Рішення обласної ради 5 скликання
Оприлюднено 20-04-2020У К Р А Ї Н А
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
(П’яте скликання)
Р І Ш Е Н Н Я
від “17” серпня 2007 року № 446
Про зміну балансоутримувача
сталевої димової труби діаметром
600 мм, що є у спільній власності
територіальних громад області
Враховуючи клопотання головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, за погодженням з постійною комісією обласної ради з економічних питань та комунальної власності, обласна рада:
в и р і ш и л а :
1. Передати сталеву димову трубу діаметром 600 мм, що є у спільній власності територіальних громад області, з балансу ДП «Острогкомуненергія» на баланс Рівненського обласного центру професійної реабілітації інвалідів.
2. Рівненському обласному центру професійної реабілітації інвалідів спільно з ДП «Острогкомуненергія» здійснити приймання-передачу зазначеного майна в установленому порядку.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з економічних питань та комунальної власності (Мініч Г.І.).
Голова ради О. Данильчук