11-09-2023

Заступник голови обласної ради взяв участь у Міжнародній конференції, присвяченій розвитку соціальної підтримки

З 8 по 10 вересня у Кам’янець-Подільську відбулася Міжнародна конференція «Розвиток соціальної підтримки в Україні». Участь в заході взяли заступник голови обласної ради Віталій Ундір, представники місцевого самоврядування України, державних органів влади та європейських партнерів – Міжнародної федерації соціальних працівників Європи.

В ході конференції відзначили першу річницю присутності Міжнародної федерації соціальних працівників.

Про співпрацю з Міжнародною федерацією соціальних працівників Європи (МФСП) у складний для України період, через вторгнення армії рф на територію України, розповів голова Камʼянець-Подільської районної ради Михайло Сімашкевич.

 Обговорили про рік партнерства та спільні зусилля, спрямовані на зміцнення сфери соціальної роботи в Україні, значний прогрес та розвиток стійкості у найскладніші часи війни.

Президент Міжнародної федерації соціальних працівників Європи Ана Радулеску подякувала за співпрацю та командну роботу та зазначила, що завдяки інноваційним стратегіям, потужній міжнародній реакції та бажанню громад вдалося втілити в життя це бачення розвитку спільноти, де соціальні працівники можуть успішно працювати в інтересах допомоги вразливим людям.