Рішення обласної ради 6 скликання
Оприлюднено 04-04-2012
У К Р А Ї Н А
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Шосте скликання
(Десята сесія)
Р І Ш Е Н Н Я
від 30 березня 2012 року № 608
Про внесення змін до Статуту комунального закладу „Спеціальний дошкільний дитячий будинок” Рівненської обласної ради
Із метою забезпечення розвитку і формування особистості, соціально-психологічної реабілітації та корекційно-розвиткової роботи з дітьми, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, за погодженням із постійними комісіями обласна рада
в и р і ш и л а:
1. Затвердити зміни до Статуту комунального закладу „Спеціальний дошкільний дитячий будинок” Рівненської обласної ради, затвердженого рішенням обласної ради від 23 травня 2008 року №818, доповнивши розділ І Статуту пунктами 1.18-1.20, що додаються.
2. Директору комунального закладу „Спеціальний дошкільний дитячий будинок” Рівненської обласної ради подати зміни до Статуту на державну реєстрацію у порядку, встановленому чинним законодавством, про що проінформувати обласну раду.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань науки, освіти, культури і духовності (Левицька С.О.), з економічних питань та комунальної власності (Мініч Г.І.).
Голова ради Ю.С. Кічатий
ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Рівненської обласної ради
від _30 березня 2012 року
№ 608
Голова Рівненської обласної ради
Ю.С. Кічатий
Зміни до Статуту
Комунального закладу „Спеціальний дошкільний дитячий будинок“
Рівненської обласної ради
1. Доповнити розділ І Статуту пунктами 1.18-1.20 наступного змісту:
1.18 Тип і структура Дитячого будинку та строки навчання: тип закладу – спеціальний дошкільний дитячий будинок – навчальний заклад інтернатного типу, що забезпечує розвиток, виховання, навчання та соціальну адаптацію дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, дошкільного та шкільного віку, а також тих, які перебувають у родинних стосунках.
Гранична норма наповнюваності груп визначається чинним законодавством.
1.19. Дитячий будинок у своєму складі може також мати дошкільні групи, у які приймаються діти з трьох років:
для дітей із тяжкими порушеннями мовлення з нормальним слухом та первинно збереженим інтелектом, які мають тяжкі системні мовленнєві порушення (алалія, дизартрія, ринолалія, афазія, заїкуватість, загальне недорозвинення мовлення), що перешкоджають навчанню у загальноосвітньому навчальному закладі, оскільки тяжкі органічні порушення мовлення центрального походження, як правило, зумовлюють специфічну затримку психічного розвитку дитини;
для дітей з уповільненим темпом психічного розвитку, але з потенційно збереженими можливостями інтелектуального розвитку (затримка розвитку за типом конституціонального (гармонійного) психічного і психофізичного інфантилізму; соматогенного походження з явищами стійкої соматичної астенії, соматогенної інфантилізації; психогенного походження у разі патологічного розвитку особистості невротичного характеру з явищами психічної загальмованості, психогенної інфантилізації).
1.20. Не зараховуються до Дитячого будинку діти, які:
мають знижений слух;
розумову відсталість;
хворі на епілепсію, з частими денними або нічними судомними нападами;
хворі на шизофренію з психопатоподібними розладами;
страждають стійким денним і нічним енурезом;
не обслуговують себе у зв'язку з тяжкими фізичними вадами і потребують особливого догляду;
мають мовленнєві порушення, що можуть бути виправлені у процесі індивідуальних занять з учителем-логопедом”.
2. Ці зміни є невід’ємною частиною Статуту.