Рішення обласної ради 5 скликання
Оприлюднено 20-04-2020У К Р А Ї Н А
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
(П’яте скликання)
Р І Ш Е Н Н Я
від 25 жовтня 2007 року № 513
Про внесення змін в межі села
Корчів’я на території
Підлужненської сільської ради
Костопільського району
Згідно з пунктом 1.21 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 8, 173, 174 Земельного кодексу України, розглянувши проект землеустрою щодо зміни меж села Корчів’я на території Підлужненської сільської ради Костопільського району та клопотання голови Костопільської районної ради, за погодженням з профільними постійними комісіями обласної ради, обласна рада
в и р і ш и л а :
1. Затвердити проект землеустрою щодо зміни меж села Корчів’я на території Підлужненської сільської ради Костопільського району.
2. Внести зміни в межі села Корчів’я на території Підлужненської сільської ради Костопільського району, додатково включивши 2,1745 га за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення (під господарськими будівлями і дворами).
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села (Варфалюк В.О.).
Голова ради О.Данильчук
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту рішення обласної ради
„Про внесення змін в межі села Корчів’я на території
Підлужненської сільської ради Костопільського району”
Відповідно до пункту 2 статті 174 Земельного кодексу України рішення про встановлення і зміну меж сіл, селищ приймається обласною радою за поданням районних та відповідних сільських, селищних рад.
Згідно статті 8 Земельного кодексу України та пунктів 1, 21 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» обласна рада вирішує земельні питання виключно на пленарних засіданнях.
Тому на розгляд сесії обласної ради подається проект землеустрою щодо зміни меж села Корчів’я на території Підлужненської сільської ради Костопільського району.
Проект землеустрою щодо зміни меж села Корчів’я на території Підлужненської сільської ради Костопільського району розроблений в установленому порядку ліцензованою землевпорядною організацією приватним підприємством «Земельно-кадастрове бюро» та погоджений із державними органами по земельних ресурсах, природоохоронними і санітарно-епідеміологічними органами, управлінням культури, органами архітектури, Підлужненською сільською і Костопільською районною радами, Костопільською райдержадміністрацією та Рівненською облдержадміністрацією.
Начальник головного управління
земельних ресурсів у Рівненській області М.Поліщук