 |
2016 |
|
||||||
1. |
Удосконалення системи управління охороною праці в області і здійснення організаційно-методичного забезпечення та контролю за розробленням та впровадженням систем управління охороною праці на підприємствах, в установах та організаціях області |
Райдержадміністрації, виконавчі комітети рад міст обласного значення, головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, керівники підприємств (за згодою) |
2012 – 2016
|
Фінансування не потребує |
Утворення системи управління охороною праці на рівні районів області сприятиме керованості та прогнозованості у сфері охорони праці, якісному контролю за станом охорони праці, зменшенню кількості нещасних випадків та аварій на виробництві
|
||||||
2. |
Рекомендувати районним державним адміністраціям, органам місцевого самоврядування, галузевим управлінням, асоціаціям розробити програми поліпшення умов та безпеки праці на 2012 – 2016 роки та їх фінансування з видатків окремих установ |
Райдержадміністрації, виконавчі комітети рад міст обласного значення, керівники підприємств, установ та організацій (за згодою)
|
2012 – 2016
|
Фінансування не потребує |
Координація діяльності у сфері охорони праці в установах та на підприємствах, які мають галузеве підпорядкування, щодо створення єдиної системи підходів, оцінок та вимог до стану умов, охорони праці та промислової безпеки, а також профілактики нещасних випадків та професійних захворювань |
||||||
3. |
Інформування населення через засоби масової інформації, гучномовці в місцях масового перебування людей, друк плакатів та листівок, розміщення тематичних бігбордів з питань охорони праці тощо
|
Райдержадміністрації, виконавчі комітети рад міст обласного значення, територіальне управління Держгірпромнагляду у Рівненській області, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Рівненській області, Федерація профспілок Рівненської області (за згодою) |
2012 – 2016
|
Фінансування не потребує |
Забезпечення інформацією з питань охорони праці підприємств, установ та організацій, здійснення аналізу їх діяльності органами виконавчої влади |
||||||
4. |
Формуванням розділу "Охорона праці" із висвітлення вимог Закону України "Про охорону праці", фінансування заходів, визначення термінів виконання заходів та відповідальних посадових осіб при укладенні колективних договорів, угод |
Райдержадміністрації, виконавчі комітети рад міст обласного значення, головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, підприємства, Федерація профспілок Рівненської області (за згодою) |
2012 – 2016
|
Фінансування не потребує
|
Забезпечення соціальних гарантій у галузі охорони праці відповідно до законодавства |
||||||
5. |
Проведення семінарів, конференцій, нарад з питань охорони праці для роботодавців і керівників служб охорони праці підприємств, організацій та установ усіх форм власності
|
Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети рад міст обласного значення, територіальне управління Держгірпромнагляду у Рівненській області, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Рівненській області |
2012 – 2016
|
Фінансування не потребує |
Поширення нових знань, передового досвіду та підвищення фахового рівня роботодавців і спеціалістів з охорони праці |
||||||
6. |
Здійснення постійного контролю за проведенням атестації робочих місць із важкими, шкідливими умовами праці та приведенням їх у відповідність із вимогами нормативних актів про охорону праці
|
Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети рад міст обласного значення, організації та установи усіх форм власності, державний заклад "Рівненська обласна санітарно-епідеміологічна станція", Федерація профспілок Рівненської області (за згодою) |
2012 – 2016
|
Фінансування не потребує |
Приведення робочих місць у відповідність з вимогами санітарно-гігієнічних норм. Домогтися атестації робочих місць за умовами праці на кожному робочому місці з несприятливими умовами. Забезпечення соціального захисту осіб, які працюють у несприятливих умовах
|
||||||
7. |
Забезпечення на об’єктах комунальної власності проведення обстеження технічного стану, паспортизації будівель і споруд, що мають ознаки аварійності |
