Рішення обласної ради 5 скликання
Оприлюднено 24-12-2019У К Р А Ї Н А
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
П’яте скликання
(Двадцять дев'ята сесія)
Р І Ш Е Н Н Я
від «25» вересня 2009 року № 1382
Про клопотання щодо нагородження
Почесною грамотою Верховної Ради України
Підкидача Сергія Кириловича
Відповідно до Положення про Почесну грамоту та Грамоту Верховної Ради України, затвердженого Постановою Верховної Ради України від 15 грудня 2005 року №3216-ІV «Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про Почесну грамоту та Грамоту Верховної Ради України», враховуючи клопотання управління освіти і науки облдержадміністрації та трудового колективу Дубенського професійного ліцею, за погодженням з постійними комісіями та президією обласної ради, обласна рада
в и р і ш и л а :
1. Просити Верховну Раду України нагородити Почесною грамотою Верховної Ради України Підкидача Сергія Кириловича – директора Дубенського професійного ліцею – за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток професійно-технічної освіти, підготовку кваліфікованих робітничих кадрів, активну громадянську позицію та з нагоди Дня працівників освіти.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради Королюка В.А.
Голова обласної ради О.Ю.Данильчук