Рішення обласної ради 5 скликання
Оприлюднено 20-04-2020У К Р А Ї Н А
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
(П’яте скликання)
Р І Ш Е Н Н Я
від “25” жовтня 2007 року № 504
Про припинення юридичної особи
«Рівненські обласні постійно діючі
курси підвищення кваліфікації та
перепідготовки молодших медичних
і фармацевтичних спеціалістів»
Керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", Цивільним та Господарським кодексами України, за погодженням з постійними комісіями обласної ради, обласна рада
в и р і ш и л а :
1. Реорганізувати Рівненські обласні постійно діючі курси підвищення кваліфікації та перепідготовки молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів, які є спільною власністю територіальних громад області, шляхом приєднання до Рівненського базового медичного коледжу.
2. Вважати Рівненський базовий медичний коледж правонаступником усіх майнових і немайнових прав Рівненських обласних постійно діючих курсів підвищення кваліфікації та перепідготовки молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів.
3. Затвердити комісію з припинення юридичної особи „Рівненські обласні постійно діючі курси підвищення кваліфікації та перепідготовки молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів” у складі:
Голова комісії: Сабадишин Ростислав Олексійович - директор Рівненського базового медичного коледжу;
Заступник голови комісії: Лінник Аріадна Михайлівна – в.о. директора обласних постійно діючих курсів підвищення кваліфікації та перепідготовки молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів;
Члени комісії:
–Корсун Світлана Володимирівна – головний спеціаліст відділу кадрової та наукової роботи управління охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації;
– Кобилянська Віра Григорівна - голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства;
– Якимчук Вікторія Олегівна - головний бухгалтер Рівненського базового медичного коледжу;
– Прокопчук Алла Олексіївна - головний бухгалтер Рівненської обласної станції переливання крові;
– Сиротюк Олег Володимирович – головний спеціаліст-юрист відділу кадрової та наукової роботи управління охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації;
– Бойко Ніна Яківна - юрисконсульт Рівненського базового медичного коледжу.
4. Комісії з припинення діяльності юридичної особи „Рівненські обласні постійно діючі курси підвищення кваліфікації та перепідготовки молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів” :
4.1. У триденний термін повідомити державного реєстратора про рішення щодо припинення діяльності юридичної особи, подати документи, необхідні для внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів, та повідомити про персональний склад комісії з припинення юридичної особи „Рівненські обласні постійно діючі курси підвищення кваліфікації та перепідготовки молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів”;
4.2. Помістити в газету обласної ради „Вісті Рівненщини” повідомлення про припинення діяльності юридичної особи та про порядок і строк заявлення кредиторами вимог до неї;
4.3. Здійснити інвентаризацію майна юридичної особи „Рівненські обласні постійно діючі курси підвищення кваліфікації та перепідготовки молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів” ;
4.4. Після закінчення строку для пред’явлення вимог кредиторами та задоволення чи відхилення їх вимог у встановленому законом порядку скласти передавальний акт, який повинен містити положення про правонаступництво щодо усіх зобов’язань Рівненських обласних постійно діючих курсів підвищення кваліфікації та перепідготовки молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів, що припиняються; стосовно їх кредиторів та боржників, включаючи зобов’язання, які оскаржуються сторонами.
5. Передавальний акт подати на затвердження обласної ради.
5.1.Нотаріально засвідчені копії передавального акта передати в орган, який здійснює державну реєстрацію, за місцем державної реєстрації юридичної особи, що припиняється, а також в орган, який здійснює державну реєстрацію, за місцем державної реєстрації юридичної особи правонаступника.
5.2. У триденний термін від дати внесення запису до єдиного реєстру про припинення діяльності юридичної особи „Рівненські обласні постійно діючі курси підвищення кваліфікації та перепідготовки молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів” надати обласній раді відповідні підтверджуючі документи про вилучення юридичної особи „Рівненські обласні постійно діючі курси підвищення кваліфікації та перепідготовки молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів” з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.
6. Директору Рівненського базового медичного коледжу:
6.1. Працевлаштувати працівників Рівненських обласних постійно діючих курсів підвищення кваліфікації та перепідготовки молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів згідно чинного законодавства;
6.2. На підставі передавального акту прийняти на баланс Рівненського базового медичного коледжу майно Рівненських обласних постійно діючих курсів підвищення кваліфікації та перепідготовки молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів та внести відповідні зміни до обліку майна.
7. Відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області виконавчого апарату обласної ради після завершення процедури припинення Рівненських обласних постійно діючих курсів підвищення кваліфікації та перепідготовки молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів внести зміни до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад області та подати обласній раді на затвердження.
8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства (Кобилянська В.Г.) і з економічних питань та комунальної власності (Мініч Г.І.).
Голова ради О. Данильчук