18-02-2021

За рік в обласній дитячій лікарні провели понад 5 тисяч сучасних УЗД-досліджень

Рік тому у Рівненській обласній дитячій лікарні з’явився портативний УЗД-апарат, один із найсучасніших на той період. Обладнання придбали в рамках реалізації проєкту "Підвищуємо медичні стандарти – рятуємо життя дітей!", який РОДЛ реалізовує спільно з Воєводською спеціалізованою дитячою лікарнею польського міста Ольштин.

Нагадаємо, що проєкт фінансувався Міністерством закордонних справ Республіки Польща і відбувався у наприкінці 2019 року у два етапи: на першому наші лікарі стажувалися у польських колег, під час другого польська сторона придбала це сучасне діагностичне обладнання вартістю 25 тис. євро. У січні минулого року вручити апарат до Рівного приїздили Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Бартош Ціхоцкі та консул Республіки Польща в Луцьку Вєслав Мазур. 

Так, упродовж 2020 року цим апаратом лікарі провели понад 5 тис. досліджень, з яких половина – у пацієнтів відділень реанімації. Головна перевага портативного УЗД-апарату – це можливість проводити обстеження максимально зручно для пацієнта: в палаті, операційній чи навіть у кареті швидкої допомоги.  

В обласній дитячій лікарні переконані, що завдяки реалізації проєкту вдалося не лише підвищити якість медичних послуг, а й покращити ефективність лікування маленьких пацієнтів.

Фото Рівненської обласної дитячої лікарні