Рішення обласної ради 5 скликання
Оприлюднено 24-12-2019У К Р А Ї Н А
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
П’яте скликання
(Двадцять дев‘ята сесія)
Р І Ш Е Н Н Я
від «25» вересня 2009 року № 1377
Про внесення змін до рішення обласної ради від 23.05.2009 № 832 «Про надання дозволу комунальному підприємству «Рівнепаливо» Рівненської обласної ради на заставу майна Здолбунівського паливного складу, який є спільною власністю територіальних громад області, перебуває на балансі КП «Рівнепаливо» Рівненської обласної ради, розташований за адресою: м.Здолбунів, вул. Мартинівська,16-А»
Розглянувши клопотання комунального підприємства «Рівнепаливо» Рівненської обласної ради, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні" та постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2008 №921 "Про затвердження Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти", за погодженням з президією обласної ради, обласна рада
в и р і ш и л а :
1. Викласти пункти 1 та 3 рішення обласної ради від 23.05.2009 № 832 «Про надання дозволу комунальному підприємству «Рівнепаливо» Рівненської обласної ради на заставу майна Здолбунівського паливного складу, який є спільною власністю територіальних громад області, перебуває на балансі КП «Рівнепаливо» Рівненської обласної ради, розташований за адресою: м.Здолбунів, вул.Мартинівська, 16-А» у наступній редакції:
«1. З метою участі комунального підприємства «Рівнепаливо» Рівненської обласної ради в процедурах закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти у 2009-2010 роках та для забезпечення тендерних пропозицій, надати дозвіл комунальному підприємству «Рівнепаливо» Рівненської обласної ради на заставу майна Здолбунівського паливного складу, що є спільною власністю територіальних громад області, перебуває на балансі КП «Рівнепаливо» Рівненської обласної ради, розташований за адресою: вул. Мартинівська, 16-А, м. Здолбунів.
3. Уповноважити директора комунального підприємства «Рівнепаливо» Рівненської обласної ради на вчинення відповідних правочинів щодо застави майна для забезпечення тендерних пропозицій та участі в процедурах закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти у 2009-2010 роках».
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з економічних питань та комунальної власності (Мініч Г.І.).
Голова ради О.Ю. Данильчук