Рішення обласної ради 5 скликання
Оприлюднено 24-12-2019У К Р А Ї Н А
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
П’яте скликання
(Двадцять дев’ята сесія)
Р І Ш Е Н Н Я
від «25» вересня 2009 року № 1321
Про обласну цільову соціальну
програму розвитку цивільного
захисту на 2009-2013 роки
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25 лютого 2009 року № 156 „Про Затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту на 2009-2013 роки”, відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, за погодженням з постійними комісіями обласної ради, обласна рада
в и р і ш и л а :
1. Затвердити обласну цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту на 2009-2013 роки, схвалену розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 02.09.2009 №319, (додається).
2. Обласній державній адміністрації:
- забезпечити організацію та виконання Програми;
- про хід виконання Програми інформувати обласну раду щороку до 1 березня.
3. Взяти до уваги, що фінансування заходів Програми проводиться з державного та місцевих бюджетів, інших джерел, не заборонених законодавством.
4. Рекомендувати органам місцевої влади районів та міст обласного значення на основі програми розробити відповідні цільові соціальні програми розвитку цивільного захисту на 2009-2013 роки.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради відповідно до визначених функцій і повноважень.
Голова ради О.Ю.Данильчук
Обласна цільова соціальна програма
розвитку цивільного захисту на 2009 – 2013 роки
І. Загальні положення
Згідно зі статтею 3 Конституції України життя та здоров'я людини, її безпека є найвищими соціальними цінностями, за забезпечення яких держава відповідає перед нею. Безпека населення і територій, їх захищеність від впливу шкідливих техногенних, природних та екологічних факторів є неодмінною умовою сталого розвитку суспільства.
Запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, зменшення збитків і втрат у разі їх виникнення та ефективна ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 25 лютого 2009 року № 156 “Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту на 2009-2013 роки”, Указів Президента України від 9 лютого 2001 року № 80/2001 “Про заходи щодо підвищення рівня захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру”, від 4 лютого 2003 року № 76/2003 “Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11 листопада 2002 року “Про стан техногенної та природної безпеки в Україні” є головним пріоритетом у діяльності місцевих органів виконавчої влади.
Актуальність проблеми забезпечення безпеки населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і пожеж зумовлена тенденціями зростання шкоди територіям та населенню, що спричиняються небезпечними природними явищами, промисловими аваріями і катастрофами. Ризики надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру невпинно зростають. Сукупні масштаби прямих і опосередкованих втрат (людських, економічних, інтелектуальних та інших) від вражаючих факторів надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру з кожним роком зростають на 10 – 30 відсотків і наближаються до критичної відмітки.
Мета Програми
Метою Програми є забезпечення державної політики щодо запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру й окремих їх наслідків, проведення пошукових, аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт відповідно до вимог Законів України „Про правові засади цивільного захисту”, „Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру”, „Про аварійно-рятувальні служби”, вирішення комплексу завдань щодо розв’язання проблем захисту суспільства, національного надбання і довкілля від надзвичайних ситуацій та подій техногенного і природного характеру, визначення шляхів удосконалення системи забезпечення техногенної і природної безпеки в Рівненській області та організаційних засад її функціонування, зміцнення технічної і ресурсної бази, створення безпечних умов для відпочинку населення області, зменшення кількості загиблих під час надзвичайних ситуацій та подій, що дозволить у повному обсязі виконати завдання, пов’язані з рятуванням людей та збереженням довкілля.
