Рішення обласної ради 5 скликання
Оприлюднено 24-12-2019У к р а ї н а
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
П’яте скликання
(Двадцять дев’ята сесія)
Р І Ш Е Н Н Я
від «25» вересня 2009 року № 1370
Про надання згоди на списання
основного засобу (біотуалету), що є
спільною власністю територіальних
громад області та обліковується на
балансі Державного історико-
культурного заповідника м. Острога
Враховуючи клопотання управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації, акт комісії з огляду основних засобів, що зазнали пошкоджень від 26.06.2009, на підставі Типової інструкції про порядок списання матеріальних цінностей з балансу бюджетних установ, затвердженої наказом Державного казначейства України, Міністерства економіки України від 10.08.2001 №142/181 зі змінами, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 05.09.2001 №787/5978, керуючись статтями 43, 60, Прикінцевими та перехідними положеннями Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями обласної ради, обласна рада
в и р і ш и л а:
1. Дати згоду на списання непридатного для подальшої експлуатації основного засобу (біотуалету) (2008 року виготовлення, інв. № 10480034, балансова вартість 5920,00 грн., нарахований знос – 25 %), що є спільною власністю територіальних громад області, знаходиться за адресою: м. Острог вул. Академічна, 5 та обліковується на балансі Державного історико-культурного заповідника м. Острога.
2. Керівництву Державного історико-культурного заповідника м. Острога провести списання біотуалету, зазначеного в п. 1, оприбуткувати розібрані і придатні для використання матеріали.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з економічних питань та комунальної власності (Мініч Г. І.)
Голова ради О.Ю. Данильчук