Рішення обласної ради 6 скликання
Оприлюднено 08-11-2011У К Р А Ї Н А
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Шосте скликання
(Сьома сесія)
Р І Ш Е Н Н Я
від 4 листопада 2011 року № 430
Про Програму будівництва, реконструкції та модернізації об’єктів інфраструктури Рівненської області на 2012-2015 роки
З метою розв’язання пріоритетних завдань галузевого та регіонального розвитку, які сприятимуть підвищенню рівня життя та добробуту населення, відповідно до Закону України “Про стимулювання розвитку регіонів”, пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, за погодженням з постійними комісіями обласної ради, обласна рада
в и р і ш и л а :
1. Затвердити Програму будівництва, реконструкції та модернізації об’єктів інфраструктури Рівненської області на 2012-2015 роки
(далі – Програма), схвалену розпорядженням голови облдержадміністрації від 22 вересня 2011 року №465, (додається).
2. Обласній державній адміністрації спільно з районними державними адміністраціями, виконкомами міст обласного значення, районними та міськими радами:
– забезпечити організацію та виконання заходів Програми;
– при формуванні місцевих бюджетів передбачати кошти на реалізацію заходів Програми у межах наявних фінансових ресурсів;
– інформувати обласну раду про хід виконання заходів Програми щорічно за підсумками року до 1 лютого.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з економічних питань та комунальної власності (Мініч Г.І.), з питань бюджету, фінансів та податків (Кособуцький О.М.).
Голова ради Ю.С.Кічатий
Схвалено Затверджено
Розпорядження голови Рівненської Рішення Рівненської
обласної державної адміністрації обласної ради
22 вересня 2011 № 465 4 листопада 2011№430
Програма
будівництва, реконструкції та модернізації об’єктів інфраструктури Рівненської області на 2012 - 2015 роки
Вступ
Програма будівництва, реконструкції та модернізації об’єктів інфраструктури Рівненської області на 2012 – 2015 роки розроблена відповідно до Закону України “Про стимулювання розвитку регіонів”, постанов Кабінету Міністрів України від 18 травня 2011 року № 520 “Про затвердження Порядку та умов надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на виконання інвестиційних програм (проектів)” та від 20 червня 2011 року № 730 “Про затвердження Порядку та умов надання у 2011 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію пріоритетів розвитку регіонів”.
Реалізація пріоритетних завдань Програми сприятиме поліпшенню умов життєзабезпечення населення районів та міст області і вирішенню соціальних проблем.
І. Мета Програми
Програма є основою довгострокової регіональної політики у сфері залучення інвестицій та розв’язання гострих соціальних питань, підвищення добробуту населення, а також сприяння надходженню у достатніх розмірах фінансового ресурсу для забезпечення потреб сталого економічного зростання і якісного соціально-економічного розвитку області.
Програма розроблена з урахуванням реального стану у сферах охорони здоров’я, освіти, культури, фізичної культури і спорту та житлово-комунального господарства, здійснення екологічних та природоохоронних заходів та впровадження енерго- та ресурсозберігаючих технологій.
ІІ. Перелік пріоритетних завдань та заходів Програми
1. Стабілізація та розширення мережі шкільних та позашкільних навчальних закладів шляхом відновлення роботи цих закладів, реконструкції існуючих та будівництва нових приміщень.
2. Оптимізація кількості закладів охорони здоров’я, які надають медичні послуги населенню, первинну медико-санітарну допомогу, та підвищення якості та доступності медичної допомоги на усіх рівнях.
3. Будівництво та реконструкція об’єктів фізичної культури і спорту.
4. Забезпечення збалансованого розвитку енерго-, тепло-, водо-, газопостачання та водовідведення.
4.1. Проведення реконструкції котелень з використанням сучасних методів обробки води, систем автоматизації, диспетчеризації та контролю; заміни малоефективних котлів та встановлення індивідуальних котелень; заміна тепломереж.
4.2. Розвиток системи водопровідно-каналізаційного господарства з використанням енергоощадного обладнання.
5. Будівництво об’єктів газопостачання населених пунктів області.
Завдання і заходи щодо виконання Програми наведені у додатку 2 до Програми.
ІІІ. Очікувані результати виконання Програми
Виконання Програми дасть можливість:
1. Створити належні умови для проведення навчального процесу у загальноосвітніх навчальних закладах, навчально-виховних комплексах.
2. Поліпшити умови медичного обслуговування населення, збільшити кількість відвідувань в зміну та створити належні умови перебування громадян у лікарнях.
3. Створити належні умови для подальшого розвитку фізичної культури і спорту.
4. Покращити екологічну ситуацію у населених пунктах, запобігти забрудненню водних об’єктів.
5. Підвищити ефективність та надійність функціонування інженерних мереж і споруд житлово-комунальних об’єктів, забезпечити населення якісними комунальними послугами.
6. Зекономити енергоресурси, раціонально їх використовувати.
7. Забезпечити природним газом населення області.
Очікувані результати виконання завдань і заходів Програми наведені у додатку 3 до Програми.
ІУ. Фінансове забезпечення Програми
Фінансування завдань та заходів, передбачених Програмою, здійснюватиметься відповідно до законодавства за рахунок коштів державного, обласного та місцевих бюджетів, а також інших не заборонених законодавством джерел.
Орієнтовний обсяг фінансування заходів Програми за рахунок усіх джерел фінансування становить 1086,56 млн. гривень, у тому числі з державного бюджету – 972,866 млн. гривень, місцевих бюджетів – 113,194 млн. гривень, інших джерел фінансування – 0,5 млн. гривень.
Прогнозовані обсяги і джерела фінансування Програми наведені у додатку 1 до Програми.
У. Координація та контроль за ходом виконання Програми
Координацію та контроль за ходом виконання Програми здійснює головне управління з питань будівництва та архітектури облдержадміністрації.