Рішення обласної ради 5 скликання
Оприлюднено 20-04-2020У К Р А Ї Н А
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
(П’яте скликання)
Р І Ш Е Н Н Я
від “17” серпня 2007 року № 453
Про створення робочої групи з вивчення питання передачі у концесію цілісного майнового комплексу обласного виробничого комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал» з метою реконструкції каналізаційно-очисних споруд у місті Рівне |
З метою залучення інвестицій в економіку Рівненської області, поліпшення якості надання послуг з водопостачання та водовідведення виробничим комунальним підприємством водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал» споживачам та враховуючи обмеженість коштів обласного бюджету на будівництво нових очисних споруд, керуючись Господарським кодексом України, Законами України «Про концесії» та «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з президією обласної ради, обласна рада
в и р і ш и л а :
1. Доручити голові обласної ради створити робочу групу для вивчення питання доцільності передачі у концесію цілісного майнового комплексу обласного виробничого комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал» з метою реконструкції каналізаційно-очисних споруд у місті Рівне. До складу робочої групи включити депутатів обласної ради від профільних постійних комісій, депутатських фракцій, фахівців обласного виробничого комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал», науковців, представників облдержадміністрації.
2. Робочій групі до 10 вересня 2007 року подати на розгляд обласної ради:
– пропозиції щодо можливості реконструкції каналізаційно-очисних споруд у місті Рівне та доцільності передачі у концесію цілісного майнового комплексу обласного виробничого комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал»;
– умови конкурсу щодо передачі у концесію цілісного майнового комплексу обласного виробничого комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал» з метою реконструкції каналізаційно-очисних споруд у м.Рівне.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради Королюка В.А., постійні комісії обласної ради з економічних питань та комунальної власності (Мініч Г.І.), з питань розвитку підприємництва та залучення інвестицій (Кучерук М.Г.), з питань місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції (Диновський Д.М.).
Голова ради О.Данильчук