Рішення обласної ради 5 скликання
Оприлюднено 20-04-2020У К Р А Ї Н А
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
(П’яте скликання)
Р І Ш Е Н Н Я
від “25” жовтня 2007 року № 503
Про оренду майна спільної власності територіальних громад області комунальними підприємствами, установами, організаціями, що перебувають в управлінні Рівненської обласної ради, бюджетними державними установами і організаціями
З метою забезпечення ефективного використання нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад області, враховуючи рішення обласної ради від 25.05.2007 №309 «Про оренду майна спільної власності територіальних громад області» та від 17.08.2007 №402 «Про внесення змін до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду та орендні ставки на нерухоме майно (будівлі, споруди, приміщення) спільної власності територіальних громад області», керуючись Законами України «Про державний бюджет України на 2007 рік», «Про оренду державного та комунального майна», “Про місцеве самоврядування в Україні”, за погодженням з постійними комісіями обласної ради, обласна рада
в и р і ш и л а :
1. Надати комунальним підприємствам, установам, організаціям, що перебувають в управлінні Рівненської обласної ради, бюджетним державним установам і організаціям право оренди майна спільної власності територіальних громад області на площах, які використовуються для здійснення ними статутної діяльності, без проведення конкурсу.
2. Встановити комунальним підприємствам, що перебувають в управлінні Рівненської обласної ради, та бюджетним державним установам і організаціям орендну ставку за використання нерухомого майна спільної власності територіальних громад області у розмірі 3 відсотки в рік від незалежної (експертної) оцінки орендованого майна.
3. Оплата вартості проведення незалежної оцінки майна, яке орендується комунальними підприємствами, що перебувають в управлінні Рівненської обласної ради, державними установами і організаціями, здійснюється за рахунок орендарів.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради Королюка В.А. та постійну комісію обласної ради з економічних питань та комунальної власності (Мініч Г.І.).
Голова ради О.Данильчук