Рішення обласної ради 5 скликання
Оприлюднено 20-04-2020У К Р А Ї Н А
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
(П’яте скликання)
Р І Ш Е Н Н Я
від 25 жовтня 2007 року № 507
Про погодження проектів
землеустрою щодо відведення
земельних ділянок для ведення
лісового господарства
Згідно з пунктом 1.21 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 8, 122, 123, Земельного кодексу України, розглянувши проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, за погодженням з профільними постійними комісіями обласної ради, обласна рада
вирішила:
1. Погодити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок:
1.1. Державному підприємству “Березнівське лісове господарство” в постійне користування для ведення лісового господарства на території Яринівської сільської ради Березнівського району згідно з додатком 1.
1.2. Державному підприємству “Млинівське лісове господарство” в постійне користування для ведення лісового господарства на території Привітненської, Пугачівської сільських рад Млинівського району згідно з додатком 2.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села (Варфалюк В.О.).
Голова ради О.Данильчук
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту рішення обласної ради
“Про погодження проектів землеустрою щодо
відведення земельних ділянок для ведення лісового господарства”
Відповідно до пункту 7 статті 123 Земельного кодексу України при наданні земельних ділянок у користування обласною державною адміністрацією, сільські, районні та обласна рада подають свій висновок обласній державній адміністрації.
Згідно статті 8 Земельного кодексу України та пунктів 1.21 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” обласна рада вирішує земельні питання виключно на пленарних засіданнях.
За доручення обласної ради, головним управлінням земельних ресурсів в області підготовлено проект рішення обласної ради “Про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок”:
1. Державному підприємству “Березнівське лісове господарство” для ведення лісового господарства на території Яринівської сільської ради Березнівського району.
Загальна площа земельних ділянок становить 46,65 га (додаток 1).
Земельні ділянки передаються в постійне користування, оскільки ДП “Березнівське лісове господарство” відноситься до державної форми власності. Розмір земельного податку визначається в складі плати за користування лісовими ресурсами.
Вноситься пропозиція розглянути та прийняти поданий проект рішення обласної ради.
2. Державному підприємству “Млинівське лісове господарство” в постійне користування для ведення лісового господарства на території Привітненської, Пугачівської сільських рад Млинівського району.
Загальна площа земельних ділянок становить 50,00 га (додаток 2).
Земельні ділянки передаються в постійне користування, оскільки ДП “Млинівське лісове господарство” відноситься до державної форми власності. Розмір земельного податку визначається в складі плати за користування лісовими ресурсами.
Вноситься пропозиція розглянути та прийняти поданий проект рішення обласної ради.
Начальник головного
управління земельних ресурсів
у Рівненській області М.Поліщук
Дивіться також додаток №1 та додаток №2