18-10-2021

Відомо, хто може очолити три заклади культури обласної ради

Сьогодні відбулися засідання конкурсних комісій щодо обрання директорів таких комунальних закладів: Рівненський обласний центр народної творчості, Рівненська обласна бібліотека для молоді та Рівненська обласна бібліотека для дітей.

На першому засіданні члени комісії розглянули документи, подані Іриною Баковецькою-Рачковською, яка виявила бажання очолити Рівненський обласний центр народної творчості. До слова, вона була єдиним претендентом на посаду.

(Ірина Баковецька-Рачковська)

Заслухавши її бачення розвитку закладу на найближчий період та провівши з нею співбесіду, члени комісії одноголосно обрали Ірину Баковецьку-Рачковську переможцем конкурсу.

На другому засіданні конкурсна комісія визначалася з кандидатом на посаду директора Рівненської обласної бібліотеки для молоді.

(Валентина Любая)

Свої документи на участь у конкурсі подали: діючий директор закладу Світлана Патрикей та Валентина Любая. Однак до участі у конкурсі останню претендентку не допустили.

(Світлана Патрикей)

Як відзначила голова конкурсної комісії Алла Черній, Валентина Любая не відповідає кваліфікаційним вимогам для зайняття вказаної посади, а саме у неї відсутній стаж роботи у сфері культури.

Після проведеної співбесіди з Світланою Патрикей всі члени комісії одностайно проголосували за її кандидатуру на посаду директора обласної бібліотеки для молоді. Зауважимо, що вона її очолює з 2016 року.

На останньому засіданні члени комісії опрацювали документи, подані кандидатами, які виявили бажання очолити обласну бібліотеку для дітей. В зазначений термін до обласної ради надійшла заява лише від діючої керівниці – Наталії Назарук. Вона очолює заклад з 2016 року.

(Наталія Назарук)

Наталія Назарук представила членам комісії своє бачення розвитку закладу на найближчі 5 років. Після цього конкурсна комісія перейшла до голосування. Усі 8 членів комісії проголосували за Наталію Назарук.

Рішення комісій щодо переможців конкурсів буде винесено на розгляд чергової сесії обласної ради, після чого голова обласної ради має укласти з кожним із них контракт.