Рішення обласної ради 5 скликання
Оприлюднено 20-04-2020У К Р А Ї Н А
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
(П’яте скликання)
Р І Ш Е Н Н Я
від “17” серпня 2007 року № 439
Про внесення змін та доповнень до рішення обласної ради від 06.02.1998 №142 “Про мисливське господарство та порядок здійснення полювання” в редакції рішення обласної ради від 25.05.2007 № 324
У зв`язку з ліквідацією Рівненського обласного управління лісового господарства та створенням Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства, реорганізацією користувача мисливських угідь державного підприємства Мисливське господарство “Острозьке”, добровільною відмовою від частини мисливських угідь: РОТМІР „Либідь” (по Костопільському району), державними підприємствами Костопільським лісгоспом (частина Моквинського лісництва), Клеванським лісгоспом (Деражнянське лісництво та земель сільських рад), Рівненським лісгоспом (Олександрійське та Корчинське лісництва), Соснівським лісгоспом (Щекічинське лісництво), надання мисливських угідь новим користувачам, перезакріпленням в окремих районах області ділянок мисливських угідь за користувачами, враховуючи їх клопотання, проведене уточнення площ мисливських господарств, зміну квартальної лісової сітки, надані погодження користувачів і власників земельних ділянок, за поданням Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства, погодженням з облдержадміністрацією та згідно зі статтями 4 та 9 Закону України „Про мисливське господарство та полювання”, статтями 8 та 15 Закону України „Про тваринний світ”, статтею 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, за погодженням з постійними комісіями обласної ради, обласна рада
в и р і ш и л а :
1. Внести наступні зміни та доповнення до рішення обласної ради від 6.02.1998 № 142 “Про мисливське господарство та порядок здійснення полювання” в редакції рішення обласної ради від 25.05.2007 № 324.
1.2. Надати у користування мисливські угіддя строком на 30 років
- ДП “Острозьке лісове господарство” (згідно з додатком 4, пункт 11);
– ТзОВ „Урсус К” (згідно з додатком 6, пункт 13);
– ТзОВ “Барс” (згідно з додатком 6, пункт 14);
- ГО МРК “ТУР” (згідно з додатком 6, пункт 11);
– ГО МРК “ЗУБР” (згідно з додатком 6, пункт 12);
1.3. Додатково надати у користування мисливські угіддя попередньо створеним користувачам до закінчення дії раніше визначених строків із внесенням змін в їх загальну площу закріплених угідь:
– ТзОВ “Іква плюс Д” (згідно з додатком 6, пункт 9);
– ТзОВ “Верхівське” (згідно з додатком 6, пункт 4).
1.4. Внести зміни щодо площі мисливських угідь, квартальної лісової сітки на підставі уточнень в наступних користувачах:
– ТзОВ МГ “Поліське” (згідно з додатком 6, пункт 5).
2. Користувачам мисливських угідь:
– в зв`язку з ліквідацією Рівненського обласного управління лісового господарства, укласти договір про умови ведення мисливського господарства з Рівненським обласним управлінням лісового та мисливського господарства - в місячний термін з моменту прийняття даного рішення;
– у разі зміни площі наданих угідь внести відповідні зміни в раніше укладені договори про умови ведення мисливського господарства з Рівненським обласним управлінням лісового та мисливського господарства - в місячний термін з моменту прийняття даного рішення;
– оформити актами прийому-передачі надані у користування мисливські угіддя, визначити в натурі межі мисливських господарств розпізнавальними знаками, аншлагами, панно, але не менше ніж:
1 (одне) панно на 5 тис.га, 1 (один) розпізнавальний (граничний) знак на 1 тис.га;
– забезпечити проведення необхідних біотехнічних та охоронних заходів, спрямованих на відтворення та раціональне використання мисливського фонду, враховуючи конкретні потреби кожного господарства та у відповідності до вимог „Настанови з упорядкування мисливських угідь”;
– у співпраці з Рівненським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, управлінням Міністерства внутрішніх справ України у Рівненській області, державним управлінням охорони навколишнього природного середовища в Рівненській області проводити охоронні заходи проти порушників правил полювання в наданих для користування мисливських угіддях;
– забезпечити створення єгерської служби відповідно до ст. 29 та 30 Закону України „Про мисливське господарство та полювання”;
– щорічно вкладати кошти на охорону і відтворення дикої фауни відповідно до ст.30 Закону України „Про мисливське господарство та полювання”;
– щорічно, через засоби масової інформації, доводити до громадськості інформацію про території (в межах закріплених мисливських угідь), заборонені до полювання, в т.ч. відтворюючі ділянки.
3. Власникам або користувачам земельних ділянок, сільським та селищним радам, які не дали згоди на здійснення полювання на своїх територіях, визначити в натурі межі цих земельних ділянок та оформити їх попереджувальними знаками.
4. Заборонити полювання в мисливських угіддях:
– які не включенні в дане рішення;
– де полювання не дозволено законом, а саме: на територіях відтворюючих ділянок;
– на територіях де відсутній ліміт на право добування диких тварин.
5. Координацію діяльності щодо виконання рішення покласти на Рівненське обласне управління лісового та мисливського господарства (Грицайчук В.П.).
6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань з питань екології, природокористування, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (Рудик О.В.).
Голова ради О. Данильчук