Рішення обласної ради 5 скликання
Оприлюднено 20-04-2020У К Р А Ї Н А
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
(П’яте скликання)
Р І Ш Е Н Н Я
від “17” серпня 2007 року № 414
Про надання згоди на передачу зовнішніх
інженерних тепломереж, що є спільною
власністю територіальних громад області
та знаходяться на балансі Рівненського
обласного спеціалізованого диспансеру
радіаційного захисту населення (м.Рівне,
вул. Чорновола, 79), у власність
територіальної громади м.Рівне
Розглянувши звернення Рівненського обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", за погодженням з постійними комісіями обласної ради, обласна рада
в и р і ш и л а :
1. Дати згоду на передачу зовнішніх інженерних тепломереж загальною протяжністю 305м, залишковою вартістю станом на 30 червня 2007 року 244 580 грн., що є спільною власністю територіальних громад області та знаходяться на балансі Рівненського обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення (м.Рівне, вул. В.Чорновола, 79), у власність територіальної громади м.Рівне.
2. Звернутись до Рівненської міської ради з проханням дати згоду на прийняття у власність територіальної громади м.Рівне зовнішніх інженерних тепломереж, зазначених в п. 1.
3. У разі отримання згоди Рівненської міської ради, Рівненському обласному спеціалізованому диспансеру радіаційного захисту населення спільно з Рівненською міською радою провести приймання-передачу зазначених зовнішніх інженерних тепломереж у встановленому законодавством порядку.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з економічних питань та комунальної власності (Мініч Г.І.).
Голова ради О.Данильчук