Об╜рунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми,
строки та етапи виконання Програми
Досягнення вищезазначеної мети можливе при здійсненні упродовж 2009 – 2013 років комплексу заходів, спрямованих на:
- створення єдиної системи управління процесами цивільного захисту згідно з чинним законодавством;
- створення ефективних сил цивільного захисту;
- створення сучасної, ефективної системи оперативного оповіщення населення про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації, своєчасне достовірне інформування про обстановку, яка складається, та заходи, що вживаються для запобігання надзвичайним ситуаціям і подолання їх наслідків;
- створення сучасних центрів управління під час надзвичайних ситуацій;
- створення локальних систем виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах підвищеної небезпеки і локальних систем оповіщення населення у зонах можливого ураження та персоналу зазначених об’єктів у разі виникнення аварії;
- покращення діяльності підрозділів місцевої пожежної охорони і добровільних протипожежних формувань;
- формування єдиного державного реєстру сил та засобів цивільного захисту;
- зниження кількості нещасних випадків на водних об’єктах області з установленням контролю за облаштуванням місць масового відпочинку людей на водних об’єктах та рятувальних постів для цілодобового чергування, обстеженням та очищенням від сторонніх предметів дна водойм, які використовуються як рекреаційні зони, та укладанням договорів на постійне та обов’язкове аварійно-рятувальне обслуговування з аварійно-рятувальними службами;
- забезпечення виконання аварійно-рятувальними службами заходів із запобігання та реагування при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та подій, стихійних лих, нещасних випадках на воді та проведення технічних робіт;
- покращення стану техногенної безпеки області із затвердженням переліку потенційно небезпечних об’єктів та щорічним його уточненням, проведенням його моніторингу, здійсненням контролю комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за їх станом;
- покращення стану проведення роботи щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, підвищення ефективності превентивних заходів, прогнозування надзвичайних ситуацій, оперативності реагування на них, вдосконалення діяльності наглядових органів щодо запобігання надзвичайним ситуаціям на потенційно небезпечних об'єктах;
- покращення стану безпеки на потенційно небезпечних об’єктах області з розробленням і затвердженням планів ліквідації аварій та укладанням договорів на постійне та обов’язкове аварійно-рятувальне обслуговування аварійно-рятувальними службами;
- забезпечення аварійно-рятувальних служб, служб цивільної оборони засобами захисту органів дихання та спеціального оснащення, засобами індивідуального захисту, засобами зв’язку, сучасними плавзасобами, водолазним спорядженням та майном, медичним оснащенням та іншим обладнанням;
- створення умов, які б сприяли забезпеченню функціонування органів управління цивільного захисту області в умовах надзвичайних ситуацій техногенного, екологічного, природного та воєнного характеру у Рівненській області;
- придбання та встановлення автономних джерел електропостачання для лікувальних закладів;
- удосконалення матеріально-технічної бази навчально-методичного центру з підготовки фахівців з питань цивільного захисту;
- забезпечення безперебійного зв’язку (дротового, радіо, телеграфного) у повсякденній діяльності та в умовах надзвичайних ситуацій техногенного, екологічного, природного та воєнного характеру;
- підтримання в постійній готовності системи оповіщення керівного складу та населення про виникнення або загрозу виникнення надзвичайної ситуації та систематичної перевірки її працездатності;
- забезпечення функціонування інфраструктури пунктів управління за допомогою якої будуть створені умови для роботи органів управління в особливий період і в мирний час в умовах надзвичайного стану, розміщення керівного складу цих органів;
- обстеження територій ймовірного забруднення вибухонебезпечними предметами часів минулих війн та внаслідок військової діяльності;
- утримання автотранспорту для використання, запобігання та оперативного реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру.
Завдання Програми та результативні показники
Основними завданнями розвитку цивільного захисту є:
1. Забезпечення ефективності державного управління у сфері цивільного захисту.
2. Удосконалення системи реагування на надзвичайні ситуації.
3. Забезпечення гарантованого рівня захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період.
4. Створення сучасної, ефективної системи оперативного оповіщення населення про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації, своєчасне достовірне інформування про обстановку, яка складається, та заходи, що вживаються для запобігання надзвичайним ситуаціям та подолання їх наслідків.
5. Здійснення організаційних та спеціальних заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій.
6. Здійснення заходів щодо забезпечення пожежної безпеки.
7. Розроблення та впровадження програмно-апаратних комплексів моніторингу, збирання, накопичення, передачі, оброблення і відображення даних на базі сучасної комп’ютерної техніки, телекомунікаційних засобів підрозділів обласного та районного рівнів, у тому числі віддалених і мобільних абонентських пунктів.
Програма спрямована на розвиток і підтримку створення єдиної системи цивільного захисту та ефективних сил цивільного захисту для зменшення ризику виникнення надзвичайних ситуацій та досягнення гарантованого рівня захисту населення і територій від їх наслідків, підтримку аварійно-рятувальної служби, створення правових, організаційно-економічних умов для її розвитку, формування механізму регулювання та координації, які б сприяли:
- організації забезпечення профілактики загибелі людей та виникнення надзвичайних ситуацій;
- рятуванню людей, проведенню аварійно-рятувальних, водолазно-рятувальних та технічних робіт;
- підвищенню рівня готовності аварійно-рятувальних служб;
- впровадженню програмно-апаратних комплексів моніторингу, збирання, накопичення, передачі, оброблення і відображення даних на базі сучасної комп’ютерної техніки, телекомунікаційних засобів, інформаційно-програмних продуктів підрозділів обласного та районного рівнів;
- проведенню технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту (цивільної оборони).
