10-08-2020

Змінюються правила надання кредитів індивідуальним забудовникам на селі

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села. У процесі роботи депутати розглянули зміни до Регіональних правил надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі.

Зокрема, як повідомив виконуючий обов’язки голови обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Валентин Пахолюк, зміни у нових Правилах стосуються обсягів кредитування та граничних термінів надання позик.

Валентин ПахолюкОбсяги кредитів для спорудження нового будівництва до 400 тисяч гривень; для реконструкції або добудови житлового будинку – 250 тисяч; для спорудження інженерних конструкцій та підключення до них – до 100 тисяч гривень. Окрім того передбачена можливість надання позики на придбання житла в сумі не більше 300 тисяч гривень. Максимальні ж терміни надання кредиту встановлені на рівні 30 років для молодих сімей та 20 років, для всіх інших.

Остаточне рішення про затвердження Регіональних правил надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам на селі прийматимуть депутати обласної ради під час сесійного засідання 21 серпня.