Райдержадміністрації, виконавчі комітети рад міст обласного значення, підприємства, головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, Федерація профспілок Рівненської області (за згодою) |
2012 – 2016
|
Фінансування не потребує |
Забезпечення безпеки експлуатації будівель, споруд та інженерних мереж |
||||||
8. |
Забезпечення координації діяльності щодо вирішення головних завдань у сфері охорони праці |
Райдержадміністрації, виконавчі комітети рад міст обласного значення, територіальне управління Держгірпромнагляду у Рівненській області |
2012 – 2016
|
Фінансування не потребує |
Підвищення ефективності управління охороною праці на регіональному рівні. Інтегрування системи управління охороною праці до програм соціально-економічного розвитку регіонів області |
||||||
9. |
Забезпечення здійснення дієвого громадського контролю за дотриманням роботодавцями вимог законодавства про охорону праці |
Федерація профспілок області, галузеві профспілкові організації (за згодою) |
2012 – 2016
|
Фінансування не потребує |
Дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці |
||||||
10. |
Здійснення контролю за виконанням заходів щодо профілактики виникнення професійних захворювань (отруєнь) серед працюючого населення |
Державний заклад "Рівненська обласна санітарно-епідеміологічна станція" |
2012 – 2016
|
Фінансування не потребує |
Зменшення кількості профзахворювань (отруєнь) |
||||||
11. |
Здійснення контролю за проведенням періодичних медичних оглядів працівників, зайнятих в шкідливих та небезпечних умовах праці |
Управління охорони здоров’я облдержадміністрації, державний заклад "Рівненська обласна санітарно-епідеміологічна станція" |
2012 – 2016
|
Фінансування не потребує |
Повне охоплення медичними оглядами працівників, зайнятих у шкідливих та небезпечних умовах праці |
|||||
12. |
Створення куточків (кабінетів) з охорони праці, укомплектування їх необхідною документацією та технічними засобами |
Райдержадміністрації, виконавчі комітети рад міст обласного значення |
2012 – 2016
|
Фінансування не потребує |
Підвищення рівня знань та профілактичної роботи з питань охорони праці |
|||||
13. |
Забезпечення удосконалення методів і форм співробітництва між соціальними партнерами з метою виконання основних завдань з питань охорони праці |
Райдержадміністрації, виконавчі комітети рад міст обласного значення, територіальне управління Держгірпромнагляду у Рівненській області, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Рівненській області, Федерація профспілок Рівненської області (за згодою) |
2012 – 2016
|
Фінансування не потребує |
|
|||||
14. |
Створення системи інформаційного забезпечення, звітності та аналізу в сфері охорони праці суб’єктів господарювання на базі інформаційних комп’ютерних мереж та декларативного методу оцінки стану охорони праці та промислової безпеки |
Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, територіальне управління Держгірпромнагляду у Рівненській області
|
2012 – 2016
|
Фінансування не потребує |
Посилення відповідальності керівників (власників) суб’єктів господарювання за стан умов та охорони праці |
|||||
15. |
Підготовка матеріалів про обставини та причини нещасних випадків, аварій на виробництві, передовий досвід та нові розробки і досягнення у сфері охорони праці для засобів масової інформації |
Територіальне управління Держгірпромнагляду у Рівненській області, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Рівненській області, Федерація профспілок Рівненської області |
2012 – 2016
|
Фінансування не потребує |
Висвітлення інформації про стан охорони праці, рівень травматизму, досвіду роботи підприємств, установ, організацій, проведення профілактичних заходів, пропаганди здорового способу життя, резонансних нещасних випадків у засобах масової інформації
|
|||||
16. |
Контроль за проведенням суб’єктами господарювання ідентифікації, декларування об’єктів підвищеної небезпеки відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.07.2002 № 956 |
Райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення, територіальне управління Держгірпромнагляду у Рівненській області, територіальне управління Міністерства надзвичайних ситуацій у Рівненській області |
2012 – 2016
|
Фінансування не потребує |