Реалізація основних завдань Програми дасть змогу захистити населення і територію області, запобігати виникненню надзвичайних ситуацій та подій, підвищити рівень готовності аварійно-рятувальних служб до дій за призначенням, мінімізувати наслідки надзвичайних ситуацій, покращити стан техногенної безпеки об’єктів, терміново реагувати на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру, проводити аварійно-рятувальні та відновлювальні роботи, захистити навколишнє природне середовище та локалізувати зони впливу шкідливих і небезпечних факторів, що виникають під час аварій та катастроф.
Виконання завдань Програми забезпечить суттєве підвищення рівня безпеки людини і навколишнього середовища, їх захищеності від впливу шкідливих техногенних, природних, екологічних і соціальних факторів.
Вирішення вищезазначених завдань без залучення фінансових ресурсів для завчасного цивільного захисту неможливе.
Напрями діяльності та заходи Програми
Напрямом реалізації Програми є створення єдиної системи цивільного захисту та ефективних сил цивільного захисту для зменшення ризику виникнення надзвичайних ситуацій та досягнення гарантованого рівня захисту населення і територій від їх наслідків.
За рахунок оперативного залучення усіх сил і засобів в області буде забезпечено підвищення рівня захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.
Фінансове забезпечення реалізації Програми
Фінансування витрат на виконання заходів Програми проводиться з державного бюджету та інших джерел, не заборонених законодавством.
Обсяг фінансування з районних та місцевих бюджетів визначається відповідними місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.
Координація та контроль за ходом виконання Програми
Безпосередній контроль за здійсненням заходів, визначених Програмою, покладається на головне управління МНС України в області та управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення облдержадміністрації.
За результатами здійснення заходів Програми в кінці кожного року уточнюються заходи на наступний період та обсяги видатків.
ІІ. Паспорт
обласної цільової соціальної програми
розвитку цивільного захисту на 2009 – 2013 роки
1 | Ініціатор розроблення Програми | Головне управління МНС України в області | |||||
2 | Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення Програми | Постанова Кабінету Міністрів України від 25.02.2009 №156 „Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту на 2009-2013 роки” | |||||
3 | Розробник Програми | Головне управління МНС України в області
| |||||
4 | Співрозробники Програми | Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення обласної державної адміністрації | |||||
5 | Відповідальні виконавці Програми | Начальник головного управління МНС України в області | |||||
6 | Учасники Програми | Головне управління економіки та інвестиційної політики обласної державної адміністрації; управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації; навчально-методичний центр МНС України в області; райдержадміністрації, виконкоми рад міст та селищ міського типу, підприємства, установи та організації; об’єкти підвищеної небезпеки. | |||||
7 | Термін реалізації Програми | Протягом 2009 – 2013 років | |||||
7.1 | Етапи виконання Програми | І етап: 2009 – 2010 роки ІІ етап: 2011 – 2013 роки | |||||
8 | Перелік бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми | Державний, місцеві бюджети та інші джерела фінансування відповідно до чинного законодавства | |||||
9 | Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, всього млн. грн. | 238,77 | У тому числі за роками, млн. грн. | ||||
2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | |||
7,36 | 34,57 | 61,32 | 56,33 | 79,19 | |||
9.1 | Державний бюджет | 129,28 | 4,84 | 14,55 | 36,82 | 23,89 | 49,18 |
9.2 | Місцеві бюджети | 79,25 | - | 13,18 | 17,30 | 25,60 | 23,17 |
9.3 | Інші джерела | 30,24 | 2,52 | 6,84 | 7,2 | 6,84 | 6,84 |
ІІІ. ЗАВДАНЯ І ЗАХОДИ
з виконання обласної цільової соціальної програми розвитку
цивільного захисту на 2009-2013 роки
№ пор. | Найменування показника | Значення показника, роки | Виконавці | Прогнозований обсяг фінансування ресурсів для виконання завдань, млн. грн. | Джерела фінансування (державний, обласний, місцевий бюджети, інші), млн. грн. | |||||
