Рішення обласної ради 5 скликання
Оприлюднено 20-04-2020У К Р А Ї Н А
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
(П’яте скликання)
Р І Ш Е Н Н Я
від “17” серпня 2007 року №454
Про погодження проектів
землеустрою щодо відведення
земельних ділянок юридичним
особам
Згідно з пунктом 1.21 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 8, 122, 123, 124 Земельного кодексу України, розглянувши проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, за погодженням з профільними постійними комісіями обласної ради, обласна рада
в и р і ш и л а :
1. Погодити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок:
1.1. Товариству з обмеженою відповідальністю спільному Українсько-Китайському підприємству „АСЛ” в оренду строком на 5 років для будівництва та обслуговування заводу з виготовлення цегли площею 2 га за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення (пасовища) на території Птицької сільської ради Дубенського району.
1.2. Підприємству з іноземними інвестиціями в формі Товариства з обмеженою відповідальністю „Житомир-Петрол” в оренду строком на 49 років для будівництва та обслуговування автозаправної станції площею 0,1806 га за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення (рілля) на території Шепетинської сільської ради Дубенського району.
1.3. Товариству з обмеженою відповідальністю – фірмі „РаВіс” в оренду строком на 3 роки для обслуговування автомайстерні площею 0,8242 га за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення (під господарськими будівлями і дворами) на території Великоомелянської сільської ради Рівненського району.
1.4. Товариству з обмеженою відповідальністю – фірмі „Дівітракс” в оренду строком на 10 років площею 0,7504 га для реконструкції будівлі корівника під станцію технічного обслуговування за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення (під господарськими будівлями і дворами) на території Великоомелянської сільської ради Рівненського району.
1.5. Військовій частині В/Ч 3002 „Р” Міністерства внутрішніх справ України в постійне користування для розміщення полігону з проведення навчальних стрільб площею 1,0 га за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення на території Бронниківської сільської ради Рівненського району.
1.6. Товариству з обмеженою відповідальністю „Орант-ЛТД” в оренду строком на 49 років для будівництва та обслуговування виробничої бази площею 1,1502 га за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення (під господарськими будівлями і дворами) на території Шпанівської сільської ради Рівненського району.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села (Варфалюк В.О.).
Голова ради О.Данильчук