Рішення обласної ради 5 скликання
Оприлюднено 20-04-2020У К Р А Ї Н А
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
(П’яте скликання)
Р І Ш Е Н Н Я
від “17” серпня 2007 року №448
Про житлове кооперативне багатоповерхове будівництво для педагогічних працівників у Рівненській області |
У Рівненській області гостро стоїть проблема забезпечення працівників бюджетної сфери житлом. За останні роки будівництво такого житла практично не проводилося. Внаслідок цього виникла вкрай загострена соціальна напруга серед педагогічних колективів. Особливо проблемна ситуація у містах обласного та районного підпорядкування.
Відповідно до статей 47,48 Конституції України, статей 1, 2 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", за погодженням з постійною комісією обласної ради з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури та спорту і президією обласної ради, обласна рада
в и р і ш и л а :
1. Звернутися до районних та міських рад з пропозицією розглянути питання про житлове кооперативне багатоповерхове будівництво для педагогічних працівників у Рівненській області на сесіях відповідних рад, провівши його вивчення у кожному районі та місті.
2. Рекомендувати районним та міським радам, місцевим органам виконавчої влади сприяти у виділенні земельних ділянок на кооперативне багатоповерхове будівництво житла для педагогічних працівників.
3. Звернутися з клопотанням до районних державних адміністрацій щодо сприяння в укладенні договорів на житлове кооперативне багатоповерхове будівництво з будівельними організаціями.
4. Звернутися з проханням до обласних та регіональних представництв банків, діючих на території області, щодо виділення цільових пільгових кредитів педагогічним працівникам для ведення багатоповерхового будівництва житла.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури та спорту (Кривко М.П.).
Голова ради О. Данильчук