Всього, 2009 - 2013 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | |||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
РОЗДІЛ І. Розвиток єдиної системи цивільного захисту. 1. Забезпечення ефективності державного управління у сфері цивільного захисту | ||||||||||
1. | Створення та надійне функціонування територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, одиниць | 1 | 1 | Головне управління МНС України в області, управління з питань НС та ЦЗН обласної державної адміністрації, місцеві органи виконавчої влади | ||||||
2. Оптимізація сил цивільного захисту | ||||||||||
2. | Утворення аварійно-рятувального підрозділу спеціального призначення оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, одиниць | 1 | 1 | Головне управління МНС України в області | ||||||
3. Удосконалення системи реагування на надзвичайні ситуації | ||||||||||
3. | Створення регіонального центру управління під час надзвичайних ситуацій, одиниць | 1 | 1 | Головне управління МНС України в області | 4,0 | Державний бюджет | ||||
4. | Створення пересувного пункту головного управління МНС України в області (як підрозділу Державного центру управління під час надзвичайних ситуацій), одиниць | 1 | 1 | Головне управління МНС України в області | 2,0 | Державний бюджет | ||||
5. | Створення матеріальних резервів для запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків, відсотків | 100 | 100 | Райдержадміністрації, виконкоми рад міст та селищ міського типу, підприємства, установи та організації | Державний, місцеві бюджети, інші джерела | |||||
6. | Розроблення та забезпечення виконання спільно з Республікою Білорусь планів з протидії надзвичайним ситуаціям транскордонного характеру | 1 | 1 | Головне управління МНС України в області | ||||||
4. Забезпечення гарантованого рівня захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період | ||||||||||
7. | Модернізація обласної, спеціальних та об’єктових автоматизованих систем централізованого оповіщення, відсотків | 100 | 80 | 20 | Управління з питань НС та ЦЗН облдержадміністрації | Державний бюджет | ||||
8. | Модернізація системи зв’язку цивільного захисту на пунктах управління місцевих органів виконавчої влади, відсотків | 100 | 30 | 30 | 40 | Головне управління МНС України в області, управління з питань НС та ЦЗН облдержадміністрації, райдержадміністрації | Державний бюджет | |||
9. | Проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту, відсотків | 100 | 50 | 50 | Головне управління МНС України в області | Державний бюджет | ||||
10. | Внесення змін до переліку категорій населення, які підлягають забезпеченню засобами індивідуального захисту у мирний час та в особливий період (кількість переліків) | 1 | 1 | Головне управління МНС України в області | Державний бюджет | |||||
11. | Накопичення засобів індивідуального захисту органів дихання (ЗІЗОД) від бойових отруйних та небезпечних хімічних речовин для забезпечення непрацюючого населення, відсотків | 100 | 4 | 24 | 24 | 24 | 24 | Головне управління МНС України в області | 7,81 | Державний бюджет |
5. Оптимізація системи охорони здоров’я та підвищення рівня медичного забезпечення працівників у сфері цивільного захисту | ||||||||||
12. | Придбання та встановлення автономних джерел електропостачання для лікувальних закладів, одиниць | Управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації | Державний бюджет | |||||||
6. Підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації фахівців з питань цивільного захисту | ||||||||||
13. | Удосконалення матеріально-технічної бази навчально-методичного центру з підготовки фахівців з питань цивільного захисту, одиниць | 1 | 1 | Навчально-методичний центр МНС України в області | 0,2 | Державний бюджет | ||||
РОЗДІЛ ІІ. Запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. 7. Здійснення організаційних та спеціальних заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій | ||||||||||
14. | Створення територіальної системи моніторингу прогнозування і запобігання надзвичайним ситуаціям | 1 | 1 | Головне управління МНС України в області, райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення, підприємства, установи та організації | ||||||