Контроль за експлуатацією об’єктів підвищеної небезпеки |
|||||
17. |
Розроблення, погодження та затвердження Планів локалізації та ліквідації аварійних ситуацій і аварій |
Суб’єкти господарювання, територіальне управління Міністерства надзвичайних ситуацій у Рівненській області, територіальне управління Держгірпромнагляду у Рівненській області |
2012 – 2016
|
Фінансування не потребує |
|
|||||
18. |
Організація навчання з метою підвищення рівня знань посадових осіб та спеціалістів, які вирішують питання охорони праці, зокрема посадових осіб закладів культури та мистецтва, охорони здоров’я, освіти і науки |
Райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Рівненській області, підприємства, установи, організації, управління культури і туризму облдержадміністрації, управління охорони здоров’я облдержадміністрації, управління освіти і науки облдержадміністрації |
2012 – 2016
|
50,0 159.99 |
10,0 34.54 |
10,0 63.55
|
10,0 19.8
|
10,0 24.0 |
10,0 21.5
|
Підвищення фахового рівня посадових осіб та спеціалістів з питань охорони праці установ та організацій області |
19. |
Організація та створення тематичних статей з питань профілактики виробничого травматизму та профзахворювань, соціального страхування від нещасних випадків на виробництві в засобах масової інформації, виступи на радіо і телебаченні |
Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Рівненській області |
2012 – 2016 |
25,0 - |
5,0 - |
5,0 - |
5,0 - |
5,0 - |
5,0 - |
Формування свідомого ставлення громадян до охорони праці, безпечного ведення робіт, збереження життя і здоров’я в процесі трудової діяльності, пропаганда здорового способу життя та запобігання нещасним випадкам |
20. |
Проведення паспортизації будівель та споруд згідно з нормативними документами |
Управління культури і туризму облдержадміністрації, управління освіти і науки облдержадміністрації |
2012 – 2016 |
-_ 427.5 |
-_ 177.5 |
-_ 90,0 |
-_ 72,0 |
-_ 72,0 |
-_ 16,0 |
Забезпечення безпеки експлуатації будівель і споруд
|
21. |
Придбання кондиціонерів для книгосховищ обласних бібліотек |
Управління культури і туризму облдержадміністрації |
2012 – 2016 |
-_ 180,0 |
-_ 40,0 |
-_ 40,0 |
-_ 100,0 |
-_ - |
-_ 30,0 |
Збереження книжкового фонду бібліотек, дотримання санітарно-гігієнічних норм, покращення умов праці |
22. |
Проведення в закладах охорони здоров’я діагностування ліфтів, котлів та посудин, що працюють під тиском |
Управління охорони здоров’я облдержадміністрації |
2012 – 2016 |
-_ 60,0 |
-_ 15,0 |
-_ 15,0 |
-_ 10,0 |
-_ 10,0 |
-_ 10,0 |
Забезпечення безпечного утримання потенційно небезпечних об’єктів |
23. |
Проведення в закладах охорони здоров’я реєстрації та технічного опосвідчення котлів |
Управління охорони здоров’я облдержадміністрації |
2012 – 2016 |
-_ 30,0 |
-_ 10,0 |
-_ 5,0 |
-_ 5,0 |
-_ 5,0 |
-_ 5,0 |
Забезпечення безпечного утримання потенційно небезпечних об’єктів |
24. |
Проведення в закладах охорони здоров’я експертизи обладнання, що відпрацювало встановлений термін |
Управління охорони здоров’я облдержадміністрації |
2012 – 2016 |
-__ 25,0 |
-__ 5,0 |
-__ 5,0 |
-__ 5,0 |
-__ 5,0 |
-__ 5,0 |
Забезпечення безпечного утримання небезпечного обладнання |
25. |
Проведення замірів електромереж опору ізоляції, контурів заземлення |
Управління охорони здоров’я облдержадміністрації, управління освіти і науки облдержадміністрації |
2012 – 2016 |
-_ 223,3 |
-_ 47,2 |
-_ 43,8 |
-_ 44,4 |
-_ 42,5 |
-_ 45,4 |
Виконання Правил безпечної експлуатації електроустановок |
26. |
Ремонт систем киснезабезпечення у лікувальних закладах |
Управління охорони здоров’я облдержадміністрації |
2012 – 2013 |
-_ 30,0 |
-_ 15,0 |
-_ 15,0 |
-_ -
|
-_ - |
-_ - |
Забезпечення безпечного утримання потенційно небезпечних систем |
27. |
Придбання засобів індивідуального захисту, спецодягу |
Управління охорони здоров’я облдержадміністрації, управління освіти і науки облдержадміністрації |
2012 – 2016 |
-_ 128,1 |
-_ 14,6 |
-_ 24,6 |
-_ 29,6 |
-_ 29,6 |
-_ 29,7 |
Забезпечення працюючих засобами індивідуального захисту |
|
Усього |
За рахунок Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань |
|
75,0 |
15,0 |
15,0 |
15,0 |
15,0 |
15,0 |
|
За рахунок коштів бюджетних установ |
|
1383,89 |
382,84 |
208,95 |
309,8 |
147,1 |
186,6 |
|