Рішення обласної ради 5 скликання
Оприлюднено 20-04-2020У К Р А Ї Н А
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
(П’яте скликання)
Р І Ш Е Н Н Я
від “25” жовтня 2007 року № 517
Про запровадження в області щорічного проведення Європейського тижня місцевої демократії
Відповідно до Указу Президента України від 27 вересня 2007 року №922/2007 «Про Європейський тиждень місцевої демократії» та за рекомендацією постійної комісії обласної ради з питань місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада
в и р і ш и л а :
1. Запровадити проведення Європейського тижня місцевої демократії щороку в тиждень, що включає 15 жовтня, відповідно до Указу Президента України від 27 вересня 2007 року №922/2007.
2. Доручити облдержадміністрації спільно з головою постійної комісії обласної ради з питань місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції Диновським Д.М. розробити комплекс заходів щодо проведення в області щорічного Європейського тижня місцевої демократії і подати їх на затвердження сесії обласної ради.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції (Диновський Д.М.).
Голова ради О.Данильчук