15. | Створення локальних систем виявлення загрози надзвичайних ситуацій на об’єктах підвищеної небезпеки і локальних систем оповіщення населення у зонах можливого ураження та персоналу зазначених об’єктів у разі виникнення аварій, одиниць | 252 | 21 | 57 | 60 | 57 | 57 | Керівники об’єктів підвищеної небезпеки | 30,24 | Кошти об’єктів підвищеної небезпеки |
16. | Проведення паспортизації потенційно небезпечних об’єктів, відсотків | 100 | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 | Головне управління МНС України в області, керівники потенційно небезпечних об’єктів | ||
17. | Розроблення документів, необхідних для проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт на потенційно небезпечних об’єкта х | 100 | 20 | 30 | 50 | Райдержадміністрації, керівники потенційно небезпечних об’єктів (за згодою) | Державний бюджет | |||
18. | Створення спеціального підрозділу для проведення державної експертизи проектів рішень з питань цивільного захисту, одиниць | 1 | 1 | Головне управління МНС України в області | Державний бюджет | |||||
РОЗДІЛ ІІІ. Технічне переоснащення органів управління та сил цивільного захисту. 8. Технічне переоснащення підрозділів оперативно-рятувальної служби цивільного захисту | ||||||||||
19. | Закупівля автомобільної техніки, млн. грн., у тому числі, одиниць: | 0,38 | 1,21 | 1,52 | 1,59 | 2,00 | Головне управління МНС України в області | 6,7 | Державний бюджет | |
19.1 | легкових оперативних автомобілів | 4 | 1 (0,07) | 1 (0,07) | 2 (0,14) | Головне управління МНС України в області | 0,28 | Державний бюджет | ||
19.2 | вантажних автомобілів, самоскидів і тягачів | 16 | 1 (0,38) | 3 (1,14) | 4 (1,52) | 4 (1,52) | 4 (1,52) | Головне управління МНС України в області | 6,08 | Державний бюджет |
19.3 | автобусів і мікроавтобусів | 1 | 1 (0,35) | Головне управління МНС України в області | 0,35 | Державний бюджет | ||||
20. | Закупівля спеціальної пожежної техніки, млн.грн., у тому числі, одиниць: | 1,00 | 4,20 | 18,5 | 13,08 | 34,98 | Головне управління МНС України в області | 71,94 | Державний бюджет | |
20.1 | пожежних автодрабин заввишки до | 5 | 1 (2,0) | 1 (2,0) | 1 (2,0) | 2 (4,0) | Головне управління МНС України в області | 10,0 | Державний бюджет | |
20.2 | пожежних телескопічних автопідіймачів драбин заввишки до | 2 | 1 (2,2) | 1 (2,2) | Головне управління МНС України в області | 4,4 | Державний бюджет | |||
20.3 | пожежних автодрабин заввишки до | 2 | 1 (7,5) | 1 (7,5) | Головне управління МНС в області | 15 | Державний бюджет | |||
20.4 | пожежних телескопічних автопідіймачів комбінованих з драбинами заввишки до | 1 | 1 (9,0) | Головне управління МНС України в області | 9,0 | Державний бюджет | ||||
20.5 | пожежних автомобілів першої допомоги | 5 | 5 (2,5) | Головне управління МНС України в області | 2,5 | Державний бюджет | ||||
20.6 | пожежно-рятувальних автомобілів типу АРА-м | 2 | 2 (1,0) | Головне управління МНС України в області | 1,0 | Державний бюджет | ||||
20.7 | пожежних автоцистерн місткістю до 3 тонн з комплексом пожежно-технічного та аварійно-рятувального обладнання | 10 | 10 (6,0) | Головне управління МНС України в області | 6,0 | Державний бюджет | ||||
20.8 | пожежних автоцистерн місткістю до 5 тонн з комплексом пожежно-технічного та аварійно-рятувального обладнання | 5 | 5 (4,0) | Головне управління МНС України в області | 4,0 | Державний бюджет | ||||
20.9 | пожежних автоцистерн місткістю до 8 тонн з комплексом пожежно-технічного та аварійно-рятувального обладнання | 3 | 3 (3,0) | Головне управління МНС України в області | 3,0 | Державний бюджет | ||||
20.10 | пожежних насосних станцій | 1 | 1 (1,2) | Головне управління МНС України в області | 1,2 | Державний бюджет | ||||
20.11 | автомобілів порошкового гасіння | 1 | 1 (1,2) | Головне управління МНС України в області | 1,2 | Державний бюджет | ||||
20.12 | автомобілів штабних | 1 | 1 (0,28) | Головне управління МНС України в області | 0,28 | Державний бюджет | ||||
20.13 | автомобілів насосно-рукавних | 1 | 1 (0,45) | Головне управління МНС України в області | 0,45 | Державний бюджет | ||||
20.14 | автомобілів комбінованого гасіння | 1 | 1 (2,4) | Головне управління МНС України в області | 2,4 | Державний бюджет | ||||
20.15 | рукавів пожежних (згідно з номенклатурою) | 4 | 4 | Головне управління МНС України в області | 5,11 | Державний бюджет | ||||
