Рішення обласної ради 5 скликання
Оприлюднено 20-04-2020У К Р А Ї Н А
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
(П’яте скликання)
Р І Ш Е Н Н Я
від “17” серпня 2007 року №449
Про внесення змін до обласної Програми
відпочинку та оздоровлення дітей
на період до 2008 року
З метою створення належних умов для відпочинку та оздоровлення дітей соціально незахищених категорій на період до 2008 року, реалізації проектів гуманітарної допомоги, керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, за погодженням з постійними комісіями обласної ради, обласна рада
в и р і ш и л а :
1. Затвердити схвалені розпорядженням голови облдержадміністрації наступні зміни до обласної Програми відпочинку та оздоровлення дітей на період до 2008 року, затвердженої відповідним рішенням обласної ради від 19 вересня 2003 року № 226:
1.1. Розділ II. Забезпечення підтримки відпочинку та оздоровлення дітей органами виконавчої влади заходів щодо виконання програми доповнити пунктом 18 наступного змісту:
«18. Сприяти організації відпочинку та оздоровлення за кордоном дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей працівників органів внутрішніх справ та військовослужбовців, які загинули під час виконання службових обов’язків, вихованців дитячих будинків, дитячих будинків-інтернатів, шкіл-інтернатів, притулків для дітей, центрів соціально-психологічної реабілітації, дітей з прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу.
Щороку
Управління у справах захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, відділ у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації.»
1.2. Розпорядником коштів, передбачених на виконання пункту 18 Розділу II. Забезпечення підтримки відпочинку та оздоровлення дітей органами виконавчої влади заходів щодо виконання програми вважати управління у справах захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, відділ у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків (Хомич О.В.), з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту (Кривко М.П.), з питань екології, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (Рудик О.В.).
Голова ради О.Данильчук