Рішення обласної ради 5 скликання
Оприлюднено 20-04-2020У К Р А Ї Н А
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
(П’яте скликання)
Р І Ш Е Н Н Я
від “25” жовтня 2007 року № 505
Про «Угоду про співробітництво
у галузі використання і охорони водних
ресурсів басейну річки Прип’ять»
Розглянувши звернення керівника групи експертів проекту ТАCIS «Управління транскордонними басейнами річок. Річка Прип’ять», головною метою якого є поліпшення екологічного стану басейну річки шляхом впровадження моделі інтегрованого управління водними ресурсами, покращання співпраці на регіональному рівні між Волинською, Рівненською, Житомирською, Київською та Хмельницькою областями, що знаходяться у басейні річки Прип’ять, керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні", за погодженням з профільними постійними комісіями, обласна рада
в и р і ш и л а :
1. Схвалити проект «Угоди про співробітництво у галузі використання і охорони водних ресурсів басейну річки Прип’ять» (додається).
2. Доручити голові обласної ради підписати «Угоду про співробітництво у галузі використання і охорони водних ресурсів басейну річки Прип’ять».
3. Облдержадміністрації передбачати у Програмі економічного та соціального розвитку області заходи, спрямовані на реалізацію зазначеної Угоди, та відповідні кошти в обласному бюджеті.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради Королюка В.А.
Голова ради О.Данильчук