20.16 | пожежно-рятувального обладнання | 4 | 4 | Головне управління МНС України в області | 3,2 | Державний бюджет | ||||
20.17 | пожежно-рятувальних пристроїв | 4 | 4 | Головне управління МНС України в області | 3,2 | Державний бюджет | ||||
21 | Закупівля інженерної техніки та засобів, млн.грн., у тому числі, одиниць: | 0,96 | 5,42 | 5,77 | 6,11 | 6,57 | Головне управління МНС України в області | 24,82 | Державний бюджет | |
21.1 | вантажопідйомність засобів | 3 | 1 (0,9) | 1 (0,9) | 1 (0,9) | Головне управління МНС України в області | 2,7 | Державний бюджет | ||
21.2 | засобів для механізації землерийних робіт | 3 | 1 (1,0) | 1 (1,0) | 1 (1,0) | Головне управління МНС України в області | 3,0 | Державний бюджет | ||
21.3 | спеціальних аварійно-рятувальних автомобілів | 8 | 1 (0,91) | 2 (1,82) | 2 (1,82) | 1 (0,91) | 2 (1,82) | Головне управління МНС України в області | 7,24 | Державний бюджет |
21.4 | електротехнічних засобів | 5 | 1 (0,25) | 2 (0,50) | 1 (0,25) | 1 (0,25) | Головне управління МНС України в області | 1,25 | Державний бюджет | |
21.5 | спеціальних засобів для подолання водних перешкод | 7 | 1 (0,15) | 2 (0,30) | 2 (0,30) | 2 (0,30) | Головне управління МНС України в області | 1,5 | Державний бюджет | |
21.6 | ремонт засобів | 4 | 1 (0,1) | 1 (0,1) | 1 (0,1) | 1 (0,1) | Головне управління МНС України в області | 0,4 | Державний бюджет | |
21.7 | компресорних засобів | 5 | 1 (0,25) | 1 (0,25) | 1 (0,25) | 2 (0,5) | Головне управління МНС України в області | 1,25 | Державний бюджет | |
21.8 | елементів теплової групи | 3 | 1 (0,5) | 1 (0,5) | 1 (0,5) | Головне управління МНС України в області | 1,5 | Державний бюджет | ||
21.9 | засобів для добування води | 8 | 1 (0,05) | 1 (0,05) | 1 (0,05) | 2 (0,1) | 3 (0,15) | Головне управління МНС України в області | 0,4 | Державний бюджет |
21.10 | піротехнічної техніки, засобів та майна | 7 | 1 (0,01) | 2 (1,36) | 2 (1,11) | 2 (1,36) | Головне управління МНС України в області | 3,83 | Державний бюджет | |
21.11 | потужних засобів малої механізації | 6 | 1 (0,2) | 1 (0,2) | 2 (0,4) | 2 (0,4) | Головне управління МНС України в області | 1,2 | Державний бюджет | |
21.12 | малопотужних засобів малої механізації | 10 | 2 (0,2) | 3 (0,3) | 3 (0,3) | 2 (0,2) | Головне управління МНС України в області | 1,0 | Державний бюджет | |
22 | Закупівля техніки та обладнання для забезпечення радіаційного, хімічного та бактеріологічного захисту, млн. грн., у тому числі, одиниць: | 1,9 | 0,29 | 0,34 | 0,45 | 2,07 | Головне управління МНС України в області | 5,04 | Державний бюджет | |
22.1 | техніки радіаційної, хімічної та бактеріологічної розвідки | 1 | 1 (0,5) | Головне управління МНС України в області | 0,5 | Державний бюджет | ||||
техніки радіаційного, хімічного та бактеріологічного захисту | 2 | 1 (1,0) | 1 (1,0) | Головне управління МНС України в області | 2,0 | Державний бюджет | ||||
22.3 | ремонтної техніки | 1 | 1 (0,8) | Головне управління МНС України в області | 0,8 | Державний бюджет | ||||
22.4 | Спеціального обладнання, приладів, засобів індивідуального захисту та спеціальних речовин (відсотків загальнодержавного показника) | 3 | 0,2 (0,1) | 0,6 (0,29) | 0,7 (0,34) | 0,3 (0,45) | 1,2 (0,59) | Головне управління МНС України в області | 1,76 | Державний бюджет |
23 | Закупівля плавучих засобів, водолазної техніки, обладнання і шкіперського майна, у тому числі, одиниць: | 0,7 | 0,39 | 0,72 | 1,48 | Головне управління МНС України в області | 3,29 | Державний бюджет | ||
23.1 | плавучих засобів, комплектів | 7 | 2 (0,61) | 1 (0,31) | 2 (0,62) | 2 (0,61) | Головне управління МНС України в області | 2,15 | Державний бюджет | |
23.2 | спеціальної водолазної техніки | 1 | 1 (0,74) | Головне управління МНС України в області | 0,74 | Державний бюджет | ||||
23.3 | водолазного спостереження та обладнання | 22 | 5 (0,09) | 5 (0,08) | 5 (0,09) | 7 (0,12) | Головне управління МНС України в області | 0,37 | Державний бюджет | |
23.4 | шкіперського майна | 2 | 1 (0,01) | 1 (0,01) | Головне управління МНС України в області | 0,02 | Державний бюджет | |||
24 | Закупівля медичної техніки та обладнання, млн. грн., у тому числі, одиниць: | 0,07 | 0,86 | 2,23 | 0,07 | 0,21 | Головне управління МНС України в області | 3,43 | Державний бюджет | |
