Рішення обласної ради 5 скликання
Оприлюднено 20-04-2020У К Р А Ї Н А
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
(П’яте скликання)
Р І Ш Е Н Н Я
від “25” жовтня 2007 року № 499
Про зміну балансоутримувача будівель
бази відпочинку, будинку сторожів, які є
спільною власністю територіальних громад
області, не увійшли до статутного фонду
ВАТ «Рембуд» та знаходяться за адресою:
Одеська обл., смт Затока
З метою ефективнішого використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, за погодженням з постійною комісією обласної ради з економічних питань та комунальної власності, обласна рада
в и р і ш и л а:
1. Передати будівлі бази відпочинку, будинку сторожів, які є спільною власністю територіальних громад області, не увійшли до статутного фонду ВАТ «Рембуд» та знаходяться за адресою: Одеська область, смт Затока, з балансу ВАТ «Рембуд» на баланс комунального підприємства «Управління майновим комплексом» Рівненської обласної ради.
2. Комунальному підприємству «Управління майновим комплексом» Рівненської обласної ради спільно з ВАТ «Рембуд» здійснити приймання-передачу зазначених будівель в установленому порядку.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з економічних питань та комунальної власності (Мініч Г.І.).
Голова ради О. Данильчук