Рішення обласної ради 5 скликання
Оприлюднено 24-12-2019У К Р А Ї Н А
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
П’яте скликання
(Двадцять дев’ята сесія)
Р І Ш Е Н Н Я
від «25» вересня 2009 року № 1355
Про погодження укладання
контракту із Лебідь Г.В. на посаді
директора Острозької спеціальної
загальноосвітньої школи-інтернату
І – ІІІ ступенів для дітей з вадами слуху
Відповідно до Порядку призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області, що перебувають в управлінні обласної ради, затвердженого рішенням обласної ради від 25 травня 2007 року №310 із змінами від 17 серпня 2007 року №421, керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні“, „Про загальну середню освіту“, „Про позашкільну освіту“, за погодженням з постійними комісіями обласної ради, обласна рада
в и р і ш и л а :
1. Погодити укладання контракту з Лебідь Галиною Василівною на посаді директора Острозької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І – ІІІ ступенів для дітей з вадами слуху терміном на п’ять років з 8 вересня 2009 року.
2. Доручити голові обласної ради погодити контракт з Лебідь Г.В. – директором Острозької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І – ІІІ ступенів для дітей з вадами слуху.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради Королюка В.А., постійні комісії обласної ради з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту (Кривко М.П.), з економічних питань та комунальної власності (Мініч Г.І.)
Голова ради О.Ю. Данильчук