24.1 | санітарних і реанімаційних та автомобілів автоперев’язувальних з відповідною комплектацією | 2 | 1 (0,8) | 1 (2,2) | Головне управління МНС України в області | 3,0 | Державний бюджет | |||
24.2 | медичного обладнання | 13 | 2 (0,07) | 2 (0,06) | 1 (0,03) | 2 (0,07) | 6 (0,21) | Головне управління МНС України в області | 0,43 | Державний бюджет |
РОЗДІЛ ІV. Забезпечення пожежної безпеки. 9. Здійснення заходів щодо забезпечення пожежної безпеки | ||||||||||
25. | Утворення підрозділів місцевої пожежної охорони, всього, у тому числі в районах: | 96 | 16 | 21 | 31 | 28 | Райдержадміністрації, органи місцевого самоврядування | 27,59 | Місцеві бюджети | |
25.1 | Березнівському | 6 | 1 (0,287) | 1 (0,287) | 2 (0,574) | 2 (0,574) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 1,722 | Місцевий бюджет | |
25.2 | Володимирецькому | 6 | 1 (0,287) | 1 (0,287) | 2 (0,574) | 2 (0,574) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 1,722 | Місцевий бюджет | |
25.3 | Гощанському | 4 | 1 (0,287) | 1 (0,287) | 1 (0,287) | 1 (0,287) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 1,148 | Місцевий бюджет | |
25.4 | Дубенському | 8 | 1 (0,287) | 2 (0,574) | 3 (0,861) | 2 (0,574) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 2,296 | Місцевий бюджет | |
25.5 | Дубровицькому | 4 | 1 (0,287) | 1 (0,287) | 1 (0,287) | 1 (0,287) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 1,148 | Місцевий бюджет | |
25.6 | Демидівському | 4 | 1 (0,287) | 1 (0,287) | 1 (0,287) | 1 (0,287) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 1,148 | Місцевий бюджет | |
25.7 | Зарічненському | 4 | 1 (0,287) | 1 (0,287) | 1 (0,287) | 1 (0,287) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 1,148 | Місцевий бюджет | |
25.8 | Здолбунівському | 6 | 1 (0,287) | 1 (0,287) | 2 (0,574) | 2 (0,574) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 1,722 | Місцевий бюджет | |
25.9 | Корецькому | 4 | 1 (0,287) | 1 (0,287) | 1 (0,287) | 1 (0,287) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 1,148 | Місцевий бюджет | |
25.10 | Костопільському | 8 | 1 (0,287) | 2 (0,574) | 3 (0,861) | 2 (0,574) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 2,296 | Місцевий бюджет | |
25.11 | Млинівському | 8 | 1 (0,287) | 2 (0,574) | 3 (0,861) | 2 (0,574) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 2,296 | Місцевий бюджет | |
25.12 | Рівненському | 8 | 1 (0,287) | 2 (0,574) | 3 (0,861) | 2 (0,574) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 2,296 | Місцевий бюджет | |
25.13 | Рокитнівському | 6 | 1 (0,287) | 1 (0,287) | 2 (0,574) | 2 (0,574) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 1,722 | Місцевий бюджет | |
25.14 | Радивилівському | 6 | 1 (0,287) | 1 (0,287) | 2 (0,574) | 2 (0,574) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 1,722 | Місцевий бюджет | |
25.15 | Острозькому | 6 | 1 (0,287) | 1 (0,287) | 2 (0,574) | 2 (0,574) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 1,722 | Місцевий бюджет | |
25.16 | Сарненському | 8 | 1 (0,287) | 2 (0,574) | 3 (0,861) | 2 (0,574) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 2,296 | Місцевий бюджет | |
26. | Закупівля пожежних автомобілів для місцевої пожежної охорони, всього, в тому числі в районах: | 96 | 16 | 21 | 31 | 28 | Райдержадміністрації, органи місцевого самоврядування | 11.1 | Місцеві бюджети | |
26.1 | Березнівському | 6 | 1 (0,115) | 1 (0,115) | 2 (0,23) | 2 (0,23) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 0,69 | Місцевий бюджет | |
26.2 | Володимирецькому | 6 | 1 (0,115) | 1 (0,115) | 2 (0,23) | 2 (0,23) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 0,69 | Місцевий бюджет | |
26.3 | Гощанському | 4 | 1 (0,115) | 1 (0,115) | 1 (0,115) | 1 (0,115) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 0,46 | Місцевий бюджет | |
26.4 | Дубенському | 8 | 1 (0,115) | 2 (0,23) | 3 (0,345) | 2 (0,23) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 0,92 | Місцевий бюджет | |
26.5 | Дубровицькому | 4 | 1 (0,115) | 1 (0,115) | 1 (0,115) | 1 (0,115) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 0,46 | Місцевий бюджет | |
26.6 | Демидівському | 4 | 1 (0,115) | 1 (0,115) | 1 (0,115) | 1 (0,115) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 0,46 | Місцевий бюджет | |
