Рішення обласної ради 5 скликання
Оприлюднено 20-04-2020У К Р А Ї Н А
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
(П’яте скликання)
Р І Ш Е Н Н Я
від “17” серпня 2007 року № 451
Про зміну балансоутримувача будівлі
спільної власності територіальних
громад області, що знаходиться
за адресою: м.Рівне, вул.Кавказька,32б
Керуючись статтями 43, 60, пунктом 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, за погодженням з президією обласної ради, обласна рада
в и р і ш и л а:
1. Передати будівлю спільної власності територіальних громад області загальною площею 1292,3 м2, що знаходиться за адресою: м.Рівне, вул.Кавказька,32б, з балансу обласного комунального підприємства «Рівневідеокіно» на баланс комунального підприємства «Управління майновим комплексом» Рівненської обласної ради.
2. Комунальному підприємству «Управління майновим комплексом» Рівненської обласної ради спільно з обласним комунальним підприємством «Рівневідеокіно» здійснити приймання-передачу зазначеної будівлі в установленому порядку.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з економічних питань та комунальної власності (Мініч Г.І.).
Голова ради О. Данильчук