Рішення обласної ради 5 скликання
Оприлюднено 24-12-2019У К Р А Ї Н А
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
П’яте скликання
(Тридцять перша сесія)
Р І Ш Е Н Н Я
від «18» грудня 2009 року № 1416
Про звіт щодо виконання Програми економічного та соціального розвитку Рівненської області на 2009 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 23.01.2009 № 1090
Заслухавши Звіт про виконання Програми економічного та соціального розвитку області на 2009 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 23.01.2009 № 1090, обласна рада відзначає, що у 2009 році основні зусилля органів виконавчої влади області були спрямовані на реалізацію антикризових заходів, передбачених Програмою економічного та соціального розвитку Рівненської області на 2009 рік і сприяли стабілізації ситуації в окремих галузях економіки.
Зокрема, обсяг промислового виробництва у жовтні 2009 року порівняно з вереснем збільшився на 0,1 відсотка.
Забезпечено нарощування виробництва у харчовій промисловості на 76,1 відсотка, легкій – на 19,9 відсотка, деревообробній – на 6,5 відсотка, промисловості будматеріалів та скловиробів – на 0,7 відсотка, целюлозно-паперовому виробництві – на 0,4 відсотка.
Виробництво валової продукції сільського господарства у всіх категоріях господарств за 10 місяців 2009 року збільшилось на 0,5 відсотка.
Приріст іноземного капіталу за січень - вересень 2009 року склав майже 4 млн. дол. США.
Дорожніми організаціями області виконано робіт з будівництва, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування на суму 165,5 млн. грн., що у 1,4 раза більше ніж за січень-жовтень 2008 року.
Загальний обсяг перевезення пасажирів усіма видами транспорту збільшився на 1,4 відсотка.
Сальдо зовнішньої торгівлі товарами позитивне і становить 53,9 млн. дол. США (за січень – вересень 2008 року сальдо було негативне і складало 72 млн. дол. США).
Обсяг власних доходів місцевих бюджетів за 10 місяців 2009 року становив 735 млн. грн., що на рівні відповідного періоду минулого року. Завдання з надходження платежів виконано на 101,4 відсотка, додатково отримано понад 10 млн. гривень.
Надходження платежів до бюджету Пенсійного фонду збільшились на 681 тис. грн., завдання виконано на 103,5 відсотка.
Середньомісячна заробітна плата за січень - жовтень 2009 року становила 1575 грн. і зросла порівняно з відповідним періодом 2008 року на 5,6 відсотка.
Рівень зареєстрованого безробіття на 1 листопада 2009 року становив 2,5 відсотка, проти 3,3 відсотка на 01.11.2008 та 4,7 відсотка на 01.01.2009.
Збільшено обсяги фінансування на розвиток гуманітарної і соціальної сфери області.
Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та за погодженням з постійними комісіями обласної ради, обласна рада
в и р і ш и л а:
1. Звіт про виконання Програми економічного та соціального розвитку області на 2009 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 23 січня 2009 року № 1090, взяти до відома (додається).
2. Облдержадміністрації забезпечити стабільне функціонування господарського комплексу, соціальної та гуманітарної сфер області відповідно до повноважень, делегованих рішенням обласної ради від 11 липня 1997 року № 86.
3. Рекомендувати місцевим органам виконавчої влади, територіальним органам міністерств та відомств, обласним організаціям і установам, суб’єктам господарювання вжити заходів щодо зменшення негативного впливу фінансово-економічної кризи.
4. Контроль покласти на постійні комісії обласної ради відповідно до визначених функцій та повноважень.
Голова ради О.Ю.Данильчук
Див.Додаток