26.7 | Зарічненському | 4 | 1 (0,115) | 1 (0,115) | 1 (0,115) | 1 (0,115) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 0,46 | Місцевий бюджет | |
26.8 | Здолбунівському | 6 | 1 (0,115) | 1 (0,115) | 2 (0,23) | 2 (0,23) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 0,69 | Місцевий бюджет | |
26.9 | Корецькому | 4 | 1 (0,115) | 1 (0,115) | 1 (0,115) | 1 (0,115) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 0,46 | Місцевий бюджет | |
26.10 | Костопільському | 8 | 1 (0,115) | 2 (0,23) | 3 (0,345) | 2 (0,23) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 0,92 | Місцевий бюджет | |
26.11 | Млинівському | 8 | 1 (0,115) | 2 (0,23) | 3 (0,345) | 2 (0,23) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 0,92 | Місцевий бюджет | |
26.12 | Рівненському | 8 | 1 (0,115) | 2 (0,23) | 3 (0,345) | 2 (0,23) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 0,92 | Місцевий бюджет | |
26.13 | Рокитнівському | 6 | 1 (0,115) | 1 (0,115) | 2 (0,23) | 2 (0,23) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 0,69 | Місцевий бюджет | |
26.14 | Радивилівському | 6 | 1 (0,115) | 1 (0,115) | 2 (0,23) | 2 (0,23) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 0,69 | Місцевий бюджет | |
26.15 | Острозькому | 6 | 1 (0,115) | 1 (0,115) | 2 (0,23) | 2 (0,23) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 0,69 | Місцевий бюджет | |
26.16 | Сарненському | 8 | 1 (0,115) | 2 (0,23) | 3 (0,345) | 2 (0,23) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 0,92 | Місцевий бюджет | |
27. | Будівництво пожежних депо, всього, у тому числі в районах: | 96 | 16 | 21 | 31 | 28 | Райдержадміністрації, органи місцевого самоврядування | 40,56 | Місцеві бюджети | |
27.1 | Березнівському | 6 | 1 (0,422) | 1 (0,422) | 2 (0,844) | 2 (0,844) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 2,532 | Місцевий бюджет | |
27.2 | Володимирецькому | 6 | 1 (0,422) | 1 (0,422) | 2 (0,844) | 2 (0,844) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 2,532 | Місцевий бюджет | |
27.3 | Гощанському | 4 | 1 (0,422) | 1 (0,422) | 1 (0,422) | 1 (0,422) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 1,688 | Місцевий бюджет | |
27.4 | Дубенському | 8 | 1 (0,422) | 2 (0,844) | 3 (1,266) | 2 (0,844) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 3,376 | Місцевий бюджет | |
27.5 | Дубровицькому | 4 | 1 (0,422) | 1 (0,422) | 1 (0,422) | 1 (0,422) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 1,688 | Місцевий бюджет | |
27.6 | Демидівському | 4 | 1 (0,422) | 1 (0,422) | 1 (0,422) | 1 (0,422) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 1,688 | Місцевий бюджет | |
27.7 | Зарічненському | 4 | 1 (0,422) | 1 (0,422) | 1 (0,422) | 1 (0,422) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 1,688 | Місцевий бюджет | |
27.8 | Здолбунівському | 6 | 1 (0,422) | 1 (0,422) | 2 (0,844) | 2 (0,844) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 2,532 | Місцевий бюджет | |
27.9 | Корецькому | 4 | 1 (0,422) | 1 (0,422) | 1 (0,422) | 1 (0,422) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 1,688 | Місцевий бюджет | |
27.10 | Костопільському | 8 | 1 (0,422) | 2 (0,844) | 3 (1,266) | 2 (0,844) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 3,376 | Місцевий бюджет | |
27.11 | Млинівському | 8 | 1 (0,422) | 2 (0,844) | 3 (1,266) | 2 (0,844) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 3,376 | Місцевий бюджет | |
27.12 | Рівненському | 8 | 1 (0,422) | 2 (0,844) | 3 (1,266) | 2 (0,844) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 3,376 | Місцевий бюджет | |
27.13 | Рокитнівському | 6 | 1 (0,422) | 1 (0,422) | 2 (0,844) | 2 (0,844) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 2,532 | Місцевий бюджет | |
27.14 | Радивилівському | 6 | 1 (0,422) | 1 (0,422) | 2 (0,844) | 2 (0,844) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 2,532 | Місцевий бюджет | |
27.15 | Острозькому | 6 | 1 (0,422) | 1 (0,422) | 2 (0,844) | 2 (0,844) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 2,532 | Місцевий бюджет | |
27.16 | Сарненському | 8 | 1 (0,422) | 2 (0,844) | 3 (1,266) | 2 (0,844) | Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування | 3,376 | Місцевий бюджет |