Рішення обласної ради 5 скликання
Оприлюднено 20-04-2020У К Р А Ї Н А
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
(П’яте скликання)
Р І Ш Е Н Н Я
від 25 жовтня 2007 року № 512
Про погодження проектів землеустрою
щодо відведення земельних ділянок
у власність шляхом продажу
на земельних аукціонах
Згідно з пунктом 1.21 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 8, 122, 123, 124 Земельного кодексу України, розглянувши проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, за погодженням з профільними постійними комісіями обласної ради, обласна рада
в и р і ш и л а :
1. Погодити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність шляхом продажу на земельних аукціонах:
1.1. Для виробничих потреб площею 0,8635 га за рахунок земель запасу промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення (відкриті землі без рослинного покриву або з незначним рослинним покривом – піски) на території Заболоттівської сільської ради Володимирецького району.
1.2. Для будівництва і обслуговування об’єктів автодорожнього сервісу площею 1,3459 га за рахунок земель запасу промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення біля с.Поляни на території Полянської сільської ради Березнівського району.
1.3. Для будівництва та обслуговування автозаправної станції площею 0,2175 га за рахунок земель запасу лісогосподарського призначення біля с.Панталія на території Привільненської сільської ради Дубенського району.
1.4. Для будівництва готельно-туристичного комплексу площею 2,9563 га за рахунок земель запасу промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення (відкриті землі без рослинного покриву або з незначним рослинним покривом – піски) біля с.Голуби на території Шепетинської сільської ради Дубенського району.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села (Варфалюк В.О.).
Голова ради О.Данильчук
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту рішення обласної ради
„Про погодження проектів землеустрою щодо
відведення земельних ділянок у власність
шляхом продажу на земельних аукціонах”
Відповідно до пункту 7 статті 123 Земельного кодексу України при відведенні земельних ділянок обласною державною адміністрацією сільські, районні та обласна рада подають свій висновок обласній державній адміністрації.
Згідно статті 8 Земельного кодексу України та пунктів 1, 21 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” обласна рада вирішує земельні питання виключно на пленарних засіданнях.
Обласною державною адміністрацією підготовлено проект рішення обласної ради „Про погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність шляхом викупу на земельних торгах”, яким пропонується погодити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок:
1.1. Для виробничих потреб площею 0,8635 га за рахунок земель запасу промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення (відкриті землі без рослинного покриву або з незначним рослинним покривом – піски) на території Заболоттівської сільської ради Володимирецького району.
Рішенням Володимирецької районної ради від 08.06.2007р. №130 та розпорядженням голови Володимирецької райдержадміністрації від 11.06.2007р. №209 погоджено проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
1.2. Для будівництва і обслуговування об’єктів автодорожнього сервісу площею 1,3459 га за рахунок земель запасу промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення біля с.Поляни на території Полянської сільської ради Березнівського району.
Рішенням Березнівської районної ради від 07.09.2007р. №294 та розпорядженням голови Березнівської райдержадміністрації від 27.09.2007р. №562 погоджено проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
1.3. Для будівництва та обслуговування автозаправної станції площею 0,2175 га за рахунок земель запасу лісогосподарського призначення біля с.Панталія на території Привільненської сільської ради Дубенського району.
Рішенням Дубенської районної ради від 27.07.2007р. №228 та розпорядженням голови Дубенської райдержадміністрації від 30.07.2007р. №336 погоджено проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
1.4. Для будівництва готельно-туристичного комплексу площею 2,9563 га за рахунок земель запасу промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення (відкриті землі без рослинного покриву або з незначним рослинним покривом – піски) біля с.Голуби на території Шепетинської сільської ради Дубенського району.
Рішенням Дубенської районної ради від 27.07.2007р. №227 та розпорядженням голови Дубенської райдержадміністрації від 30.07.2007р. №337 погоджено проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
Начальник головного
управління земельних ресурсів
у Рівненській області М.Поліщук