Рішення обласної ради 5 скликання
Оприлюднено 23-12-2019У К Р А Ї Н А
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
(П’яте скликання)
Р І Ш Е Н Н Я
від “17” серпня 2007 року № 391
Про повторне проведення торгів з відчуження майна, що обліковується на балансі дільниці по виробництву базальтових теплоізоляційних матеріалів КП „Теплокомунсервіс” Рівненської обласної ради |
Враховуючи негативний результат проведення конкурсу з використанням відкритості пропонування ціни за принципом аукціону з продажу майна, що обліковується на балансі дільниці по виробництву базальтових теплоізоляційних матеріалів комунального підприємства „Теплокомунсервіс” Рівненської обласної ради, керуючись пунктом 19 статті 43, пунктом 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, за погодженням з президією обласної ради, обласна рада
вирішила:
1. Здійснити відчуження майна, що обліковується на балансі дільниці по виробництву базальтових теплоізоляційних матеріалів комунального підприємства „Теплокомунсервіс” Рівненської обласної ради, яке є спільною власністю територіальних громад області і розташоване за адресою: м. Костопіль, вул. Степанська, 115, шляхом проведення повторних торгів.
2. Відчуження майна, що обліковується на балансі дільниці по виробництву базальтових теплоізоляційних матеріалів комунального підприємста „Теплокомунсервіс” Рівненської обласної ради, яке є спільною власністю територіальних громад області і розташоване за адресою: м. Костопіль, вул. Степанська, 115 здійснити через Рівненську товарну біржу шляхом проведення аукціону із зростанням та зниженням початкової вартості.
3. Встановити початкову вартість за результатами незалежної оцінки в розмірі 8 330 400 грн. (вісім мільйонів триста тридцять тисяч чотириста грн.) з урахуванням ПДВ.
4. Зростання та зниження вартості проводити з кроком 10% від кожного попереднього значення. У випадку одночасної згоди двох учасників на придбання об’єкта за досягнутою в результаті торгів ціною, для встановлення одного переможця зростання вартості проводити фіксованою сумою в розмірі 50 000 грн.
5. Встановити суму гарантійного внеску (застави) в розмірі 10% від початкової вартості, що складає 833 040 (вісімсот тридцять три тисячі сорок грн.).
6. Процедуру проведення аукціонних торгів здійснити відповідно до норм та правил, встановлених для приватизації державного майна.
7. Встановити вартість послуг з проведення аукціонних торгів в розмірі 0,1% від ціни продажу.
8. Включити в зобов’язання переможця торгів проведення оплати витрат на проведення незалежної оцінки та проведення аукціонних торгів.
9. Доручити голові обласної ради укласти угоду з Рівненською товарною біржею на реалізацію майна, що обліковується на балансі дільниці по виробництву базальтових теплоізоляційних матеріалів комунального підприємста „Теплокомунсервіс” Рівненської обласної ради та підписати договір купівлі – продажу з переможцем аукціону.
10. Встановити, що покупець є правонаступником комунального підприємства «Теплокомунсервіс» Рівненської обласної ради.
11. Контроль за виконням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради Королюка В.А. та постійну комісію обласної ради з економічних питань та комунальної власності (Мініч Г. І.).
Голова ради О. Данильчук