Рішення обласної ради 5 скликання
Оприлюднено 24-12-2019У К Р А Ї Н А
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
П’яте скликання
(Двадцять дев’ята сесія)
Р І Ш Е Н Н Я
від «25» вересня 2009 року № 1374
Про відчуження легкового автомобіля, що є спільною власністю територіальних громад області та обліковується на балансі комунального підприємства «Автобаза» Рівненської обласної ради
Керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями обласної ради, обласна рада
в и р і ш и л а:
1. Здійснити відчуження легкового автомобіля марки BMW-525, державний номер ВК 73-26 АА, 1995 року випуску, що є спільною власністю територіальних громад області, обліковується на балансі комунального підприємства “Автобаза” Рівненської обласної ради шляхом продажу на біржових торгах Рівненської товарної біржі.
2. Уповноважити Рівненську товарну біржу організувати процедуру проведення торгів з відчуження транспортного засобу шляхом продажу на біржових торгах в порядку, визначеному чинним законодавством, в т.ч. виступити замовником незалежної (експертної) оцінки, її рецензування.
3. Незалежну (експертну) оцінку провести відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні».
4. Початкову вартість визначити за результатами незалежної (експертної) оцінки, яку погодити з постійною комісією обласної ради з економічних питань та комунальної власності.
5. Витрати на підготовку, організацію, проведення торгів та оплату за проведення незалежної (експертної) оцінки покласти на переможця біржових торгів.
6. Кошти від продажу комунального майна відповідно до частини 1.1. статті 71 Бюджетного кодексу України, які надійдуть до бюджету розвитку обласного бюджету, спрямувати на поповнення статутного фонду комунального підприємства “Автобаза” Рівненської обласної ради.
7. Доручити голові Рівненської обласної ради:
- укласти угоду з Рівненською товарною біржею на організацію та проведення біржових торгів;
- затвердити протокол проведення біржових торгів;
- підписати договір купівлі – продажу з переможцем біржових торгів.
8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з економічних питань та комунальної власності (Мініч Г.І.), з питань бюджету, фінансів та податків (Хомич О.В.).