Рішення обласної ради 5 скликання
Оприлюднено 20-04-2020
У К Р А Ї Н А
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
(П’яте скликання)
Р І Ш Е Н Н Я
від “17” серпня 2007 року № 419
Про надання згоди на відчуження майна
кар’єру із видобутку каменю, яке є
спільною власністю територіальних
громад області, знаходиться в оперативному
управлінні Вирівської сільської ради
Сарненського району і розташоване за
адресою: с. Вири Сарненського району
Керуючись статтями 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, за погодженням з постійними комісіями обласної ради, обласна рада
в и р і ш и л а :
1. Дати згоду на відчуження майна кар’єру із видобутку каменю (групи інвентарних об’єктів: кузня, електростанція, насосна, пилорама, електролінії високовольтні, компресор, компресор ТКС 5,25, трансформатор ТМ-250), яке є спільною власністю територіальних громад області, знаходиться в оперативному управлінні Вирівської сільської ради Сарненського району і розташоване за адресою: с.Вири Сарненського району.
2. Відчуження майна кар’єру із видобутку каменю (групи інвентарних об’єктів) здійснити через Рівненську товарну біржу шляхом продажу через аукціон в порядку, визначеному чинним законодавством. Кошти від продажу майна відповідно до частини 1.1. статті 71 Бюджетного кодексу України спрямувати до бюджету розвитку обласного бюджету.
3. Експертну оцінку майна, зазначеного в пункті 1, погодити з постійною комісією обласної ради з економічних питань та комунальної власності.
4. Витрати на підготовку, організацію та проведення торгів покласти на переможця аукціону.
5. Доручити голові обласної ради укласти угоду на реалізацію майна кар’єру із видобутку каменю (групи інвентарних об’єктів) з Рівненською товарною біржею та підписати договір купівлі – продажу з переможцем аукціону.
6. Після відчуження майна відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області виконавчого апарату обласної ради внести зміни до переліку об'єктів спільної власності територіальних громад області та подати обласній раді на затвердження.
7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з економічних питань та комунальної власності (Мініч Г.І.) і з питань бюджету, фінансів та податків (Хомич О.В.).
Голова ради О. Данильчук