02-12-2019

Відомо, хто може очолити Обласний туберкульозний санаторій в Костополі

З претендентом на цю посаду сьогодні визначилися члени постійно діючої конкурсної комісії. Бажання очолити КП "Обласний туберкульозний санаторій м. Костопіль" Рівненської обласної ради виявила лише одна людина - Алла Матвійчук. Вона  керувала санаторієм останні сім років і єдина, хто подав документи на розгляд комісії.

На своєму першому засіданні члени комісії ознайомилися з пакетом документів кандидата і, не маючи до них зауважень, допустили його до конкурсу.

На другому засіданні комісія заслухали конкурсні пропозиції Алли Матвійчук та провели з учасницею конкурсу співбесіду. 

Як розповіла Алла Матвійчук, їхній санаторій може обслуговувати одночасно 60 пацієнтів. За останні два роки у закладі суттєво оновили обладнання та зробили ремонти. Тут надають чи не увесь спектр послуг з лікування та профілактики захворювань органів дихання. У той же час у планах - розширити їх перелік. Підприємство готується до запровадження телемедицини. А з 1 квітня має підписати угоду з НЦЗУ. 

За словами Алли Матвійчук, підприємство активно працює над тим, аби запроваджувати медичну реформу та успішно перейти на нові умови роботи. 

Члени комісії задали низку питань учасниці конкурсу. Після цього усі восьмеро  підтримали кандидатуру Алли Матвійчук та винесли питання на розгляд сесії. У разі, якщо депутати проголосують позитивно, голова обласної ради підпише з переможцем конкурсу контракт.